Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    9393 Mesaj

Numara değişir ama siz yeni bağlanan için arıza kaydı açtırın ayrıca eski hattınızı da kapattırın, aynı anda iki hattınız da olacak. Birini kullanmasanız bile faturası gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pardonya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Numara değişir ama siz yeni bağlanan için arıza kaydı açtırın ayrıca eski hattınızı da kapattırın, aynı anda iki hattınız da olacak. Birini kullanmasanız bile faturası gelir.

Bir soruda ben sorayım.
    2 Temmuzda sabit ev telefonu ve interneti Türk telekomdan Türknete nakil işlemi yapıldı.Acaba bu durumda da türk telekoma gidip birşey yapmak gerekiyor mu?

Bakalim hocam sozde yarin olurmus, turk net oyle dedi. Bilgilendirceklermis. Internetsiz zor valla 9 gundur bunaldim, isim gucum var :(

|
    |
    ılk baslarda ttnet'ın nazlanmasndan kaynaklandıgını zanettıgım baglantı sorunları yasadım.
    forumdakı Turk-net yetkılısının yardımları ıle epey duzeldı.

en cok rastlanan sorunlar ; ttnet , santral , kablo , iç tesisat ve modem'den kaynaklanıyor.

Turk-net bana gore ısını yapmaya calısan gayet ılglı bır fırma oldugunu bırcok kez ıspatladı .

herkese tavsıye ederım.

not: ınternet hızından sıkayetcı olanlar kontrollerını mutlaka ethernet baglantısından yapmalı ,
    wi-fi ıle yapılan testler cok basarılı olmuyor...

ek not : VMG3312-B10B modemı olanlar ozellıkle modemlerını degıstırsınler gercekten cok sorunlu bır modem ...

ınternet baglantı kopmaları , modem donmaları ve wifi kopmaları konsunda gayet sorunlu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 24 Temmuz 2017; 22:55:18 >

Kullanıcı adını pm den atarmısın

kullanıcı adı bırakmaya lüzum yok. 40 gündür verdiğim mücadele sonucunda bugün itibariyle türk telekoma başvurmuş bulunuyorum. Yaşadığım tecrübeleri burada ve tüm sosyal mecrada paylaşmaya devam edeceğim...
    Turknetin iş yaptırmaktan aciz destek elemanlarından (!) varmı yokmu tartışılır (3 tane müşteri temsilcisi var, yarım saat bağlanmak için hatta beklersiniz, o iğrenç müziği dinlemekten artık mideniz bulanmıştır... )) kurtulacak, problem yaşadığımda gerçekten ve tam hizmet alacağımı düşünüyorum.
    Turknetin kibirli müşteri temsilcisi için siz modem açma kapatmayı bile bilmeyen potansiyel bir enayisinizdir, papağan gibi aynı cümleleri sayıklar durur) bir de sorunu çözmeden konuyu kapatınca "aldığınız hizmeti puanlar mısınız" saçmalığı yok mu beni öldürüyor.. :) Güya kurumsallar..
    "maximum aldığınız hıza kadar" yalanını sıkıp 10-11 mbit hıza mahkum eden ve aylarca sizi oyaladıktan sonra "yaa napalım port yokmuş kusura bakmayın" deme yüzsüzlüğünü gösteren bu fimadan ayrılıp e24 mbitte olsa tam gerçek vdsl hizmeti alacağımı düşünüyorum.
    Ayrıca donanımhabere çok ciddi reklam paraları ödedikleri aşikar, Turknetin paralı çalışanları (forum kullanıcıları) olduğunu düşünüyorum. Hani "bon çok momnonom, hoçbor soron yoşomodom " diye bik bik yazanlar var ya ha işte onları kast ediyorum...
    Son olarak şunu yazmış forum temsilcisi
    "adresinizde altyapınızın karşıladığı kadar internet hızına ulaşırsınız. Port için ise TT bölge ekiplerine başvuru yapılması gerekmektedir. VDSL boş portu olmadan size VDSL hız verememekteyiz ve bu diğer İSS'ler içinde geçerlidir."

Bütün diğer ISS ler için geçerli mi değil mi göreceğiz..
    Haydi sağlıcakla..

• Yarbay
    9393 Mesaj

Komple taşındıysa gerek yok, sadece eski firmaya borcunuz varsa ödeyin.
    |
    |
    09kezman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazdıklarınıza katılıyorum.

Müşteri temsilcileri zaten önünde önceden hazırlanmış cevapları okuyup duruyor.Farklı bir soru sorunca kem küm tekrar aynı şeyleri okuyorlar.Modem hat değerleri,hat zayıflaması,snr değerinden bahsediyorsunuz,müşteri temsilcisi bunların ne demek olduğunu bilmiyor.Hız artışı konusunda müşteri hizmetleri alabileceğin maksimum hızı alıyorsunuz,diyor.Ben modem arayüzünde daha fazla hız alabileceğimi görüyorum.Müşteri hizmetleri siz göremezsiniz,diyor.Bir de şu saha ekibi yalanı var.Bana müşteri hizmetleri 81 ilde de çalışan saha ekibimiz var dedi.Yalanın büyüğü de bu kadar olur.Sordum bulunduğum ildeki turknet saha ekibi kimdir,nerede ofisleri var,cevap yok.Telefonda bir sessizlik sonra telefon kapandı.Altı üstü yaptıkları türk telekomun portlarını kiralamak o kadar.Gerisini koyver gitsin.Devamlı böyle süslü püslü "arıza kaydı,saha ekibi,destek ekibi" gibi kelimeler kullanıyorlar.Tamamen göz boyamak.Turknet satış ofisi gibi çalışıyor.Satış sonrası destek yok bunu bilin.Bağlantı,hız problemi bunlar önemli şeyler hadi bunları geçtim diyelim.Eğer portta bir arıza meydana gelir veya port ile ilgili bir problem yaşarsan turknet diyor ki "sen git türk telekoma başvur.".Bunun gibi çok şey var.
    |
    |
    quarisma2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    513 Mesaj
    4 aydir kullanmaktaydim ancak yeni tasindigimiz eve nakil yaptiriyim dedim 10 gun oldu hala aktivasyon islemi devam etmekteymis.musteri hizmetlerine 10 dakika beklemeden ulasmaniz mumkun degil.İnat ettim bekledim 15 dk sonunda hattimin iptalini istedim yarin dilekceyi gondericem boyle rezillik gormedim musteri hizmetleri zaten ise yaramiyor.Suanda hangi saglayiciya gecsem diye dusunuyorum.

|
    |

Aman hocam uzak durun 1 ay internet bekliyenler goruyorum cok ilgisiz alakasiz hic bir halta yaramiyan musteri hizmetleri var.

|
    |
    kelebekxax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: micro77

yaklasık 6-7 aydır Turknet kullanıyorum.
    ılk baslarda ttnet'ın nazlanmasndan kaynaklandıgını zanettıgım baglantı sorunları yasadım.

en cok rastlanan sorunlar ; ttnet , santral , kablo , iç tesisat ve modem'den kaynaklanıyor.

Turk-net bana gore ısını yapmaya calısan gayet ılglı bır fırma oldugunu bırcok kez ıspatladı .

herkese tavsıye ederım.

not: ınternet hızından sıkayetcı olanlar kontrollerını mutlaka ethernet baglantısından yapmalı ,

ek not : VMG3312-B10B modemı olanlar ozellıkle modemlerını degıstırsınler gercekten cok sorunlu bır modem ...

ınternet baglantı kopmaları , modem donmaları ve wifi kopmaları konsunda gayet sorunlu...

Bende tam bugün biriyle anlaşmıştım 50 TL ' ye 2.el Zyxel B10B !! Sorunluysa TT niye vermiş ki bunu.
    Acaba sizin kullandığınız cihaz mı sorunluydu yoksa genelde hepsinde mi sorun var.Öyleyse vazgeçeyim

• Teğmen
    125 Mesaj

Aynısı bana oldu. 50 mbit hız alırken birken 25 mbite düştü. Kayıt açtırdım. Türk telekom elemanları geldi sizin alabileceğiniz maksimum zaten bu dediler. 50 mbit alıyordum ben birkaç güne kadar dediğimi dinlemeyip gittiler. Siz çözüm bulabildiniz mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dimitradon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bendekı sorunlu olabılır...

ıstersenız GET ıle alın 2-3 gun test edın.

eger malına guvenıyorsa sorun yok ..

bu modemı yenı modem alınca sac baş yolmak ısteyene ucretsız verecegım :D
    |
    |
    sangokuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

forumdakı Turknet yetkılısıne pm. ıle yazın sorununuzu. en kısa zamanda cevaplayacaktır.
    |
    |
    HknGkts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bendekı sorunlu olabılır...

ıstersenız GET ıle alın 2-3 gun test edın.

eger malına guvenıyorsa sorun yok ..

bu modemı yenı modem alınca sac baş yolmak ısteyene ucretsız verecegım :D

Snr değerinize baktınız mı?Blki hattınızdan kaynaklanıyordur.Ayrıca anlaştığım kişi GeT açıyor.
    Umarım siz değilsinizdir
    |
    |

ama satarsam sorunlarını soyleyıp bedava satacagım :D

ıste SNR degerlerı :

yasadıgım sorunlar : https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3312-b10b-ile-yasadigim-sorunlar--127915184#127915184

• Yüzbaşı
    691 Mesaj

Cogu sorun bende de oluyor. Fw surumu nedir. Ben en sonuncudan memnun kalmamistim bir oncekindeyim.

|
    |
    micro77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaklasık 6-7 aydır Turknet kullanıyorum.

herkese tavsıye ederım.

güncelleyin modemi
    ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum uzun süredir.
    turk telekom yazıy bendekinde yazılımı güncel olarak geldi
    ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/

• Yarbay
    2065 Mesaj

denemezmıyım hıc . elımde modem frımware kolleksıyonu var :D

sec begen yukle...
    hepsı de aynı sonuc ...
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3312-b10b-ile-yasadigim-sorunlar--127915184#127915184

su anda 5 nolu fırmware var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 25 Temmuz 2017; 3:50:26 >
    |
    |
    haybora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,486
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.