Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne korkuyorsunuz ki istediğiniz zaman kapatırsınız en kötü kaybınız ne kadar olabilir
  • Arkadaşlar,

Aboneliği D-Smart'tan devir ettirirken bu kabloydu falan bir şey ile uğramıyoruz değil mi? Sadece abonelik taşındıktan sonra yeni ayarları modeme girip kullanmaya devam ediyoruz değil mi? Temel bir soru oldu ama bu şekilde tecrübesi olan alıntılayıp cevaplarsa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar bende temkinli geçmiştim fakat taahhüt Yok diye kafa rahat sonuçta. Ve iyi ki de geçmişim diyorum. Umarım bu kaliteyi bozmazlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadir belgelerim onaylanmadi anlam veremiyorum..

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    vdsl hocam..özel bir şey yok..kablosuz kullanıyorum..

• PS4 de online oyunlarda özellikle PES 2017 de durum nedir lag vs. oluyor mu? turknet vdsl kullananlar memnun musunuz?
  • larenuf kullanıcısına yanıt
    Oooo biz 2 güne çok diyoruz olaya bakın
  • 3 gün içinde işlemler bitti ve internetim bağlandı. ancak bir sorun var.. hız testi yaptırdığımda ve üyelik sırasında ki kontrollerin hepsinde 75mbps hız alabileceğim yazıyordu ve sözleşme yapılırken bu hız için onay verdim. şimdi ise 16mbps hız ile internetim açılmış canlı destekten neden böyle diye sorduğumda hattınız bu hızı destekliyor dedi. madem böyle bir durum var müracaatta neden bilgi vermiyorsun turknet??

modem verilerime göre alabileceğim maksimum hız ne olur?

• İzmirde kullanıpta memnun olan var mı ?

Ayrıca superonline tahüttünü bozup gelirsem cayma bedelinin ne kadarını karşılıyorlar ?
  • hilmignc kullanıcısına yanıt
    Cayma bedelini 120 tl'ye kadar ilk 6 ay faturada 20 tl indirim şeklinde karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psu

Cayma bedelini 120 tl'ye kadar ilk 6 ay faturada 20 tl indirim şeklinde karşılıyor.

Az karşılıyormuş hocam, türk telekom bile 150-200 mü neydi.

Benim taahhüt olmuş 637 TL hadi hayırlısı.. 2 yılın 1 yılını kullandık.
  • ögle arası deneme fırsatım oldu. kullanıcı şifreyi girdim modem airties 5650 sanırım.
    kablolu laptop ile download 70 upload 1.99
    kablosuz samsung s7 ile download 51.77 upload 2,35

şimdilik söylediklerinin karşılığı var. böyle olursa tadından yenmez bakalım.
    http://www.hizliresimyukle.com/image/6vI2l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estaba -- 6 Haziran 2017; 14:11:13 >
  • Hadi bu kiyagimi unutmayin . TurkNet musteri hizmetlerini arayip arkadaşım 250 GB akn kullaniyor bende o paketten istiyorum diyorsunuz . 250 GB AKNniz hayirli olsun :D

Yaz'a ozel kampanya yapmışlar 3 ay boyunca AKN 250GB olacakmış daha sonra 150 gba dusecekmis , belki düşmeyebilirmiş de 😀 benim hizmetim daha aktif olmadi o yuzden yaptiramadim . İnternet hizmetiniz aktif olsun arayin yapalim dediler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hilmignc kullanıcısına yanıt
    1 yılı doldurduysanız cayma bedeli için tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

İlgili madde

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun Abonelik Sözleşmeleri başlıklı 52-(4) maddesinde “Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.” hükmü bulunmaktadır.

• UmutAkcicek kullanıcısına yanıt
    Bende denedim ama 21 Nisan önceki aboneler için geçerli dediler. Olmazsa bidaha denerim.

• 26 mayistan bu yana hem telefonumu hem internetimi kestiniz duzetmek icin o kadar ariza kaydi biraktim donup hicbir islem yapmadilar. Allah belanizi versin sahtekar dolandiricilar!!! Tekrar ttnete donecem cop sirket magduriyet yasamamak istiyorsaniz uzak durun!!!

• İptal ettirin hocam çok zor birşey değil. Hatta iptal ettirmeden telekoma devir için telefon acın devretsinler. Cayma bedeli vs yok sinirlenmeyin 😄

• ttnet hattımın vdsl desteklemediğini bildirirken turknet hattımın Vdsl olarak 50 mbps e kadar hız desteklediğini bildirdi,
    Türknet telekom un altyapısını kullanıyor burada çelişkili bir durum mu var turknet düşünüyorum vdsl bağlantı alabilir miyim sizce?
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Denemediniz de yarar var şu an zaten ttnetin demesine göre adsl kullanıyorsunuz. Turknetin de size en kötü adsl vereceğini düşünürsek kaybınız olmaz. Ama bana yıllarca adsl kullandıran (4 sene) ttnetten sonra şu an Turknet 75mbit gönderiyor.

• massacrer kullanıcısına yanıt
    Nakillerde sadece sinyal değişikliği yapılıyor. Sinyal de problem çıkmaz ise turknet abonelik bilgilerinizi modeme girerek kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.