Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.244
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1182 Mesaj

Geçmiş olsun hocam aynı durum sizinde başınıza gelecek büyük ihtimalle. 1 temmuz itibari ile turknete geçiş sağladım. Vodafone yalın kullanıyordum. Yalın olan hattı taşıyıp telefon hizmetini hala başlatamadı turknet. Tam 23 gün oldu. Allah'tan interneti vodafonedan kalma kablo üzerinden veriyorlarda kavga gürültü yaşamıyoruz müşteri hizmetleri ile. Sonuç olarak eski aboneliği yalın olarak taşıyıp sonrasında alt yapı sorunları nedeniyle telefon hizmetiniz henüz başlatılamamıştır diye sürekli mesaj atıyorlar.
    |
    |
    claswan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX 8320 / ASUS M5A97 EVO R2.0 / 2x4 Kingston HyperX Genesis 1600 Mhz CL9 / XFX Rx470 BE / Seasonic M12II-620 watt evo/ Samsung 840 Pro 128 GB / Seagate ST1000DM003 1 TB / Corsair 400R / Samsung p2250 21.5"
  • Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Modemi sıfırlayıp tekrar kurulum yapmayı deneyin. Bazı modemleri ADSL den VDSL e geçişlerde tekrar kurmak gerekiyor.

Bahsettiğiniz sıfırlayıp tekrar kurulumu defalarca yaptım hocam. en son az önce de yaptım durum değişmedi, bağlantım 8-9 mbitlerde. turkneti tekrar aradım az önce ve tam 25 dak. hatta beklettiler o malum iğrenç bekleme müziğini dinlemekten de bıktım kusacağım geliyor artık.

O zaman size VDSL değil ADSL portu üzerinden internet veriliyor. İsterseniz forum destek hesabına da yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quarisma2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kenan_0

Benim değerler 50upload 135 donwload olarak destekliyor. 100 tarife verdiler o yuzden. 4upload 100 down.. gerçe 2-3 arası up görüyorum 80-90 civaru down görüyorum. demin tekrar speed test yaptım 93 megabit gördüm.

Modem değerlerini soruyorum hocam snr hat zayıflaması felan onlar lazım bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pardonya

Beyler cok garip bir durum yasiyorum. Gecen hafta internete basvurdum pazar aktif ettik diye mesaj attilar lakin telekomdan ne gelen var ne giden yani kablo birakan vs olmadi. YAni internette olmadi.

Bugun oylesine ev telefonunu taktim, en son nisanda ev telefonunu kapamistik bugun takinca eski numara calisiyor arama yapabiliyorum arama alabiliyorum hatta aradim ses gelip gidiyor. Numara vs de degismemis eski hat calisiyor. Bu nasil mumkun oluyor? Internet yok calismiyor ?

++++++++ bilem yok mu beyler?

Orijinalden alıntı: ReSpAwN_22

Geçmiş olsun hocam aynı durum sizinde başınıza gelecek büyük ihtimalle. 1 temmuz itibari ile turknete geçiş sağladım. Vodafone yalın kullanıyordum. Yalın olan hattı taşıyıp telefon hizmetini hala başlatamadı turknet. Tam 23 gün oldu. Allah'tan interneti vodafonedan kalma kablo üzerinden veriyorlarda kavga gürültü yaşamıyoruz müşteri hizmetleri ile. Sonuç olarak eski aboneliği yalın olarak taşıyıp sonrasında alt yapı sorunları nedeniyle telefon hizmetiniz henüz başlatılamamıştır diye sürekli mesaj atıyorlar.

Telefon lazım değil zaten isterse vermesin ama kablomu ellemesin

|
    |
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj
    benim tel galayxı s5 ilk speed test açınca 1-2 saniye 70 megabit falan sötüyo sonra 25 e falan devam ediyo anlamadım niye ama, pc den 90 92 görüyo

Sağ alt köşede wifi simgesine tıklayın ve bağlı olduğunuz wifi üstüne tıklayıp özelliklerin girip bakın, AC ve N olarak mı bağlanıyor yada 2.4GHz/5ghz mi
    |
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kampanya daha çok maillerini kontrol etmek gazete kitap vs okumak için internet kullananları hedefliyor, video ve film izleyen ya da müzik dinleyenler uzak durmalı.

Kampanya içeriği şu şekilde:

20 GB kota 4 mbps hız 29.90 TL

Kampanyanın yeni başladığında 20 GB'lık kotanız dolduğunda hızın 1 mbite düşeceği söyleniyormuş ancak son gelen yazıya göre hız 3 mbite düşeceği söyleniyor,aldığım en son ve doğru bilgiler bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 24 Temmuz 2017; 13:9:3 >
    |
    |
    Baris_im kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kota hesaplamalarında sıkıntı var; önceki gün gece yaptığım yaklaşık 55- 60 GB'ı gündüz kullanımı olarak saymışlar. İtiraz edince de "sistemimiz doğrudur" demekten başka bir şey demiyorlar. İlginç bir şekilde önceki gün baktığımda da gece kullanımı var görünüyordu. Neyse ki yaz için bağlattım ve ücretsiz kota paketi verdiler, onları bile tam kullanmadan kapattırmış olurum muhtemelen.
    |
    |
    Superonline fiber kullanıyorum, 1 ay kadar sonra taahhüdüm bitiyor, Turknet'e geçmek istiyorum. Benzer şekilde daha önce süperonline fiber'den Turknet'e geçen oldu mu ve memnunlar mı, tecrübelerinizi yazar mısınız? Teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sözleşmede kapatmak için TürkNet'e yazılı bildirimde bulunmak gerektiği yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 24 Temmuz 2017; 16:50:18 >
    |
    |
    tendertendere kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkisi de kablosuz mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kenan_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eski numaranız kapanmamış ve yeni hat oradan gelmiyor. Bina ankastrenize bakın adınıza etiketli bir yer varmı ?

|
    |
    pardonya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kullanıcı adını pm den atarmısın

|
    |
    quarisma2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AKN'SİZ, KOTASIZ

SINIRSIZ İNTERNET
    Aktif altyapımızdasınız! Interneti AKN olmadan, 7/24 sınırsız olarak kullanabilirsiniz!

diye bir yazı çıkıyor. Yani ben aylık 1 tb download yaptığım zaman hızım düşmeyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 24 Temmuz 2017; 17:2:27 >

Tabii ki
    |
    |
    kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar ben numaramı yazdığımda;
    AKN'SİZ, KOTASIZ

SINIRSIZ İNTERNET
    Aktif altyapımızdasınız! Interneti AKN olmadan, 7/24 sınırsız olarak kullanabilirsiniz!

diye bir yazı çıkıyor. Yani ben aylık 1 tb download yaptığım zaman hızım düşmeyecek mi?

Dilediğin kadar indir. Ne kadar hız ile bağlantı sağlanmış ise o şekil kalacaktır.

|
    |
    2332 Mesaj
    Arkadaşlar sizde de oluyormu bilmiyorum son zamanlarda internet kopuyor. Fakat normal hattan kopma değil adsl ışıkları full yanıyor internet var gözüküyor ama ne bilgisayarda ne telefonda internete girilmiyor. Modemin fişini çekip yeniden takınca internet geliyor. Acaba bunun nedeni ne olabilir. Modemide değiştirdim aynı durum devam ediyor.
Blogio
Lastik Fiyatları
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,417
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.