Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aramaktan baska ne yapabilirim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowo

Aramaktan baska ne yapabilirim ki

Sizde haklısınız hocam

• tufan1986 kullanıcısına yanıt
    Bende de ilk bağlantı olduğu zamanlar oimde limitsiz yazıyordu.Sonra akn 150 gb oldu.Yapada değilsen düzeltirler.
  • Ben superonline'dan geçiş yapacağım.Hat ile ilgili bir değişim olacakmı? Yani kutuya yeni kablo vs.çekilmeyecek herhalde?
  • @psu
    Dediğin gibi düzeltmişler 150 gb kota gelmiş.
  • Bu aralar gündüz hızları yine sıkıntılı olmaya başladı.75Mbps hızım var normalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Ben superonline'dan geçiş yapacağım.Hat ile ilgili bir değişim olacakmı? Yani kutuya yeni kablo vs.çekilmeyecek herhalde?

Sabit hat üzerinden internet hizmeti alıp taşıma işlemi yaparsan kablo çekilmez.
  • Başvuru yapalı 10 gün oluyor port sorunu da yok turktelekom onay verirken sistemsel sorun var diyor herkes port derdinden veya hat derdinden muzdarip bizde hepsi tamam başka bir sorun çıkıyor... Hiç şansım yok bu konuda... Ne zaman düzeltileceği de meçhul boş boş bekliyoruz..

• Ben bağlantı yaptırdım hiç bir sorunla karşılaşmadım.

• Kazandığınız paranın gram değeri varsa sizde bu firmadan uzak durun. Verdiğiniz paraya yazık hem para verip hem sinir hastası olmak istiyorsaniz bağlatin.

• Arkadaşlar bunlar ilk başta gelip sadece telefon çekmişler ven evde splitterla ayrilacak sanıyordum uğraştık durduk 15-20 gün sonra gelip internet kablosunu bıraktılar utanmadanda bu günlerinde parasını istediler birde sızın iç tesisat da sorun varmış diyorlar

10 kere düşünün bu firma paragöz kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sorunsuz kullanıyorum TürkNet'i
  • upload da 4g gibi 50-60 görse çok iyi olacak :)) gerçe yayıncı değiliz anca resim yuklerim instagrama falan ama yinede olsa iyi olurdu :)
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    nasil yani onlarin kablolari farkli mi ?

• nowo kullanıcısına yanıt
    Bende. Farklı ama herkeste ayni değil herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni 2 ay önce arayıp akk yi kaldırmışlardı ama modemimden dolayı tam hız kullanamıyordum kopmalar oluyordu sürekli. şuan airties 5760 aldım. internet uçuyor. modemin bu kadar fark edeceğini düşünmemiştim. az kalsın iptal ettiriyorduk interneti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Ben sorunsuz kullanıyorum TürkNet'i

En sonunda modem patlayacak nazardan dostum dikkat et bende bekliyenlerdenim 25 gün falan oldu darısı bizim başımıza maşallah iyi hızlar alıyorsun 😂😂

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Tabiki hersey modemden kaynaklaniyor. Saglam bir modemle tam hiz aliniyor. Bende turknetin modemiyle %15-20 hiz aliyordum tplink router bagladim simdi %85-90 hiz aliyorum

• omris2013 kullanıcısına yanıt
    Hocam aman turknetin Modemine guvenme. 500tl bandinda tplinkten guzel bi modem al. Ben aldim turknetin 180liralik zte modemini 15-20 megabit hiz aliyodum. Tplink in c50 routirini aldim 160tlye onu bagladim simdi 80-90 megabit hiz aliyorum.

• Başvurunca internetin bağlanması ne kadar sürüyor?
  • 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.