Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cyber tech

3 ile 7 gün arasında değişiyor geçişler

Bu sürede internet kapalı kalıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    ttnetten turknete taşıtma işlemi yaparsanız internetiniz kapalı kalmaz aşağıda sırasıyla yapmanız gereken ve sizin adınıza yapılan işlemleri özetledim.

Turknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ttnet abonesi olduğunuzu internet ve telefonunuzu turknete taşıtmak istediğinizi söyleyin turknet işlemlerinizi başlatır mailinize doldurmanız gereken evrakları gönderir o evrakları doldurup size söylenen adrese kargo ile gönderin(kargo ücreti size ait) evraklar turknete ulaşınca işlemlerinizi başlatırlar sizin adınıza internet ile telefon hattınızı kendi bünyesine taşımak için ttnete başvururlar aboneliğinizin taşınma süreci 3 ile 7 gün arasında değişir bu süre içinde de mevcut internetinizi kullanmaya devam edersiniz, işlemleriniz tamamlanınca cep telefonunuza ve mail adresinize turknet kullanıcı adı ve şifre gelir aynı anda da ttnet'ten aldığınız internet kesilir gelen şifreyi ve kullanıcı adını modem arayüzüne giriş yaparak internet kullanmaya devam edersiniz.

• prisonbrk P kullanıcısına yanıt
    Sağolun onu da bir denerim o zaman.

• Ben son 10 gündür yaşadıklarımi anlatayım.

10-14 gün önceye kadar ttnet kullanicisiydim 24 mbit 75 gb 52.5 tl den kullaniyordum 24.07.2017 de taahhütum bitiyordu.

Turknet in reklamını görüp abonelik yaptırdım geldiler bağladılar bende binanın kutusundan kendim bildiğim ve yapabildiğim için turknet hattını ttnet hattımi çıkararak kutuya caktim.

Gayet güzel 30 mbit hız aldım fakat ps4 de fifa 17 de falan oyun içerisinde lag sorunları yaşadım turknet i iptal ettim.ve tekrar ttnet ı çaktım.Ne oldu ise bundan sonra oldu.

Daireye bi çıktım 6 mbit. :)))

Hemen ariza kaydı ekipler 2 gün sonra geldi abi bizde sorun yok sorun bina tesisatında la kardeşim dün sabah ben 30mbit kullaniyordum aynı kablo aynı hatla turknette. e sizde de 24 kullanıyordum bilemiyoruz derler ve giderler.

Bir daha cat 5 çektim evime haydaaa onda da 10mbit.

Bir daha cat 6 çektim 3. kat daireme sonunda 24 mbit oldu. tabi en az 4 gün internetsiz geçti.

Sonrası tam muamma ttnet i aradım 21.07.2017 de bayan cıktı dedim kardeşim benim taahhüt um ne zaman biter ne zaman kapatalim (aklımız sıra ucuz tarife isteyeceğiz ya)

beyfendi 24.07.2017 de arayın fatura çıkmasın dedi hay hay dedim.

Eve bi geldim internet yok amaaa

Telefondaki kadın hat iptal taahhüdüne bakarken hat askıda kalmış.

haydaaa 2 gün bekle açmadılar. 24.07.2017 sabah açıldı. yani anlayacağınız ekipler öyle hafta sonu çokta yardımcı olmuyorlar.

Sonra ttnet merkeze gittim burda dedim hattı kapaticam baki beni iknaaaa edin kapatmiyim. Kapattık hayırlı olsun dediler :))))

La olm insan bi dur kapatma aman der yok direk kapattı ya la herif.

Bu sabah cankurtaran turknet e tekrar evrak yolladim artık 30 40 50 mbit ne verirlerse kullanacağız artık:)

Şunu anladim arkadaşlar.

Turknet müşterisi olduğunuz için ekipler sizi adam yerine koymuyor.

Turknet te olsa ttnet te olsa arızaya gelmeleri en az 2 gün sürüyor.

Bana ttnet kullanmamin çok da bir özelliği gelmedi onun için turknet e gectim.Yeni abonelik baslattim.

• fpotur kullanıcısına yanıt
    Hattinizla ilgili bir problem veya nakil gibi kayit actirmaya kalktiginiz zaman nerden bulastim bunlara diye dert yanarsiniz hocam.10 gundur nakil bekliyorum hala ne ariyan var ne soran 40 defa musteri hizmetlerini aradim btk sikatet ettim sikayet vara yazdim hala internet yok.Genel mudurluge kadar gittim bugun yarin aciyoruz diye oyaladilar hep.Musteri hizmetlerine 15 dk baglanamamak bile yeter herseye.

• Ayın 19 unda bağlandı internet 20 sinde 25.61 TL para kesilmiş kartimdan. Fatura da kesilmemiş. Tahsilat makbuzu olarak görünüyor. İlk ay bedavaya da katılmıştım. Bu para ne için kesilmiştir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Hattinizla ilgili bir problem veya nakil gibi kayit actirmaya kalktiginiz zaman nerden bulastim bunlara diye dert yanarsiniz hocam.10 gundur nakil bekliyorum hala ne ariyan var ne soran 40 defa musteri hizmetlerini aradim btk sikatet ettim sikayet vara yazdim hala internet yok.Genel mudurluge kadar gittim bugun yarin aciyoruz diye oyaladilar hep.Musteri hizmetlerine 15 dk baglanamamak bile yeter herseye.

Herkesin farklı sorunları oluşmuş demek ki.

Benimde sizin bahsettiğiniz gibi sorunlarım olmadı ki hele hele müşteri hizmetlerine bağlanmayı 1 dk dan fazla beklemedim.

Hiç baglanmiyorsa turknet direk satış numarasını arayın anında düşüyor.

Sonra beni teknik destek e aktarın diyin :》

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Turknet ön ödemeli çalışan bir firma sizinki farklı bir durum olabilir müşteri hizmetlerini arayıp bir sorun.

Normalde fatura işleyişi şu şekilde

http://prntscr.com/g03pxs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 25 Temmuz 2017; 17:51:47 >
    İlk ay bedava diye bir kampanya olduğunu hatırlamıyorum birkaç ihtimal görüyorum ben statik ip ücreti olabilir belgeleri onlar yolladiysa kurye ücreti olabilir yanlışlıkla ek akn aldıysanız onun ücreti olabilir yada

Bu aylık kısmi kullanım ücreti olabilir çünkü faturalar ayin 1 inde kesiliyor ayın 1 ne kadarki kullanim ucretiniz olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Ek kota almadım

Belgeleri kendim gönderdim

Fatura işleyişi ile ilgili mail geldi yarım ayı gelecek ay ile birleştirerek gönderiyoruz diye

İlk ay bedava kredi kartını veren müşteriler için duymamaniz tuhaf denemesi bedava diye geçiyor.

Müşteriyi yanıltıcı bir ibare mı bu acaba

Muhtemelen ayın 1ine kadarki ücreti aldılar.

Kk verenler eğer iptal ederlerse ilk ay ücretini iade ediyorlar sanırım. Kafa karıştırıcı bir kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istceko -- 25 Temmuz 2017; 18:0:36 >
    O zaman ya statik ip ucretidir ne kadardı hatırlamıyorum yada faturadir normalde faturanin bu kadar çabuk gelmemesi lazım siz canlı desteğe yada mhye sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz ilk turknete gectigimizde 50mbps dediler fakat modem arayuzunde max 45mbps yazmasina ragmen 38mbps verdiler. sonradan hizi 75mbps e cikardilar. 100 de yapsalar maxin degisecegini sanmiyorum. tek degisen sey kota bitince hiz 16ya degil 24mbps e dusuyor. daha iyi oldu bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Ek kota almadım

Belgeleri kendim gönderdim

Fatura işleyişi ile ilgili mail geldi yarım ayı gelecek ay ile birleştirerek gönderiyoruz diye

İlk ay bedava kredi kartını veren müşteriler için duymamaniz tuhaf denemesi bedava diye geçiyor.

Müşteriyi yanıltıcı bir ibare mı bu acaba

Muhtemelen ayın 1ine kadarki ücreti aldılar.

Kk verenler eğer iptal ederlerse ilk ay ücretini iade ediyorlar sanırım. Kafa karıştırıcı bir kampanya

İptal ederseniz ücret iadesi yaparlar. İlk ay bedava diye birşey taahhüt etmiyorlar. Denemesi bedava diyorlar. Siz yanlış anlamışsınız. 34 güne kadar iptal ederseniz fatura ödeseniz dahi ücret iadesi talep edebilirsiniz.
    Kredi kartınızdan kesilen ücret de 11 günlük kullanım ücretinizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 25 Temmuz 2017; 19:14:55 >

• Evrakları perşembe gönderdim. Bu gün (salı) itibariyle hattım aktifleştirildi. Yapa üzerinden hizmet alıyoruz. Kotasız. Hız kontrolü gerçekleştirdim bir kaç sefer. Modemde görünen 13 mbiti sürekli alıyorum. Superonline dan geçiş yaptım. Superonline hattı yenilememe rağmen hattınız 8 mbit alabilir demişti. Şu anda 13 alıyorum sorunsuz. 1 Ayın sonunda kullanım detaylarını paylaşırım.

Şimdilik teşekkürler TÜRKNET

Edit : 8 ler Superonline - 13ler Türknet

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Edit 2 : Kota dolacak mı derdi olmadan full hd video izlemek ayrı bir zevkmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ingilizceturkcekelime -- 25 Temmuz 2017; 19:32:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• daha önce port yok diyordu şimdi adresinizde bakır bilmemne olmadığı için başvuru yapamıyorum. bıktım bu ttnetin problemlerinden. başka ISS de kullanamıyoruz arkadaş!
  • BEN ÇOK MEMNUNUM ÖNCEDEN TTNETE 8 MBİT İÇİN 60 TL VERİYODUM 3 MB SANİYEYHE DÜSÜYODU KOTA DOLUNCA ANCAK BEN HİÇ 8 M BİT İNTERNET ALAMAMIŞTIM ZATEN 5MB FELAN VERİYOLARDI ŞİMDİ İSE 45 MB SANİYE İNTERNETİN TADINI CIKARIYORUM KESİNLİKLE SÜPER BİRRŞEY TELEFONDA DAHİL 60 LİRA 1000K AZ Bİ SÜRE DEĞİL HERKESE TAVSİYE EDERİM 2 Cİ AYIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

802.11N değilde 802.11AC bağlanması lazım, bir yerde sıkıntı var, modem ayarlarını tekrar kontrol edin yada wifi kartın kontrol programı varsa oradan ayarlarını kontrol edin, AC açık olmayabilir.

AC mod bağlandığımda, sürücülerden kaynaklı olarak 11den yüksek kanallara geçiş yapamıyorum.
    N bağlanabildiğim sürücülerde ise yapılıyor. 80 mhz felan geçebiliyorum.
  • Valla turknet internet dünyasında aldığımız en iyi karar oldu babam artık kotaya bakmıyor son 2 aydır bitse bile anlamıyor 16 da bile donmuyor 720p inşallah kendilerini bozmazlar

• Modemi kendimiz mi alıcaz acaba? Elimde airties adsl modem var fakat o olmaz herhalde.

Turk net e geçmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

ttnetten turknete taşıtma işlemi yaparsanız internetiniz kapalı kalmaz aşağıda sırasıyla yapmanız gereken ve sizin adınıza yapılan işlemleri özetledim.

Turknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ttnet abonesi olduğunuzu internet ve telefonunuzu turknete taşıtmak istediğinizi söyleyin turknet işlemlerinizi başlatır mailinize doldurmanız gereken evrakları gönderir o evrakları doldurup size söylenen adrese kargo ile gönderin(kargo ücreti size ait) evraklar turknete ulaşınca işlemlerinizi başlatırlar sizin adınıza internet ile telefon hattınızı kendi bünyesine taşımak için ttnete başvururlar aboneliğinizin taşınma süreci 3 ile 7 gün arasında değişir bu süre içinde de mevcut internetinizi kullanmaya devam edersiniz, işlemleriniz tamamlanınca cep telefonunuza ve mail adresinize turknet kullanıcı adı ve şifre gelir aynı anda da ttnet'ten aldığınız internet kesilir gelen şifreyi ve kullanıcı adını modem arayüzüne giriş yaparak internet kullanmaya devam edersiniz.

Hocam sanırım yalnış anladınız. Turknet kullanıyorum ve 16 mbit lik tarifeden 50 mbit lik tarifeye geçmek istiyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.