Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: puertas

Bende başvurdum bugun kullanıma açılmış ama binada kutu falan yok bizim.Kablo bağlantısı içinde herhangi bir ekip ne aradı ne geldi. Yan binada bir kutu var evdeki şuan kullanfığım suğeronline adsl oraya bağlı. Oraya baktım kutudan dışarı çıkarılmış iki kablo var üstündeki etikette 5 6 haneli bir numara altında da türk telekom yazıyor sanırım o değil. Turknet i arayıp böyle böyle dedim bir arıza kaydı oluşturdular beklicez bakalım.Hallolsa bari superonline ı kapatsak..

Şimdi tekrar turknete giriş yaptım telefon numarasını not aldım gittim yan binaya kutunun üstündeki etikette benim numara yazıyormuş meğerse isim soyisim yazacak denilince ona ofaklanmıştım :) sabah bağlarım artık, bağlarken superonline için eve çekilmiş kabloyu söksem turknet için çıkarılmış kabloya bağlasam olur mu arkadaşlar zaten kapattırıcam superonline ı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4238 Mesaj
    turktelekomdan ayrıldım

turknete geçtik 75mb vereceklerini söylediler ama ne yaptıysam 16mb'nin üzerine çıkamadım. modem sslerini atıyorum. bir yanlışlık mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 16 Temmuz 2017; 22:39:7 >

• Binbaşı
    1091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

Haziranin 23 den beri net yok bende ve hala ekip gelecek şaka gibi deli ediyorlar nerdeyse bir aydır net yok boş boş oturuyoruz inşallah sonu iyi olur yoksa boşu boşuna beklemis olucaz zamana üzülüyorum pazartesi gelecek dediler bakalım gelmezlerse önlerini kesicem artık &#128512;&#128512;

Çok çok geçmiş olsun size

P.tesi açarlar umarım. Bizimde kaldı pazartesiye bakalım açılacak mı

İnşallah sizin de işinizi yaparlar gerçekten paramizla rezil oluyoruz görende sanar bedava net veriyorlar &#128513;

Müşteri hizmetlerinde başvuru yaparken belgeler ulaştıktan 24 saat içinde dedikleri için uyuz oluyorum. Haftasonu da denk geldi ardından bakalım. Bilgisizlikten 65 metre Cat6 çektik birde ama birkaç yazı okudum Cat6 nın da faydası olur diye umuyorum çünkü uzun mesafede kablonun kaplaması daha koruyucu olursa iyi olur diye düşünüyorum. Kutudan direk modeme gelecek aradaki bıraktıkları kabloya ek yapmıyım diyorum. Henüz elektrikçiyle bağlatmadım. Modemde Asus DSL-N16 tam aşağıda da telefon panosu. Hat 50 destekliyor demişlerdi bakalım kaç alırız.

Edit : Pazartesi oldu an itibariyle gelen bir mesaj yok henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 17 Temmuz 2017; 13:56:24 >
    |
    |

• Binbaşı
    1901 Mesaj

valla wifi ile 13 mbps alıyorum bunu nasıl yükselticem bilmiyorum çok saçma yani 75 mbps'e kadar diyolar arıyorum sizin bulunduğunuz yer 44 mbps destekliyor diyo en azından stabil olarak 40 civarı alsak bari.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten bu değerlerle alabileceğin hızı almışsın.Hat zayıflaması fazla,snr değeri düşük.
    |
    |
    EleSuDökenSuat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adsl bağlamışlar, vdsl'e geçmek istediğini belirt.
    |
    |

Kabloyla ne alıyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dgkn.95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten o şekil yapmalısın. Başka türlü yeniden kablo çekmen gerek. Eskiyi bağla.

|
    |
    puertas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1st4n6uL

Adsl bağlamışlar, vdsl'e geçmek istediğini belirt.

Kime demem lazım ttnete mi turknet e mi

|
    |
  • Yarbay
    4238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psu

Zaten bu değerlerle alabileceğin hızı almışsın.Hat zayıflaması fazla,snr değeri düşük.

Çözüm kablo değişikliği ile olur mu

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    1 senedir turknet kullanıyorum.Abone olurken aksaklıklar olsada kışın devamlı kopmalar yaşasamda 1 seneyi geçirdim.Şimdi 10 gündür adsl ışığım yanıp sönüyor arıza kaydı bıraktım ne gelen var ne giden.Telefonda söyledikleri şebekenizde arıza var.Tek bildikleri bu.Günde 10 dk internet ya gelir ya gelmez.Onuda en fazla 1 mbit verebiliyorlar.

Yan komşum türktelekom kullanıyor.24 mbit hız alıyor ne kopma ne başka birşey.Yani şebekede arıza falan hikaye arkadaşlar.Sonuçta turknnette aynı alt yapıyı kullanıyor ama turknete dandik hat bırakıyorlar kendilerine iyilerini.Çalışırsa ne ala çalışmazsa bırak uğraşsınlar.

Taşeron firma Turknet bizde taşeron firmanın kullanıcıları muamelesi görüyoruz...Abone olmayı düşünürken bunlarıda gözden geçirin...
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar turk.net

Benden 1 ayda 2 fatura aldı. Canlı destege yazdım. Ön ödemeli alıyoruz gibi bir şeyler soyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 17 Temmuz 2017; 9:55:52 >
    quote:

Orijinalden alıntı: farego

Arkadaşlar turk.net n

Benden 1 ayda fatura aldı. Canlı destege yazdım. Ön ödemeli alıyoruz gibi bir şeyler soyledi.

aynen ben 17 haziranda kullanmya basladım. 17haziran-30haziran arası kullandığımın faturası ve temmuz ayının (ön ödeme )faturası geldi. saçma olan akn ise 17 haziran 17 temmuz arası geçerli. aslın da 17haziran-30haziran arası 14 günlük 75gb civarı bi kota vermesi ve daha sonra her ay basında kotanın sıfırlanması lazımdı.

Öncelikle modülasyon ADLS2+ olduğu için arkadaşların da dediği gibi ADSL hizmeti alıyorsun VDSL değil. Eğer modemde modülasyon ayarı otomatikte değilse VDSL'e çevir veya otomatik olarak ayarla. Hala VDSL almıyorsan Turk.net ile görüşüp değiştirtmen lazım. Modülasyon değişince hat değerleri de değişebilir.
    |
    |
    Asus Sabertooth Z170S // Intel Core i5 6600K (5025MHz@1.49V LLC8) // Corsair H110i GT // Galax GTX1080Ti EXOC White (2033MHz/12200MHz) // 16GB (8GBx2) Cruical Ballistix Sport 2400MHz CL16 DDR4 (3200MHz CL15) // 480GB Sandisk Ultra II SSD // 3TB Hitachi Ultrastar HDD // 4TB Seagate Backup Plus HUB Harici HDD // 28" Samsung U28E590DS // Thermaltake Core V51 // Corsair RM750x // AirTies Air 200 // Logitech G710 // Logitech G502 Proteus Spectrum// Logitech G440 // Edifier X600 // Canon E484
  • Yarbay
    2720 Mesaj
    Arkadaşlar,

Tekrar yazıyorum amacım firmayı savunmak değil tabii ki sorun yaşayanlar oluyordur fakat bana taahhüt ettikleri gibi 75MBPS verdiler, 72 civarında geliyor. Kablolu bağlantıda dün hat stabilitesini (yoğun saatte hız düşüyor diyen arkadaşlar vardı çünkü) ve hızını denemek için bir testte bulundum. Solda hız sağda da sağlık durumu mevcut hattın. Keşke herkese aynı hizmeti sunabilse firma, bir de 2017 bitmeden sözünü tutup AKN'yi tamamen kaldırırsa (benim bölge 2017 yatırım planları içerisinde bulunuyor) tadından yenmez olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 17 Temmuz 2017; 12:50:31 >

• Yarbay
    3015 Mesaj
    Nazar değecek diye yazmaya korkuyorum ama genede belirteyim 5 gündür sorunsuz kullanıyorum

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Nazar değecek diye yazmaya korkuyorum ama genede belirteyim 5 gündür sorunsuz kullanıyorum

Az sonra bozulur her yazdığında bozuluyor

Saka bir yana düzeliyor bir şekilde ama bazi yerlerde sancılı oluyor düzelme süreci

257 Mesaj
    Valla şükür diyelim nazar değmesin 10gundur kullanıyorum ben çok memnunum, yılların TTNet müşterisiydim minimum 10yildir kullanıyordum, eski evdekini Kapadik, yeni eve geçtik internet baglatalim dedik, istediğim pakete 100tl çıkardılar üstüne birde 24 ay taahhüt istediler şaka gibi utanmasalar 5 yıl taahhüt isteyecekler, 2 yil ne demek bu nasıl bir utanmazlık

Neyse nasılsa taahhüt yok deyip turknet e başvurdum,kargo dahil herşey 5gunde halloldu, 6.gun internet geldi, 50mbps vaadettiler maşallah 43 45lerden aşağı inmedi, kendim gibi üst ve karşı komsumada başvurduk bakalım , turknet yerli şirketler yerine Amazon gibi devlerin müşteri memnuniyeti prensibini korursa ttnet suanki fiyatlarının yarısına bile internet satamaz

|
    |

Başlangıçtaki bu muhabbet saçma. Mantığını ben de anlayamadım. Ancak birkaç ay sonra düzene oturur sanırım ilk ay için bir abukluk söz konusu.
    |
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    LG 24MP58VQ-W || Ryzen 7 2700 || Asus ROG Strix RX570 OC 4GB GDDR5 256Bit || B350 Tomahawk 3200Mhz DDR4 AM4 || Samsung 970 EVO M2 NVME 250GB || GSKILL 1*8GB RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz || CORSAIR 600W 80+
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.