Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.786
Cevap
41
Favori
255.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba bilmem farkında mısınız ama turk.net sitesindeki hız sorgulama sayfası büyükşehirler dışındaki illerde sadece köyleri gösteriyor. il ve ilçelerin mahalleleri gözükmüyor...
  • Joe_Feyzullah J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, web sitemizde bulunan hız sorgulama sayfasında, ülkemizde bulunan bütün il, ilçe, mahalle, köy ve sokak bilgileri bulunmaktadır. Dilerseniz adresinizi PM üzerinden iletin. Altyapı sorgunuzu burdan biz gerçekleştirelim.
  • Merahaba arkadaşlar,yaklaşık 10 yıldır uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Fakat telekom sabit hattım beni yoruyor. Devamlı değişken bir faturaya maruz kalıyorum. 2 firmaya da bağlı değilim,sözleşmem bitti.
    Şimdi Türknet abonesi olmak istiyorum ama şikayet var sitesindeki yorumlar gözümü korkuttu. Anadolu yakasında banliyo çalışmaları ve birmeyen apartman inşaatları sebebi ile devamlı bie kazı çalışması mevcut. Bu durumda hatlarım kesilirse türknet abonesi olduğum için telekom tamir yapmıyormuş.
    Kısacası bana bu firmaya katılmamı önberir misiniz ? Eksilerini yazarsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

Merahaba arkadaşlar,yaklaşık 10 yıldır uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Fakat telekom sabit hattım beni yoruyor. Devamlı değişken bir faturaya maruz kalıyorum. 2 firmaya da bağlı değilim,sözleşmem bitti.
    Şimdi Türknet abonesi olmak istiyorum ama şikayet var sitesindeki yorumlar gözümü korkuttu. Anadolu yakasında banliyo çalışmaları ve birmeyen apartman inşaatları sebebi ile devamlı bie kazı çalışması mevcut. Bu durumda hatlarım kesilirse türknet abonesi olduğum için telekom tamir yapmıyormuş.
    Kısacası bana bu firmaya katılmamı önberir misiniz ? Eksilerini yazarsanız memnun olurum.

Yapmama gibi bir durum söz konusu değil hocam. Tamamen bulunduğunuz bölgenin ekipleri ile alakalı durum. Kimi yerde hızlı kimi yerde yavaş çalışıyorlar. Telekom dışındaki tüm sağlayıcılar için durum aynı öncelik kendi müşterilerine daha sonra diğerleri. Bunun dışında bu fiyata bu hizmeti verecek başka bir sağlayıcı yok. Denemeniz de fayda var. Ben kendim kullanıyorum 75 mbps hız alıyorum gayet memnunum. Zaten taahhüt olayıda yok memnun kalmazsanız kapatırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Telefon görüşmeleri için ücretlendirme detaylarını da göremedim internet sayfalarında. Hem telefon hem internet istiyorum. Bu konuda bilgi alabileceğim link var mıdır? Kendi sayfaları dışında. Kendi sayfaları çok kullanışlı değil.
  • quote:

Teşekkür ediyorum. Telefon görüşmeleri için ücretlendirme detaylarını da göremedim internet sayfalarında. Hem telefon hem internet istiyorum. Bu konuda bilgi alabileceğim link var mıdır? Kendi sayfaları dışında. Kendi sayfaları çok kullanışlı değil.

Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken her aramada en fazla 60 dakika konuşmalısınız. Üzerine çıkarsanız ücretlendirme yapılır.
    TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 12 Temmuz 2017; 18:38:23 >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    işte , dakika aşımı ücretlendirme tablosunu bulaadım.Cevaplar için teşekkürler
  • Arkadaşlar son 2-3 haftadır her gün saat 12-5 arası internetip gidip gidip geliyor 5-10 dakika arayla bir ara arıza kaydı oluşturuldu ekipler geldi prizi değiştirin deyip gittiler değiştirdik düzeldi ama 1 hafta geçmeden yine aynı sorun başladı bugün Türkneti aradım bizde kopma gözükmüyor dedi müşteri hizmetlisi ve ben de turk telekomdan şüphelenmeye başladım son zamanlarda değişik işlere kalktıştıklarını görüyoruz 1 kez daha başıma gelmişti bu tarz bir şey yurtta internet bağlattığımda. Şimdi size sorun turk telekom yapabilir mi böyle bir şey ?
  • TurkNet'e bir konu hakkında bilgi almak için mail attım.Adamlar 3 aydır bana cevap vermiyor.2 kere yazdım maili.
    Demek internete başvursak 6 ay filan sonra gelecekler
  • quote:

işte , dakika aşımı ücretlendirme tablosunu bulaadım.Cevaplar için teşekkürler

https://turk.net/telefon-tarifeleri/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir kaç gündür ara ara kopmalar yaşıyorum daha öncesinde hiç olmadı olsada çok nadir kablolarımda veya hattımda problem yok ama ben bu ay 1250 GB civarında kullandım diyorum bana bilerek mi yapıyorlar neredeyse 1.3 TB internet kullandım diye.

• Merhaba, isterseniz buradan yardımcı olabiliriz. PM üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Merhaba, kopma probleminizin bilerek yapılması gibi durum söz konusu değildir Dilerseniz sorununuzu anlamak için size yardımcı olabilirim. GSM numaranızı PM üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

Son bir kaç gündür ara ara kopmalar yaşıyorum daha öncesinde hiç olmadı olsada çok nadir kablolarımda veya hattımda problem yok ama ben bu ay 1250 GB civarında kullandım diyorum bana bilerek mi yapıyorlar neredeyse 1.3 TB internet kullandım diye.

demek net senin yüzünden kasıyormuş mümkünse sana 1mbps vermeleri gerekli
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam.

• kopmalar tamamen iç ve dıs tesisat kablo ve baglantılıarı , ayrıca modem ıle ılgılıdır...

SNR degerınız 15 ın altında ıse kopmaları yasarsınz...

su konuda acıklama var ;

https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3312-b10b-ile-yasadigim-sorunlar-kismen-cozuldu--127915184#128077242
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    İlk defa bu kadar sık oldu yoksa iki yılda 10 dan az anlık kopmalar yaşadım. Acaba diyorum siber saldırılar oluyorda o yüzden mi inanılmaz yavaşlayıp anlık gidiyor.SNR margin değeri 15 üstü hiç görmedim bireysel kullanıcı olarak, benim 9.1 55 mbit down gelen 51-52 20 mbit up var gelen 5 mbit, testlerde 45/3.5-4 civarında alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 1 Ağustos 2017; 10:9:53 >
  • modemınız hangı model ?
    9.1 SNR ıle gayet ıyı baglanmıs sımdıye kadar...
  • TürkNet'e geçersem bu hat değerleriyle kaç alabilirim ? Sitelerinde önceden 75 mbps gösterirken şimdi 50 mbps gösteriyor.

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    merhaba
    hangı servıs saglayıcı olursa olsun

SNR downstream 10.9 gorunuyor ( en az 15 olması gereklı )

bu durumda sureklı kopmalar ve yavas pıngler CRC hataları olacaktır...

oncelıkle bu sorunun kaynagını bulup duzletmenızı tavsıye ederım.

Turknete gecersenız AKK ve fıyat yonunden avantajınız olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.