Binbaşı
28 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 137 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Tayvan menşeli ürünlerde hepsiburada indirim yapıyor. içerisinde asus msi gibi büyük firmalar da var. uygun fiyata denk getirirseniz alabilirsiniz ben çok fazla kontrol etmedim.

İkinci el z506 alıcam anakartım TUF B450-PLUS GAMING|Anakart|ASUS Türkiye kurulumdan pek anlamıyorum z506'da sanırım 3 giriş varmış sizce uyum saglar mı nasıl bağlantı kurabilirim ?

4.19 da giren şarkının ismini bilen duyan varsa yardımcı olabilir mi ingilizcesi iyi olan arkadaşlar sözlerden belki buluruz.

2pac fake ass bitch degil shazam yanlış gösteriyor bence.

Dükkanıma eklediğim ürünü yenilemek istiyorum veya değiştirmek istiyorum biliyorsunuz mesaj gelip onu girmek gerekiyor fakat mesaj falan geldiği yok yeni mesaj gönder dediğimde daha önce gönderilmiş falan diyor şunu bir ayarlayın forumdonanım adminleri.
Nzxt kontrolcü var bende Corsair Sp120 RGB fan alsak nasıl olur RGB leri yönetebilir miyiz ?
Bu monitörün en gerçekci renkleri verebilmesi için hangi ayarlarda kullanmamız gerekiyor ?
Bu kartı ilk defa duydum inventusda indirime girmiş size sormak istiyorum kırpılmış versiyon sanırsam bu kart karşılaştırmasini yaptım

MSI RX 5700 GAMING
Boost: Up to 1725 MHzGame: Up to 1650 MHzBase: 1490 MHz

MSI RX 5700 GAMING X

Boost Clock / Game Clock* / Base Clock / Memory Speed
Up to 1750 MHz / Up to 1725 MHz / 1610 MHz / 14Gbps
8GB GDDR6
DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1

Fark çok mu beyler oyunlarda vs ? Alınır mı ?

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10569
Merhabalar sistem topluyorum sinerji bilgisayardan almayı düşünüyorum. sizce hangisi ?

Eski bir monitör sayılır fakat ince hantal değil amazonda da indirime girmiş 899 TL sizce alınır mı ? Oyun film vs için
Hakkında
Meslek: Memur
İlgi Alanları: Bilgisayar
Forum İmzası:
|| AMD Ryzen 5 2600x || Asus Tuf B450 Plus Gaming || Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200MHz || ZOTAC GAMING GeForce RTX 2060 AMP || AOC 24G2U 23.8" 1ms 144Hz || Samsung 970 Evo Plus 250GB 3500MB-2300MB/s NVMe M.2 SSD || Toshiba HDWD110 3.5" 1TB SATA3 P300 HDD 7200 rpm || NZXT H500i Temperli Cam Mid Tower ATX || COOLER MASTER WATT 80PLUS 600W || COOLER MASTER MasterLiquid ML120L RGB 120mm || Gamepower Warlock Mavi Switch Mekanik Klavye || GamePower Bane Siyah Oyuncu Mause || Gamepower Tinker V2 7.1 Surround Kulaklık
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.637
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 25.773 (Bu ay: 372)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 652 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.