Şimdi Ara

Türk Telekom müşterilerine Empati yapacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
3.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu haberin altında bi tane olumlu yorum yok halen de çıkıp ne ettik biz diyen yok. Bizim de apartmana hesapta 1.5 senedir hat çekilecek ama ne giden var ne gelen. Altı üstü 200m kazı yapılacak deniyor ama müteahit bulamıyorlarmış. Nasıl ya deyince de abi anla işte ödenek yok diyor. Sonra pişkin pişkin tvbu verelim diyo bi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Türknet, netspeed gibi firmalar santrallere kadar kendi cihazlarını getirirler.

Hatta netspeed türk Telekom un saha dolabına kadar koyar cihazlarını.

Turkcell kablonet eve kadar fiber kablo getirir. Milletin gözünü boyar fiber diye. Ama Türknetin netspeed in ya da Türk Telekom un verdigi 100 mbps ye kadar akn li tarifeleri vermez. Veremez

• Allah'ına kurban, empati yapmasını da biliyor. yerim senin empatini
  • Ya bi konuda türknet e sallarsınız. Madem hizmet veremeyeceksiniz akk yi kaldırmayın sizin gibi firmaya lanet olsun türk telekoma geçtim kafam rahat diye

Sonra burda adamlara sallıyorsunuz. İyi ya da kötü, internete giriyorsunuz. Türknet de adamlar 2 aydır sürünüyor hizmet alamıyor. Her tarafta başkasını savunuyoruz böyle yapmak yerine dalga geçmek yerine belki türk telekom da akk leri kaldırmasa bile 500gb yapsa kotayı bence yeterli olur. 500gb yukarısına da ciddi hız düşürsün. Çünkü bir insan 7 gün 24 saat download yapıyorsa böyle şey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senedir evime İnternet alt yapısını çekmeyen firma mı empati yapacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Empati yaparsa kendisine çok söver.

• Bana empati yapma bana balık ver.
    Bu empati saçmalığı telefonla arayıp rahatsız etmek galiba. Türknet 77 mbit kotasız taatsüz internet kullanan adama hiç bişey yapamazsınız. Merhabalar nasılsınız diye başlayan telefon görüşmelerini yemiyorum sizde yemeyin. O telefondaki kişi için siz bir avsınız bit kadar değeriniz yok herkes prim peşinde. Yeni dünya bu, insan olarak zerre kadar değeriniz yok avsınız siz akıllı olun yedirtmeyin kendinizi ona buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateistpanda

müşteri memnuniyetini “daha da artırmayı” ve

Memnun olan varmı ?

Sikayetvar sitesinde musteri memnuniyeti %12 gorunuyor. Varmis galiba memnun olan. Orani %14 e nasil cikaririz diye kafa patlatiyorlarmis simdi. :D
  • Yalancının...

• Kendilerine iyi söverler o zaman

• CW_X kullanıcısına yanıt
    Turk telekomdan hizmet aldığını bilmemek bu yorumdan daha komik
  • Bırakın kendi kendilerine empati kursunlar. Türknet'e geçin. Kafanız rahat etsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Turk telekomdan hizmet aldığını bilmemek bu yorumdan daha komik

Bence komik olan sensin türknetin kendi altyapısı olduğunu bile bilmiyorsun.Bu sayede mayıs ayından beri interneti kotasız,aknsiz kullanıyorum.Kaldı ki tamamı ttnet olsa ne yazar adamlar kotasız,aknsiz,taahhütsüz hizmet veriyor mu? veriyor konu kapanmıştır !
    Biliyorum merak etme yapayida onlarin santralinden sagliyolar bana isimi ogretme.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Biliyorum merak etme yapayida onlarin santralinden sagliyolar bana isimi ogretme.

Madem biliyon boş konuşma o zaman.
    Tamam abisi

• taahhütüm olmasa şuan evimde turknet ile 35mbit kullanabilecektim. Empati mempati boş işler bana hız lazım önümüzdeki sene kesin türknetteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 22 Ekim 2017; 22:47:11 >
  • Fiberin önündeki engel olarak görüyorum TTNet'i!

• türk telefom en nefret edilen fitmaların başında geliyor empatik olacaklarına sempatik olsunlar bence

• verdiğim taahhüt bitsin bir daha asla TT kullanmam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.