Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.785
Cevap
40
Favori
256.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hali hazirda sabit telefon+8mbps kadar 50gb akn li hizmeti turk telekom dan aliyorum. Taahhutum 4 nisanda bitiyor. Taahutu telefon uzerinden vermistim. İstersem hizimi 16 yapabikeceklerini soylemislerdi olur dedim. Lakin daha sonra kopnalar baslayinca 8mbps yaptilar. Modemin arayuzunde alabilecegim en fazls hiz 13mbps olarak gorunuyor. Sizden alabilecegim en fazla hiz ve diger hizmetler nedir?

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba Blindfire

Evet yapa bölgesinde VDSL içinde AKK kalkmıştır

Istanbul sultangazi eski habipler burda yapa varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Öğrendiğim bilgiye göre Türknet YAPA sistemini getirdiği santral çevresindeki sitelere ve binalara fiber optik hizmetini götürecekmiş çalışmalar devam ediniyormuş.
    Türk Telekom'daki yetkili santral saha ekibi ile görüştüm.Türknet ile görüşün sizin sitenize fiber optik çekebilirler dedi.
    Ben gene dilekçe yazdırıcam Türk Telekom,Süperonline ve Türknet'e ileticem.

Umarım böyle bir sey olur. Benim santral binası ile aramda 2 sokak var 350 metre yürüme mesafesindeyim belki yakın diye bunu yaparlerken avantajlı olurum (inşallah :) diyelim) ve çevremdeki tum evler 15-20 daireli sıralı apartmanlardan oluşuyor potansiyel buyuk yani.

@TurkNetDestek bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 22 Mart 2017; 15:41:56 >
  • https://turk.net/aknsiz-internet/

şuan kontrol edilemiyor.Ancak kontrol geldiğinde bilgilerinize göre geri dönüş sağlanıyor

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 22 Mart 2017; 15:16:16 >

• Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    Merhaba Robert

Otomatik ödeme talimatı için banka kartı uygun değildir, kredi kartı ile talimat verebilirsiniz
  • quote:

Merhaba Robert

Otomatik ödeme talimatı için banka kartı uygun değildir, kredi kartı ile talimat verebilirsiniz

Bu ayın 30'unda ttnet taahütüm bitiyor. Ne zaman başvurmam gerekli Türknet'e geçmem için.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    peki yapa bölgesinde 28 mbt hız alan kişi akk kalktığı için yine 28 mbt mi alacak yoksa akk yi geçince 16 mbt mi olacak hızı
  • dosttttt D kullanıcısına yanıt
    mantık yürütsen... akk kalkınca tabiki 28Mbps kullanırsın...
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    %20 Hız kesintisi ne olacak, bu konuda açıklama yok, Türk Telekomla anlaşmanız mı böyle

100mb alanlar 80, 77mb deyilenler 61mb alıyorlar aksi örneğini daha göremedim...
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt
    Merhaba mamilim90,

Şu anda yapa altyapı kontrolü için sorgulama panelimiz için çalışma sağlamaktayız. 20 Nisan 2017 tarihinden itibaren sorgulama sağlayacağız.
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Ben her vdsl bolgesinin 100mbps desteklemiyor diye biliyorum diğer firmalardada var bu durum

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    mantıken öyle ama şöyle de bir gerçek var yanlız TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Bulunduğum bölgede yapa mevcut değil. Tip7 kabinler ile vdsl bağlantısı sağlanıyor.
    Bizde akk kalkmayacağı belli fakat şöyle bir sorun var akşam saatlerinde alınan hız oldukça düşüyor. Arıza kaydı bırakılmasının hiç bir manası yok çünkü sorun benden kaynaklı değil ve arıza kaydı bıraktığımda bana yönlendiriliyor. Network ekibiniz mümkünse ilgilenirlerse çok memnun olacağım .
    https://forum.donanimhaber.com/turknet-aksam-yogunlu-yetkili-ilgilenebilirmi--123798605#123798605

@TurkNetDestek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

quote:

Merhaba Blindfire

Evet yapa bölgesinde VDSL içinde AKK kalkmıştır

Istanbul sultangazi eski habipler burda yapa varmi

İsmetpaşa mahallesinde oturuyorum Yapa mevcut akksiz kullanıyorum ama VDSL yok malesef
    Açıklamlarına göre Mayıs vs değil sizin durumunuzda örnek alırsak full time 28 almanız gerekiyor.
  • tt de yakın zamanda taahhüdüm bitti dün gece int kesildi bağlantının gelmesini bekliyorum size evrakları gönderdim online işlemlerde evraklarını eksik değildir diyor ama mailime böyle msj gelmiş şimdi bu kargo gelecek mi evrakları ben direk gönderdim sizlere herhangi bir eksiklik olmadan herhangi bir şeyde talep etmedim ?

gelen mail

Talebiniz üzerine üç iş günü içerisinde UPS kargo firması veya Müşteri Danışmanlarımız aşağıda adı geçen evrakları size ulaştıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 22 Mart 2017; 15:53:24 >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    eğer dediğiniz gibi ise 1 mayıstan sonra da 28 almamız gerekmiyor mu
    Aynen öyle, kendi sitelerinde yaptıkları açıklamalar bunu söylüyor.

https://turk.net/aknsiz-internet

Burada herhangi bir hızdan bahsetmiyor detaylı bilgi için arayıp sorun daha net olur.
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Mayısta yeni kampanyalarmi var.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.