Şimdi Ara

TV YE BLUETOOTH ÖZELLİĞİ EKLEMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
72.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba lg smart tv im var fakat BLUETOOTH özelliği yok yapmak istediğim şey şu navitec BLUETOOTH hoparlörüm var buna tv deki sesi aktarmak istiyorum bunun için aparatlar mevcutmu ya da fikri olan? teşekkürler

• Ben de aramıştım sanırım aradığımız cihaz bu linkteki
    http://www.playvision.com.tr/playvision-btt005-verici.php#menu
  • Kulaklık çıkışına taktığınız bir aparat bluetootha dönüştürebilir. Bluettoth transmitter diye geçiyor genelde
  • hamlet81 H kullanıcısına yanıt
    Ben ebay'den şu bluetooth vericiyi almıştım. Altta amazon linkini de ekledim.
    http://www.ebay.com/itm/231500499962?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    http://www.amazon.com/gp/product/B00T4AZQQU?keywords=Syllable%20E3&qid=1455408151&ref_=sr_1_2&sr=8-2

Bluetooth verici yada alıcı alırken daha güncel olan 4.0 versiyonları almaya çalışın. Gbor isimli arkadaşın önerdiği ürün 2.1 versiyon.

2.0 destekli amfime telefondan bluetooth ile müzik aktardığımda arada kesintiler oluyor ve çekim mesafesi pek iyi değil. Ama bu 4.0 verici ve diğer 3.0 philips alıcı ile bağlantı yaptığımda 10 mt'den bile kesinti olmadan aktarım yapabiliyor.

Bu arada bu bluetooth alıcı/vericiyi bluetooth kulaklık alacağım diye bir heves aldım ama kulaklık planını erteleyip pikap ve plak dünyasına daldım. İsterseniz aldığım fiyata size satabilirim. Çok klasik olacak ama cihazı deneyip kenarı koymuş bulunmaktayım. Almazsanız da canınız sağ olsun, kenarda duruverir :-)

• Aynı şekilde ben de Smart TV me Bluetooth özelliği eklemek istiyorum fakat bluetooth transmitter ile sesin gecikme yapacağınndan korkuyorum denediniz mi siz?

• quote:

Orijinalden alıntı: arycanda66

Aşağıdaki gibi bir ürünü TV ye bağlayan oldu mu?
    Bu alıcılar TV ye bluetooh özelliği katıyor mu?

https://www.hepsiburada.com/s-link-slx-bl036-usb-4-0-edr-mini-bluetooth-p-BD400069?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-4-0-mini-dongle-usb-alici-dk-ac-btu40-p-BD800986?magaza=Hepsiburada
    Bu sorununuza cevap bulabildiniz mi ? LG TV var bende kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ancak malum Tv'de bluetooth özelliği yok. Eğer TV bu kulaklık ile kullanılmayacaksa boşuna o kadar para vermeden kablolu kulaklık alacağım.
    Konuyu araştırırken bu konuyu gördüm ama cevapsız kalmış sorununuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende de ayni sikinti var gibi. tvde kulaklik girisi yok. bende usb girisli kulaklik var onu digital outputa cevirebilir miyim? ya da bluetooth dogle alsam tvye taksam bluetooth kulaklik calistirabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

Bu sorununuza cevap bulabildiniz mi ? LG TV var bende kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ancak malum Tv'de bluetooth özelliği yok. Eğer TV bu kulaklık ile kullanılmayacaksa boşuna o kadar para vermeden kablolu kulaklık alacağım.
    Konuyu araştırırken bu konuyu gördüm ama cevapsız kalmış sorununuz.

Alıntıları Göster
    Bende philips tv var bluetut adaptörü var pc için almıştım denedim çalışmadı. usb den çalışan kablosuz kulaklık bakıyorum ama yok galiba!!

• O alıcılar bilgisayar içindir, TV de calısmaz

Senin TV nin giriş çıkışlarını gösteren resim koy bakalım.
    Optik cıkıs da mı yok Tvde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 23 Şubat 2020; 0:19:25 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Benim LG 55la tvde optik ses çıkışı var, ayrıca ses giriş çıkışları da var.. Nasıl bir ürün almak lazım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Ben 11.11 indirimde 200 TL ye bundan aldım
    Sen de bu veya buna benzer ürün alacaksın.
    Muadilleri cok var piyasada dertsiz tasasız bir ürün
    hem Optic hem de 3,5 ile bağlantı var
    içinde bütün kablolar cıkıyor.

TV YE BLUETOOTH ÖZELLİĞİ EKLEMEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 23 Şubat 2020; 20:47:28 >

• Eyvallah çok sağol

• 150 liralik kulaklik icin 200 liralik parca almak biraz kor bana

• dsgtan D kullanıcısına yanıt
    meraba tiske sizin önerdiginiz ve kullandıgınız bu
    TaoTronics TT-BA09 Bluetooth 5.0 Verici/Alıcı Dijital Optik SLINK TV/Ev Stereo 3.5mm Kablosuz Ses Adaptörü aptX Düşük Gecikme, 53-30009-001
    bende almak istiyorum sony tv icin düsünüyorum size sormak istedigim sey tv den kulaklıga ses aktarımında gecikme varmı film izlerken sesin geriden gelmesi gibicevab verirmisiniz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizahmet -- 21 Nisan 2020; 19:53:37 >
  • Ben almadım pahalı geldi, 230 liraya kulaklık aldım ama 200 lira buna vermek mantıklı gelmedi bana.

• şimdi fiatı daha yüksek
  • Bu aletin yaptığı işi ve yarattığı mucizeyi görseniz 400 de verirsiniz.
    Gecikme bence yok. Ancak ölçüm cihazı belki fark edebilir.
    Anker Soundcore Life Q10 ile bu alet çok uyumlu bir ikili oldular.
    İmkanı olan bütçesi uygun olan bu aparattan alsın.

50 - 60 TL lik aparat alıp 3 ay sonra ardiyeye kaldırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 21 Nisan 2020; 22:47:4 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim lg tv'de bluetooth özelliği var. Sizdeki bu cihazı alıcı modda çalıştırıp kablolu kulaklık taksam tv'den ses aktarımı yapabilir mi ve alıcı modda ses gecikmesi olur mu? Bu şekilde deneme şansınız var mı? Sorun yoksa bende bu cihazdan alacağım. Teşekkürler.
  • Doğru anladıysam,
    yani bu adaptörü koltukta yanına koyacaksın, kablolu kulaklığı da buna takacaksın
    Benim TV, BT ses aktarmayı desteklemiyor. deneyemiyorum
    Ama Senin LG ye BT kulaklık bağlayabiliyorsan bu dediğin de olur ve çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 29 Nisan 2020; 23:46:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.