Şimdi Ara

Türk Pop DTS Müzik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
4
Favori
9.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalışmalar tatmin edici olmaktan uzak olduğu için iptal edilmiştir.

Deneme mahiyetinde DTS wav ses formatında yapmış olduğum çeşitli sanatçılara ait müzikleri yorumlarınıza sunuyorum.
    Nil, Serdar Ortaç, Özgün, Ziynet Sali, Funda Arar, Gülben Ergen, Ayla Dikmen ve Ajda Pekkan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iknashua -- 31 Temmuz 2011; 15:14:35 >

• Normal bi mp3 ten ne farkı var bunların ?
  • Müzik içerisindeki merkez , vokal ve enstrüman sesleri, ev sinema sistemlerindeki (5.1) hoparlörlerin herbirisi için ayrı ayrı yeniden frekanslanmıştır.
    Dolayısıyla bu müzikleri 5.1 ses sisteminde dinlemenin keyfini yaşayacağınıza emin olun.
  • Bende 5.1 Ses sistemi var Logitech X-530 ama ses kartım yok genede bu müzikleri dediğin gibi her kolondan ayrı ayrı enstrüman sesi alabilirmiyim ?
  • Çok özür dilerim. Donanım hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Ancak müzikleri CD'ye kaydettikten sonra , DTS Decoder özelliği olan ev sinema
    sistemlerinde dinleyebilirsiniz.
  • Merhabalar. Dts müzik konusunda türkçe kaynak yok denecek kadar az. Buradaki çalışmalarınızı gerçekten çok beğendim. Önerebileceğiniz türkçe bir kaynak var mı ya da burada paylaştıklarınızın dışında yeni çalışmalarınız varsa onları da yukardaki listeye ekleyebilirmisiniz?
    Paylaşım için teşekkürler.
  • Arkadaşım emeğin için teşekkür ederim... Fakat gereksiz olmuş bunu ses kartındanda DTS connect özelliği ilede yapabilsiniz kodlamaya gerek yok. Zaten bir konserde vb. şarkıcı ve dinleyiciler karşıya karşıyadır, hiç ortasında dinleyicinin oturduğu ve etrafında enstrümanların olduğu bir ortam gördünmü?
  • Merhaba dts özelikli ses sisteminde dinledim gayet güzel olmuş eline bilgine sağlık arkadaşım.Ben Ayla dikmeni dinledim. Diğerlerinede indirip dinleyeceğim.
  • guzel olmus eline saglik
    nasil yapiliyor cok merak ediyorum
    seviyorum seviyorum u dinledim
    dts carpediem nena vardir meshur forumda da verildi o cok guzel bir calisma ,en iyilerinden
  • linkte ***** (yıldızların yerine ne yazılacak)
  • Emegine gercekten tebrik eder başarını kutlarım . Ben baska müziklerde kulagım var olagan üstü bir sey lambalı anfi gibi .
    ama inkleri alamyorum hata veriyor tazelermisin bakalım nasıl olmus sizinki .
  • Yasak olduğu ikaz edildiği için silinmiştir.

Deneme mahiyetinde DTS wav ses formatında yapılmıştır. DTS ses formatını çözen ses veya ev sinema sistemlerinde (5.1 kanal)
    dinlenebilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iknashua -- 17 Temmuz 2011; 13:43:38 >
  • çok tşk ediyoruz 2.türkçe dts i yine aynı sayfadan indirmek nasip oldu .iyiki varsınız ... devamını bekliyoruz
  • Sevgi dolu duygularınız için teşekkür ediyorum.

Bir denememi daha size sunuyorum.

Yasak olduğu ikaz edildiği için silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iknashua -- 17 Temmuz 2011; 16:56:58 >
  • güzel iş
    indiriyorum
    emeklerine sağlık
    akşam kısmetse sistemde dinleyeceğim
    devamını bekliyorum
  • Bir deneme daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iknashua -- 17 Temmuz 2011; 13:46:35 >
  • Devamı gelmedi mi konunun?...
  • Yeni denemeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iknashua -- 17 Temmuz 2011; 13:44:14 >
  • Şuan tarkan - ssv indiriyorum, bakalım
  • Km Player ile açtım, sağ köşede dts logosuda çıktı ama ses yok arkadaşım.

Z5500 + Creative Xfi Gamer kullanıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.