Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.786
Cevap
40
Favori
256.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba harce74,

Konuyla ilgili ilerleyen dönemde bazı çalışmalarımız olacak, ancak şu an buradan kesin bir bilgi veremiyoruz. YAPA altyapı çalışmalarımızı Türkiye'de giderek yaygınlaştıracağız. Daha fazla ilde ilerleyen dönemde olacağız. Çalışmalarımız tamamlandıkça yeni bilgilendirmeler yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    bu aslında tamamiyle müşterilerin dağılımına bağlı. Yani Ne kadar cok kişi TurkNet'li olursa TurkNet'de bir okadar kişiyi Yapa yapabilir. Aksi taktirde VAE hizmetinde BTK nin ilettiği ölçülerde TurkNet limitleri yine zorlyacaktır.

Şuan zaten 150 GB AKN li Limitsiz hızlı rakipsiz ve en üst limitte paketi sadece TurkNet veriyor. Kaldı ki AKN si kaldırılan müşteriler ise şuan 400-500 TL lik bir hizmete 60 TL ye sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba harce74,

Konuyla ilgili ilerleyen dönemde bazı çalışmalarımız olacak, ancak şu an buradan kesin bir bilgi veremiyoruz. YAPA altyapı çalışmalarımızı Türkiye'de giderek yaygınlaştıracağız. Daha fazla ilde ilerleyen dönemde olacağız. Çalışmalarımız tamamlandıkça yeni bilgilendirmeler yapılacaktır.

2,5 yıllık müşterinizim sizi 2 hafta önce bir akrabama tavsiye ettim bağlantısını yaptınız ve 1 gün sonra AKN olmuyan hizmete geçirdiniz kendisini.

Bu akrabamla taş çatlasa 1 km bile yok aramızda ama bizim bölge yapaya girmiyor sanırım ne tarafıma bir arama yapıldı nede online işlemler kısmında tekliflerde birşey görebiliyorum.

Nasıl bir şanssızlık anlamak zor..Aramızda bu kadar kısa mesafeye rağmen ana santraller değişik sanırım çok ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Bilhasa Mayıs ayına kadar geçebilir veya ikna masasından uygun fiyatlı ancak taahütlü paket bakabilirsiniz.

Ttnetden mi bahsediyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba harce74,

2,5 yıllık müşterinizim sizi 2 hafta önce bir akrabama tavsiye ettim bağlantısını yaptınız ve 1 gün sonra AKN olmuyan hizmete geçirdiniz kendisini.

Bu akrabamla taş çatlasa 1 km bile yok aramızda ama bizim bölge yapaya girmiyor sanırım ne tarafıma bir arama yapıldı nede online işlemler kısmında tekliflerde birşey görebiliyorum.

Nasıl bir şanssızlık anlamak zor..Aramızda bu kadar kısa mesafeye rağmen ana santraller değişik sanırım çok ilginç.

maalesef olabiliryor demek ki farklı santrallere bağlısınız. :(

• Merhaba artik turknette tahattuh olmadığı icin malesef cayma bedeli karsilamadiklarini belirttiler benim arkadaşım bugün arayip sorduğun da böyle bir cevap aldı bu durumda karşılamamalari da gayet mantıklı

• çok sağ olun sorularımı cevapladığınız için bu sistemi ilerde her yere ulaştırırsınız ve bizi bu tekel illetinden kurtarmış olursunuz
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Cayma Bedeli karsılanıyor TurkNet'de? 120 TL sine kadar.
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Ben turknet online chat özelliğini kullanarak sorgulattim ve 10dk içinde aknsiz pakete sahip oldum online chat üzerinden bence hattinizi bir sorgulatin beklemeyin aramalarini

• Şahintepe mah. Mamak ANKARA da ikamet ediyorum. Yalın ADSL kullanıyorum. 16 mbit hızı sizde de alabilirmiyim.

• Ben işleme başladım evraklar ve kulancı adı mailime geldi imzalamasam ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Ben işleme başladım evraklar ve kulancı adı mailime geldi imzalamasam ne olur?

Abone olamazsınız

• Suan hattının bağlantı işlemleri için Türk Telekom'a iş emri gitmişdir. 1-2 güne hattınız çekilir. Evrakları ne zaman imzalar gönderirseniz, hizmetiniz anında açılır. Yani evrakları göndermeden hizmetin açılımını yapıyot turknet müşteri beklemesin diye. Tabi bu sıfırdan hat tesis olanlar için.
  • Geri dönüş yok mu? 180tl cayma çıktı tek seferde ödemem gerekiyot türkney faturada indirimle iade ediyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

Ben turknet online chat özelliğini kullanarak sorgulattim ve 10dk içinde aknsiz pakete sahip oldum online chat üzerinden bence hattinizi bir sorgulatin beklemeyin aramalarini

Maalesef hocam cevap olumsuz şanssızlık işte 1 km ötede var bizde yok en azından umut ediyoruz yapa getirirler sanırım 1 ay içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 22 Mart 2017; 14:07:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upload hızları konusunda bir çalışmanız olacak mı ?
  • sen tahsis değilsin o zaman numaran ile başvurduysan. Sıkıntı yok evrakları imzalamadığın sürece internetin açılmaz. Mevcuttaki operastörün senden imzalı evrağı görmedikçe başka firmaya geçişine onay vermez ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSenAtor

ben varım

Hangi mahallede oturuyorsun hocam?
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şimdi 170tl ödemek bana sıkıntı önümüzdeki ay geçerim, kullanıcı adı müşteri no gelince hemen geçtim sandım.

• Tnnet abonesi iken Turknete geçersek ev telefon numarası değişir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 22 Mart 2017; 14:15:18 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.