Yüzbaşı
23 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar merhaba,

dell inspiron 3537 b20f45c laptopum var rami 8gb yapmak istiyorum şuan 4gb. içindeki ram'in markası samsung 4GB 1Rx8 PC3L - 12800s - 11 -12- b4

ram önerileriniz nelerdir ?

Merhaba arkadaşlar,

Dünya olarak sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz. Çalıştığım şirket de evden çalışmamıza izin verdi ancak bu süreç zaten kilo fazlası olan ben için çok sıkıntılı oldu yapacak bir şey olmadığı sürece kendimi yemeğe veriyorum hareket yok 10 saat pc başında çalışıyorum. Bu durum için önerebileceğiniz bir telefon uygulaması var mı ?
3000tl bütçem doğrultusunda uzun süredir kafamda olan bu 2 telefondan birini almak istiyorum hangisini önerirsiniz ? ya da ikisini de boşver bu daha iyidir diye önereceğiniz başka bir telefon var mı ?
Arkadaşlar merhaba,

2004 model 135bin km de 1.4 kalos se almayı planlıyorum ? 23-24bin civarı bütçem var bulabildiğim en düzgün araç bu oldu. Sizce almalı mıyım ? Başka ne alınabilir ?
merhaba,

2011 model punto evo aracım 1-2 aydır lpgdeyken yokuş çıkamaz hale geldi. Kalkışlarda zorlanıyor pırpır ses geliyor sonra aniden hızlanıyor. LPG'yi taktırdığım yere gittim ateşlemede sıkıntı var dedi motorcuya götürdüm ben sıkıntı göremedim lpgde sıkıntı var dedi. Yardımcı olabilir misiniz ?
Arkadaşlar 1.4 otomatik vites evo almayı planlıyorum ancak mevcut şartlarda benzinli binemem. Bu motorun lpg uyumu nasıldır ve hangi marka tüpü önerirsiniz ?

Teşekkürler
Merhaba,

1-2 hafta içinde bir araba almayı planlıyorum kafamda 0 clio almak vardı ama hem 1.2 olması hem benzinli olması birazda bütçemi aşağı çekmem gerektiği için vazgeçtim.

Araç ile haftaiçi günde 20km işe git gel yapacağım dur kalkın olmadığı bir trafikte. Geniş bir aile olduğumuz için iç hacmi biraz büyük olması gerek. Otomatik ya da düz farketmez. Az yakması önemli. En fazla 4-5 yaşında olması lazım aracın.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Eve yeni bir tv almak istiyorum ama çok da tv izlemiyorum. sadece film ve maç izlemek için bir tv alıcam.

Altus AL40LBM420

Vestel 40FA5050

Regal 40R6015F

Seg 43SC7600

Küçük bir araştırmayla bunları buldum. Sizin önerileriniz var mı ?
Arkadaşlar 6 kasımda üsküp'e gidiyorum. bosnada bir arkadaşım var yanına gitmek istiyorum bir tane otobüs buldum onun dışında alternatif önerileriniz var mı?
merhabalar,

boyum 1.80 kilom 115 900tl civarı bütçe için bisiklet önerisi yapabilir misiniz?

kafamda kron xc150 disk fren
rockrider 340
carraro sportive 220 (favorim) var.

siz ne önerirsiniz ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.116
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 10.803 (Bu ay: 383)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.