Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Ya bunlar kabloyu çekmiş. Bizde evdeki kabloya bağladık.

Lanet olası adsl ışığı bir türlü yanmıyor. Lanet olası federaller.

Biri yardımcı olabilir mi?

Sizin başınıza da geldi mi böyle?

Arıza kaydı bıraktık ancak bir işe yarar umarım

Kabloları bir de diğer türlü bağlamayı denedin mi hocam? Ben ters bağlamıştım. Değiştirince 1 dk içinde gelmişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: estaba

sonunda hallettim. ışıklar tamam. belgelr bu gün ulaşmış ancak daha sms gelmedi ne zaman gelir bilgisi olan var mı

kargo ulaştıktan sonra sisteme girilmesi gerekiyormuş onay için. Bendeki süre 1 2 saatti...
  • aksam 6 gımı temsilci ile gorustum ama hala donen yok bakalım hayırlısı
  • quote:

2 şekilde de taktım hocam.

Adsl ışığı yok.

Arıza kaydı bıraktık bakalım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Modem kurulumunu yapmışmıydın hocam?
  • quote:

Modemin asus DSL-N14U modeli. Modeme giriş yaptıktan sonra adsl bağlantısı yok diyor.

Telefona bağlıyoruz o da çalışmıyor.

Garip

sana gelen kullanıcı adı ve sifreyi modeme girdin mi?
  • Adam adsl ışığı yok diyor kullanıcı adını girse ne olacak kardeşim. Ya kablo bağlantılarını yanlış yaptı yada altyapı problemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Adam adsl ışığı yok diyor kullanıcı adını girse ne olacak kardeşim. Ya kablo bağlantılarını yanlış yaptı yada altyapı problemi.

Evet ama yine de girmeden ışık olsada internete giremez :)

Bence kablo bağlantısında var hata daha duzgun bi şekilde yeniden denemesi lazım gibi...
  • BAZI ESKİ TÜRKNETLİLERE BUGÜN İTİBARİYLE 150 GB OLAN AKN 250 GB OLARAK TANIMLANMIŞ.BENDE DE YOK HALA 150 GB. BİLGİNİZE ARKADAŞLAR.
  • Beyler bu telefonu kullanmasak sadece ethernet ve modemin power kablosunu takarak halledebilir miyiz acaba bu modem işini

• quote:

Orijinalden alıntı: lordoff

Beyler bu telefonu kullanmasak sadece ethernet ve modemin power kablosunu takarak halledebilir miyiz acaba bu modem işini

Bende aynı şekilde kullanıyorum. telefon yok. fakat tel hattı ile modem arasına splitter takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Beyler bu telefonu kullanmasak sadece ethernet ve modemin power kablosunu takarak halledebilir miyiz acaba bu modem işini

Bende aynı şekilde kullanıyorum. telefon yok. fakat tel hattı ile modem arasına splitter takın.

ne işi yarıyo hocam? siplitter modem ve telefon için 2 ye bölmüyo muydu hattı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

quote:

quote:

ikiye bölüyor hattı biri telefona biri modeme ve bölerken internet verisini süzüp temiz sinyal yolluyor modeme.

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

BAZI ESKİ TÜRKNETLİLERE BUGÜN İTİBARİYLE 150 GB OLAN AKN 250 GB OLARAK TANIMLANMIŞ.BENDE DE YOK HALA 150 GB. BİLGİNİZE ARKADAŞLAR.

Hadi diğerlerinin AKK kalktı YAPA dediler de, AKK'si duranları toplu olarak niye 250'ye çıkarmıyorlar ? Bahaneleri ne acaba merak ettim. Adam mı seçiyolar anlamadım ki.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ikiye bölüyor hattı biri telefona biri modeme ve bölerken internet verisini süzüp temiz sinyal yolluyor modeme.

telefon kullanmadığım için takmamıştım ben siplitteri. takmam gerekir yani? çok ciddi farkı var mı?

• Türk Telekom 56 tl ye fiber sınırsız teklifi aldım. Nasıl sizce fiyat? 2 yıl taahhüt istiyor ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

telefon kullanmadığım için takmamıştım ben siplitteri. takmam gerekir yani? çok ciddi farkı var mı?

Telefon kullanmıyorsan splitter a gerek yok hocam... Direk bağlayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Türk Telekom 56 tl ye fiber sınırsız teklifi aldım. Nasıl sizce fiyat? 2 yıl taahhüt istiyor ama.

4tl indirim icin 2 sene kendini baglamanin bir anlami olamaz diye dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

BAZI ESKİ TÜRKNETLİLERE BUGÜN İTİBARİYLE 150 GB OLAN AKN 250 GB OLARAK TANIMLANMIŞ.BENDE DE YOK HALA 150 GB. BİLGİNİZE ARKADAŞLAR.

Hadi diğerlerinin AKK kalktı YAPA dediler de, AKK'si duranları toplu olarak niye 250'ye çıkarmıyorlar ? Bahaneleri ne acaba merak ettim. Adam mı seçiyolar anlamadım ki.

Haziran, temmuz ve ağustos aylarında deneyeceğimiz bu sistemde bir altyapı ve maliyet sorunu yaşamazsak, bunu devam ettirmeyi planlıyoruz.

Bu şekilde deneme yapıyorlarmış, sorun yaşarlarsa aynı devam eski usül.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Türk Telekom 56 tl ye fiber sınırsız teklifi aldım. Nasıl sizce fiyat? 2 yıl taahhüt istiyor ama.

4tl indirim icin 2 sene kendini baglamanin bir anlami olamaz diye dusunuyorum.

Kapattıracağım desem blöf yerler mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bence iyi. 2 yıl taahhüt var ama en azından 2 yıl boyunca kafan rafat bir şekilde kullanabilirsin. sorun yaşama ihtimalin az, bir sorun yaşadığında da çözüleceğini bilirsin. turk.net'te işin şansa kalmış. hiçbir sorun yaşamadan çok memnun şekilde de kullanabilirsin, 1 ay sorunsuz kullandıktan sonra, bir sabah uyanırsın bir bakmışsın internet gitmiş, portunu başkasına vermişler. kimsenin de umrunda değil. veya sabah herşey sorunsuzken, akşam hızın yerlerde sürünüyor. tabi dediğim gibi şans işte, herkes bu sorunları yaşamıyor sonuçta. ama ben olsam riske girmezdim.
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.