Yarbay
28 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 93 (Bu ay: 3)
Gönderileri

ViewSonic VX2758-PC-MH 27" 144 Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Kavisli Monitör Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

1.599,00 TL

Ürün Detayları

ViewSonic VX2758-PC-MH 27" 144 Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Kavisli Monitör

Panoramik Görüş

1800R ekran eğrili ile panoramik görüş sunar. Kavisli tasarımı ve sunduğu panoramik görüş ile etkileyici izleme deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Hızlı Tepki Süresi

1 ms MPTR tepkisi süresi ile hızlı etkileşim ve çizgi, bulanıklık, gölgelenme problemlerinden uzak görüntü kalitesi sunar. Hızlı tepki süresi ile grafik öğeleri yoğunluklu oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Tepki süresi ile aksiyon ve macera filmlerini yüksek görsel kalite ile izlemenize olanak sağlar.

Yüksek Yenilme Hızı

144 Hz yüksek yenilme hızı ile oyun içi aksiyonun yüksek olduğu anlarda, mükemmel görsel akışkanlık sunar. Yüksek yenilme hızı ile film izlerken ve oyun oynarken grafikleri kusursuz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Dalgalı Kare Hızlarını Engelleme

Sahip olduğu her saniye kesintisiz ve pürüzsüz görüntü fonksiyonları ile ekran yırtılmasının ve dalgalı kare hızlarının önüne geçerek, kesintisi seyir keyfi gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Doğru Renk Üretimi

% 88 NTSC ve % 120 sRGB renk boyutu ile büyük genişlikte renk gamı sunar. Geniş renk gamı ile birden fazla renge ait canlı tonları görüntüye yansıtarak, doğru renk üretimi sağlar. Doğru renk üretimi ile görselleri daha detaylı ve gerçekçi görüntülemenize imkan tanır.

Hızlı Görüntüleme

Sahip olduğu gömülü düşük giriş gecikmesi ile grafik kartlarından ekran alanına veri iletimi sırasında gecikme süresini en aza indirgeyip, hızlı görüntüme sağlar.

27'' Kavisli Oyuncu Monitörü

ViewSonic VX2758-PC-mh, 1800R kavis ve %88 NTSC ile %120 sRGB renk boyutu sayesinde gözlerinizi rahat ettirirken, renkleriyle sizi içine çekecek. 1ms MPRT tepki süresi ve minimum giriş gecikmesi, oyundaki tepki sürenizi inanılmaz hızlandırırken, AMD FreeSync™ teknolojisi ile birleşen 144Hz yenileme hızı akıcı bir oyun deneyimi sunar. Ekran yırtılması ve takılmalar yaşamazsınız. VX2758-PC-mh, ViewSonic'e özel ViewMode™ ön ayarları ile birlikte gelmektedir. Bu ön ayarlar, dosya düzenleme yahut film izleme ve oyun oynama gibi farklı ev eğlencesi uygulamalarında en iyi ekran performansını sunar. İki HDMI port ve VGA girişi, hem eğlenceye yönelik hem de genel kullanım için esnek bağlantı sunar.

Kullanıcıyı Saran Kavisli Ekran

1800R ekran kavisi ile VX2758-PC-mh, büyük, cesur panoramik manazaraların sizi büyüleyerek sarıp sarmaladığı bir görüntüleme deneyimi yaşatır.

Son 4 adet. ben 1 adet kaptım... xD

Pivot ayaklı... Amazon güvencesi ile

https://www.amazon.com.tr/dp/B07VW9ZD6Y/

Bu ürün hakkında

• TUF Gaming VG27BQ HDR Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD (2560x1440), 0,4 ms*, 165 Hz*, Extreme Low Motion Blur Sync, G-SYNC Uyumlu, Adaptive-sync, HDR10
  • Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan, 165 Hz yenileme hızına sahip 27 inç WQHD (2560x1440) oyuncu monitörü
  • Adaptive Sync (G-SYNC Uyumlu) teknolojisi, değişken tazeleme oranı ile kusursuz ve yırtılma yaşanmayan bir oyun deneyimi oluşturuyor.
  • Yüksek kaliteli kullanım sunmaktadır
  • Asus marka ürün

pfizer aşı'sı sapasağlam sigara bile içmeyen doktoru öldürdü. ölmek istemiyorsanız aşı yaptırmayın, corona olsan daha iyi en azından 6-7 günde iyileşiyorsun.

https://www.milliyet.com.tr/dunya/doktor-pfizer-asisi-yaptirdiktan-2-hafta-sonra-oldu-6400990

"ABD’li ilaç şirketi Pfizer tarafından geliştirilen aşının sağlık görevlilerine yapıldığı ülkede, korona aşısı olan Gregory Michael adlı doktor aşıdan 2 hafta sonra hayatını kaybetti. Florida’da bir hastanede çalışan Gregory Michael, 18 aralıkta aşının ilk dozunu aldıktan 3 gün sonra ellerinde ve ayaklarında küçük lekeler ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan eşi Heidi Neckelmann, Gregory Michael’in hastaneye gittiğini ve kan değerlerinin normal seviyenin çok altında tespit edildiğini söyledi. Daha sonra eşinin yoğun bakıma alındığını söyleyen Neckelmann, eşinin kısa süre sonra hayatını kaybettiğini sözlerine ekledi.

“ÖLÜMÜ YÜZDE 100 AŞI İLE BAĞLANTILI”

Neckelmann, eşinin ölümünün koronavirüs aşısıyla ilişkili olduğunu iddia ederek “Bence ölümü yüzde 100 aşı ile bağlantılı. Sağlığı çok iyiydi. Sigara içmiyordu. Sürekli spor yapıyordu. Kanolarımız vardı. Onları kullanırdı. Derin deniz balıkçısıydı. Ani ölümünün aşılama dışında başka hiçbir açıklaması yok” dedi."

Geçen aldım kutu 330ml di aynı bu kutuda.

Facebook, Twitter ve e-posta hesaplarınıza ulaşmak, şimdi Turkcell 3G hızıyla çok kolay. Ayda yalnız bir kez ücret ödeyerek sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/internet/cepten-internet/aylik-1-gb-internet-paketi-hazirkart?place=internet_category
Kapattırdıktan sonra izlemediğim halde 40tl film paketi faturası çıkartan digitürkün son güle güle golü...

wireless a bağlanan kişilerin internet kullanımını sınırlandırmak istiyorum. Bunun için hangi modemi seçmeliyim?

birde usb harddisk bağlanabilen modemlerden hangisini tavsiye edersiniz? en fazla ne gblık harddisk bağlayabilirim?
Arkadaşlar bızzat kendım ugrastım umarım yardımcı olmusumdur ...olurda lınk koparsa ındıren arkadaslar yenılesınler bı zahmet..

TÜRKİYE EKONOMİSİ
KÜRESEL PAZARLAMA
STRATEJIK YONETIM-2
FINANSAL TABOLAR ANALIZI
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

http://dosya.co/8ae0spcb0vh6/Aöf_8._Dönem.rar.html
evet arkadaşar bugun parayı yatırdık yarın son gun . bandrol ısını yarın kesın yaptırmak zorundamıyız ..
Arkadaşlar Yeni 46" Samsung 3D TV Aldık Çıkışı HDMI
Evde Önceden 32" Beko Televizyon vardı Çıkışı VGA
Birde HP 25" Monitör Var Çıkışı VGA - HDMI

Ben Aynı Zamanda Bu Üç Ekrana da Ayrı Görüntü Vermek istiyorum mesela 46" olanda film açıp 32" olanda Herhangi Bir Program Açıp 25" olan ekranda da internet'e girmek istiyorum yani demek istediğim 3 ekrana da genişletilmiş Extended modda görüntü aktarmak istiyorum... Oyun Performansı Dediğim Gibi High - Medium Olursa Sevinirim... Oyunu 2 ekrana yaydırmam... tek ekranda oynarım her zaman o yüzden üst seviye bir ekran kartına gerek yok...

Tek Ekran Kartı İle Halledebileceksem Nvidia Olmasını isterim... Yok illa sli Yapmak Gerekiyorsa ATI De Olabilir... BEN NVIDIA TARAFTARIYIM...

Eyefinity gibi bir sistemi kullanmam. sadece 3 ekrana farklı görüntüyü aktarsam yeter...
bu arada 46" TV'de 3D filmler açmak istiyorum ileride Gerekli Yazılımı Alıp TV Üzerinde 3D oyunda oynayabilirim...

Bana Gerekli En uygun Fiyatlı Ekran Kartı Modelini Önerebilir misiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
(...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...)
Sınırı Yok, Bu Hiçlik Mertebesinin. Tarifi Yok, Dünyadaki Sahipsizliğimin...
Forum İkinci El İmzası:
(-e(RC)o-...!(..._35_1/2_KSK_...) - PM DEN ULAŞINIZ...
2006 dan beri onlarca sorunsuz,problemsiz alışveriş..
www.izmirimteknikservis.com -
www.onderteknik.com Önder Teknik - Oyun Belgesel Pc bilgisayar telefon konsol hastası... steam ekle; eonder87...
Hakkımda:
(...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...) Önder Teknikwww.izmirimteknikservis.com -www.onderteknik.com - Oyun Belgesel Pc bilgisayar telefon konsol hastası... steam ekle; eonder87...
Sistem ve Tercihleri
Steam
eonder87
TV
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.402
İkinci El Bölümü Mesajları: 565
Konularının görüntülenme sayısı: 295.792 (Bu ay: 338)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.608 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.