Yüzbaşı
03 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Temmuz ayında yalnızca turksatın internet hizmeti olan kablonete 24 ay taahhüt vererek abone oldum.
İnternet kurulumundan sonra çağrı merkezinden arandım.
5 TL farkla HD Şöleni kampanyasıyla temel paket içeren kablotv teklif ettiler, ben de kabul ettim.
Faturada 5 TL yerine 18 TL olarak ücretlendirmişler, tereddüt ettim bir içerik falan mı satın aldık bilmeden diye çağrı merkezini aradım.
İncelediler dönüş yaptılar.
"Sizinle görüşen müşteri temsilcisi hata yapmış, bugüne kadar fazladan aldığımız paraya iade edicez bundan sonra kabul edersen 18 TL devam edecek" dediler.
Önce parayı bi iade edin dedim, sonrası için 5 TL üzerinden devam etmeliyiz diye ısrar ettim kabul etmediler.
THH, mahkeme vs.e uğraşmayı düşünüyorum.
Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olur musunuz?
http://audio-home-systems.tech-specs.com/jamo-pj-hcs-4000-n28965681
Elimde bu setten var bekarken heves edip almıştım. Şimdi ihtiyaç kalmadı, satsam kaça gider?
evet arkadaşlar tavsiye bekliyoruz, öncelikli otomatik, mümkünse dizel olacak. aklımızdan mondeo geçiyor.
2012
25000 km otomatik, benzinli 120 beygir, cam tavan, servis bakımlı, muayene 2016'da, hatasız. lpg yok. Sıfır almıştık.abimin arabası. değiştirmeyi düşünüyoruz. Satıp üstüne belki 1000-2000 koyacak.
Yerine otomatik olmak kaydıyla ne tavsiye edersiniz.
quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

826 puan oldu sallamaya devam
şu an tek elle yazıyorum

puana nerden bakcaz

buldum, uzun iş salla salla yoruldum
Dün büyük bi kazayı ucuz atlattık. Üç araç birbirine girdi. Çocuklar vardı arabada, onlar kafasını vurmuşlar ufak şişliklerle geçti. Evdeyiz şükür canlarda bi sıkıntı yok.
Gelelim yongaya.
Kaskom yok 8/6 gibi suç bizde görünüyo. Polis raporunu bekliyorum.
Bu araç toplanır mı. Şu an servisde, henüz fiyat vermediler. Havayastıkları patladı. Araç tanınmaz halde 2011 colt düz vites.

https://store.donanimhaber.com/38/72/5f/38725f5f53b0ac6056d94c6ad1b9985e.jpghttps://store.donanimhaber.com/6d/37/15/6d371590bbf865a4167ab49611f774b4.jpghttps://store.donanimhaber.com/de/3e/20/de3e20eaa843507f3abb396b9a331a1e.jpg

Kampanya Detayları

29 Ağustos – 07 Ekim 2014 tarihleri arasında tek seferde Bonus Üye işyeri olan giyim, market, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir.
Garanti ve Bonus Kart çıkaran diğer bankalara ait Bonus üye işyeri olan POS'da, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için müşterilerin ilk harcamadan önce "OKUL" yazıp 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy Bonus dahildir.
Kampanyaya sadece Bonus Üye İşyeri olan giyim, market, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde yapılacak harcamalar dahil edilecektir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamadan önce "EVET OKUL" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kazanılan bonus 11 – 21 Ekim 2014 tarihleri arasında kullanılabilir.
Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayıt iptalleri "IPTAL OKUL" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kampanyaya sanal kartlar, sanal POS, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
Kampanya katılım kısa mesajları, KDV ve ÖİV dahil, Avea aboneleri için 0,50 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç harici kartları ile katılan müşteriler, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile de ayrıca katılarak, en fazla 50 TL bonus olmak üzere ikinci kere ödül kazanabilirler.
Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir.
Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce "OKUL "yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Bonus kartınız ile 15 Ağustos -30 Eylül 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil Shell istasyonlarındaki Garanti POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk 4 adet akaryakıt veya otogaz alımına, kampanyaya katılan Bonus üyesi Shell istasyonlarında 9-19 Ekim 2014 tarihleri arasında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecek 25 TL Bonus hediye!
Kampanyadan yararlanmak isteyen Bonus sahiplerinin, harcamadan önce banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından SHELL yazıp; Garanti Bonus için 3340’a, Deniz Bonus için 3280'e, TEB Bonus için 4616’ya, Şeker Bonus için 7353'e, ING Bonus için 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahiplerinin de kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus için 8222’ye, ABank Bonus için 4055’e, Tekstilbank Bonus için 05327524404’e SMS göndermesi yeterlidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp, kartin son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

Aynı günde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilinde olup, kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 25 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus 9-19 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilir.

Kampanya 15 Agustos-30 Eylül 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerlidir.

Aynı günde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 25 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus 9-19 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilir.Diğer banka Bonus’ları 9-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarındaki harcamalarında indirim alacak ve ekstrelerine yansıtılacaktır.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus,diğer banka Bonus kartları (Fibabank hariç) ve ticari kartlar dahildir. Taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Katılım için harcamadan önce SHELL yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genc Card'lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp, kartin son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir. Bu kartlara sahip olanlar kampanya katılmak için katılım ücreti olarak 3,99 TL. ödeyecektir. Tüm kartlar için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.

Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.Detaylı bilgi için:www.bonus.com.tr, vewww.shell.com.tr
çok defa konu açılmıştır ama yardımınızı bekliyorum
A evinde zte zxhn h168n modem var ttnetin verdiği.
resimde A evinde bulunan fiber interneti B evine kablosuz interneti nasıl çekeriz.
mahalledeki bilgisayarcı çok duvar var olmaz o iş diye salladı.
A evine veya B evine hangi malzemeleri almam lazım.
access point, router felan kafam karıştı.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1479524/165d548d-ead5-486c-86ba-93bdb711b4d1.jpg
bu adam ankaralı mıdır.
güzel de bi türkü çığırdı.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.648
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 24.975 (Bu ay: 120)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.