Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a.alpas Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.954
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    224 Mesaj
    Fixnet 32/2 sinirsiz kullaniyordum. Turknet ile iletisime gectim.hattimi iki gunde tasiyacaklarini soylediler. Basvurdum. Evraklari gonderdim 12-oniki- gunde hattimi actilar 9-dokuz- gun internetsiz kaldim. Her aradigimda iki gun diyen arkadaslar sallamislar. Basvurum isleme bile konulmamis. Neyse nihayetinde internet baglandi.

Hizim surekli dalgalaniyor.

Hizim 75/4 olmasi gerektigi halde ( ki hattim 150/148 destekliyor) benim hizim 28/2 yi gecmedi. Kac kez aradim kac

Kez mesaj biraktim cozum sifir. Surekli yetkisiz ve 2 gunde hallederiz diyen musteri temsilcilerinden biktim

Basvururken iyi dusunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Kablolu bağlantı ile deneme şansınız varsa deneyin hocam. Kablosuzda nedense bende de sizin ki kadar alıyorum.. Kabloda 72 leri görüyorum.

297 Mesaj

Kablolu ile o hızı alıyor iseniz,modemden wifi ayarlarını falan kurcalayın hocam.Modemlerde kanal ayarı falan oluyor.Onları değiştirince hız yükseliyor.Bir araştırın o durumu.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Yüzbaşı
    781 Mesaj
    indir indir bitmiyor
    |
    |
    şu anda ilginç bir sorun yaşıyorum. normlade yurtiçi serverlar 30 civarı, alman serverları 75 civarı ping iken. ilk kez şimdi yurtiçi 100, yurtdışı 75 ping. youtube'tan rahatlıkla 1080p video izleyebiliyorum, bf4'te hiçbir sorun yaşamadan alman serverlarına bağlanıp oyun oynayabiliyorum ama donanımhaber, ekşi sözlük gibi türk sitelerine bağlanamıyorum. ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım umarım düzelir. turktelekom'la sorun yaşadığımda endişelenmiyordum nasıl olsa çözerler diyordum ama turk.net'te sorun çıktığında insan ister istemez endişelenmeye başlıyor. çünkü çözüm tamamen türktelekom'un insafına kalmış. adamlar isterse çözerler, isterse süründürürler. yarına kadar bekleyeceğim, umarım kendiliğinden düzelir yoksa yine uğraştıracaklar.
    |
    |

Şimdi ona taktım kafayı bakıyorum işte nasıl yükseltebilirim diye :) ama denediklerim olmuyor.
    Baksana farka kafayı yicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 4 Haziran 2017; 22:50:48 >
    |
    |
    constantine05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    394 Mesaj

Artı 100gb nasil oluyor hocam ?

|
    |
    cyber tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: barisbt

Fixnet 32/2 sinirsiz kullaniyordum. Turknet ile iletisime gectim.hattimi iki gunde tasiyacaklarini soylediler. Basvurdum. Evraklari gonderdim 12-oniki- gunde hattimi actilar 9-dokuz- gun internetsiz kaldim. Her aradigimda iki gun diyen arkadaslar sallamislar. Basvurum isleme bile konulmamis. Neyse nihayetinde internet baglandi.

Hizim surekli dalgalaniyor.

Hizim 75/4 olmasi gerektigi halde ( ki hattim 150/148 destekliyor) benim hizim 28/2 yi gecmedi. Kac kez aradim kac

Kez mesaj biraktim cozum sifir. Surekli yetkisiz ve 2 gunde hallederiz diyen musteri temsilcilerinden biktim

Basvururken iyi dusunun.

bu hız değerleri kablosuz mu? kablosuzsa benimde kablolu 72mbps ama kablolu max 24mbps.
    |
    |

• Teğmen
    224 Mesaj
    Kablolu da htpc kullaniyorum i5 ggbit lan vs, routerim ac vsvs.. tum testler ayni. Turknette kabul ediyor, duzeltme yok ama saolsunlar

|
    |

Turknetten mail gelmişti aşağıdaki resimde haziran döneminden itibaren abonelerine AKN 250 GB olacakmış bunun için aramıştım benimki halen 150 GB diye artı 100 nerde demiştim

|
    |
    fatihmehmetöz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1000 dakika kampanyası hem adsl hem vdsl de devam ediyor.

|
    |
    szymek61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    911 Mesaj

İyi o zaman,yalnız evde herhangi bir aktif telefon/adsl hattı bulunmasına gerek yok değil mi?

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok yeni abonelik yaparlar. Benin telekom bağlı iken yeni abonelik yaptım. Ikisini de kullanıyordum. Sorun olmuyor. Kablonuzu çeker gider telekom ekibi bağlantı işini siz halledeceksiniz.

|
    |
    szymek61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2267 Mesaj
    cuma basvuru yaptım bugun sabah 10 gibi telekom geldi kabloyu cekmiş bırakmış akıllının biride üzerindeki kagıtı kopartmış almış ben işten şimdi geldim baktım ne isim var ne kagıt ben ne yapmalıyım şimdi.
    801 Mesaj
    Manisa'da TürkNet kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi? Manisadayım bağlatmak istiyorum sorun yaşarmıyım?
    |
    |

Aktif altyapida yer almayanlarin akn'si 200 gb miydi ki?

|
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: estaba

cuma basvuru yaptım bugun sabah 10 gibi telekom geldi kabloyu cekmiş bırakmış akıllının biride üzerindeki kagıtı kopartmış almış ben işten şimdi geldim baktım ne isim var ne kagıt ben ne yapmalıyım şimdi.

Biri koparmamıştır hocam. Gelip takmamislardir 1 ay bizede aynu olayi yaptılar 1 ay 4 5 kez geldik dediler 1 kez kağıt takilmadi. Kimse gelmiyor kutuya ip bağlıyoruz açıldığında belli olsun diye gelmişler diyolar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İsme gerek yok turuncu beyaz ucu açık kablonun bağlı olduğu yer bellidir kutuda. Siz kendi kablonuzu oraya bağlayın. Onların kablosunu çıkarın kendi kablonuzu bağlayın. Uçlarını ek yapmayın yani.

|
    |
    estaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    358 Mesaj
    yok hocam babam geldiler gördüm kablonun üzerinede kagıt koydular dedi ama şimdi kagıt olmayınca yapacak bişi kalmıyor.
    tekrar mi çagırmam gerekecek telekomu şimdi. yani turknet e tekrar azıra kaydı mı oluşturacam.
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,428
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.