Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.786
Cevap
40
Favori
256.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet 3 ay boyunca abonelerinin kotasını 250 GB'ta çıkarmıştı bunun bu şekilde devam edip etmeyeceğini düşünen arkadaşlar vardı, turknet bu gün itibariyle kotayı eskiden olduğu gibi 150 GB'ta indirdi yani kotalar eskiden olduğu gibi 150 GB, faturası ilk yenilenenlerden biri olduğum için merak edenlere duyurayım dedim
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Olmadı bu.Turknet'de geriye gidiş var.En azından 200 gb yapsınlar orta yolu bulalım
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Zaten bunu bir şey deniyoruz diyerek duyurmuşlardı ve herhangi bir zarara uğramazsak bu şekilde kalacak demişlerdi, 3 aylık süreç sonunda demek ki turknet bir miktar zarara uğramış olmalı ki eski sisteme geçildi.
  • Daha önce ben sorgulattığımda 50 mbps arkadaşım kendi adresini sorgulattığında 75 mbps hız verileceği yazıyordu. Şu an ikimizde de 35mbps verileceği yazıyor bunun sebebi nedir? Aralık ayında Türknete geçmeyi düşünüyordum ancak 35 mbps sıkıntı.
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    Turknet yani abone olacak herkese 35 mbps hız vereceğini açıkladı, alt yapınız 75 ve 100 mbps'yi desteklese bile maksimum alacağınız hız 35 mbps'dir. 35 mbps hız + 150 GB kota veriyor turknet, kotanız dolduktan sonra hızınız 16 mbps'ye düşecek, eskiden 3 mbite düşüyordu hız şimdi onun 5 katından fazla bir hıza sahip olmuş olacaksınız takılmadan internette gezip film ve video izleyebileceksiniz, ttnet 16 mbps hız 50 gb'lık paketi 86 tl'ye satıyor bu açıdan bakıldığında da uygun olduğu anlaşılıyor, keşke eskiden olduğu gibi herkesin alabileceği maksimum hızı verseydi turknet ama maalesef artık bu şekilde uygulama yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Turknet yani abone olacak herkese 35 mbps hız vereceğini açıkladı, alt yapınız 75 ve 100 mbps'yi desteklese bile maksimum alacağınız hız 35 mbps'dir. 35 mbps hız + 150 GB kota veriyor turknet, kotanız dolduktan sonra hızınız 16 mbps'ye düşecek, eskiden 3 mbite düşüyordu hız şimdi onun 5 katından fazla bir hıza sahip olmuş olacaksınız takılmadan internette gezip film ve video izleyebileceksiniz, ttnet 16 mbps hız 50 gb'lık paketi 86 tl'ye satıyor bu açıdan bakıldığında da uygun olduğu anlaşılıyor, keşke eskiden olduğu gibi herkesin alabileceği maksimum hızı verseydi turknet ama maalesef artık bu şekilde uygulama yapacaklar.

Anladım hocam. Ben de aralık ayını iple çekiyordum ttnetten kurtulup 50 mbps hız alabilmek için kısmet değilmiş. Neden böyle bir şey yaptılar acaba ? Müşteri sayısı arttığı için altyapıları mı kaldırmıyor ? Ayrıca vdsl 35 mbps hız alırsam upload hızım 4 mbps oluyordu değil mi? Umarım eskiden olduğu gibi hattın desteklediği hızı vermeye başlarlar :)

Turknetin kendi alt yapısında olursan zaten kota yok artı upload hızın 4 mbit her şey sınırsız, ama diğer bölgelerdeysen upload 2 mbit. Ben yapa bölgesinde değilim modem arayüzünde 4 mbit tanımlı ama uploadım 2 mbit. 50 ile 35 arasında çok hız yok 50 de alabilsen hızın kota dolunca yine 16'ya düşecek 35'de alsan 16'ya düşecek, istersen 1 aylığına dene memnun kalmazsan diğer iss'lere geçiş yaparsın 2 yıl taahhüt zorunluluğun yok turknette.

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Turknetin kendi alt yapısında olursan zaten kota yok artı upload hızın 4 mbit her şey sınırsız, ama diğer bölgelerdeysen upload 2 mbit. Ben yapa bölgesinde değilim modem arayüzünde 4 mbit tanımlı ama uploadım 2 mbit. 50 ile 35 arasında çok hız yok 50 de alabilsen hızın kota dolunca yine 16'ya düşecek 35'de alsan 16'ya düşecek, istersen 1 aylığına dene memnun kalmazsan diğer iss'lere geçiş yaparsın 2 yıl taahhüt zorunluluğun yok turknette.

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

Cevap için teşekkürler hocam. Aralık ayında bi karar vereceğim artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ben sözleşmeyi bekleyemedim 3 ay kala bozup dsmarttan geçtim şansıma 50mbitin verileceği zamanlardı benim net bağlanma asamasindayken yeni abonelere 35mbit sınırlaması geldi. Şu an ben 47 Mbit görüyorum download yaparken 54mbitlere kadar ulaşıyor hız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Oxy.gen-

Ben sözleşmeyi bekleyemedim 3 ay kala bozup dsmarttan geçtim şansıma 50mbitin verileceği zamanlardı benim net bağlanma asamasindayken yeni abonelere 35mbit sınırlaması geldi. Şu an ben 47 Mbit görüyorum download yaparken 54mbitlere kadar ulaşıyor hız

Vallahi hocam hiç beklemiyordum böyle bir şeyi. Çünkü sürekli hattınız ne destekliyorsa onu alırsınız diye tanıtım yapıyorlardı. Şanslıymışsını :)
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon altyapısı bulunan her yerde hizmet verebilmekteyiz. Bulunduğunuz bölgede altyapı kontrollerinizihttps://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • SharpThunder kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle bulunmuş olduğunuz bölgede altyapı kontrollerinizihttps://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ web sitemiz üzreinden kontrol edebilirsiniz. TurkNet olarak fesih bedelinizin 120 TL'sini karşılamaktayız.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yakında sizlere güzel haberlerimiz olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Hep güzel haber bekliyoruz bir "bayram hediyesi"süprizi çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Güzel haberlerinizi bekliyoruz. Bu arada bende aralık ayı Turknet'e geçmek düşüncesindeydim. Alt yapım 75 mbitten 35 mbite düşüne kadar. Kişisel fikrim mümkün olursa yeni üyeleriniz de yarı yarıya düşürdüğünüz mbit hızları yerine, kotalarını aynı oranda yükselterek telafi etmenizdir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    ne zaman açıklayacaksınız bari bunu söleyin zaten başka bi İSS aklımı çeliyo ona rakip bi teklif olmazsa durumu değerlendirip İSS mi seçeceğim :) sizde kalmayı isterim ama teklifinizi yada yeni paketinizi bekleyeceğim . Bekleyecegim dediysekte aylarca beklemem :) Saygılarımla türknet camiası
  • mxmurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu düşünceleriniz bizler için önemli. Bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  • Ben de aralık ayında taahhütten kurtuluyorum. İnşallah Türknet hız sınırlamasını kaldırır da Türknet'i denerim.
  • Arkadaşlar bu konu aktif olduğu için buraya yazıyorum lütfen bilgisi olan cevap yazsın.

Bugün evin önünde fotoğraflardaki gibi ince kanal kazılmış ve içine kablo koruyucu boru döşenmiş bu fiber hattı mıdır acaba?

Gece eve dönerken fotoğraflarını çektim bilgi almak için.

https://i.hizliresim.com/MvzN36.jpg

https://i.hizliresim.com/0BPvoD.jpg

https://i.hizliresim.com/gWNd1L.jpg

https://i.hizliresim.com/lWoJgl.jpg

@TurkNetDestek siz bilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 7 Eylül 2017; 4:36:23 >

Herhangi bir rogar kapağı var mı yapılan o kazı hizasında

Hangi şehirde çektiniz bu fotoğrafları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.