Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.085
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2444 Mesaj
    Türknet çok güzel gelsenize

|
    |

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Başvurunuzu oluşturduğunuz da daha doğrusu müşteri temsilcisi ile konuşarak başvuru başlattığınızda mail adresine geliyor. Müşteri temsilcisi size anlatıyor zaten gelecek diye. Sözleşmeye abonelik bilgileri girilmiş şekilde geliyor. Siz sadece 2 sayfada isim imza yeri var onları imzalayıp yolluyorsunuz. Bugünden arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Teşekkürler.
    Zaten hattım 16mbit destekliyormuş pek bi beklentim yok hız olarak.
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    350gb olmuş kotam ne mesaj geldi ne birşey ^^
    böyle firmaları severim. steam kampanyalı enpara gibi bişey çıktı bu turknet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobe Bryantın Koltuk Altı -- 3 Haziran 2017; 3:41:21 >
    |
    |

işlerimin yoğun olduğu vakitlerde adeta beni deliye çeviriyor bu dalgalanamaların sebebi nedir böyle

Bence bilinçli olarak yapılıyor. Aşırı yüklenmeyi önlemek amaçlı. Zaten sürekli hız testi yapılmaz. Arada 5-10 kişi çıksa şikayet eden çokta önemli değil diyorlar. Yoksa bir bağlantı kendiliğinden o kadar düşüp kendiliğinden o kadar artmaz. Ya kopar ya yerinde kalır. Sistematik bir komut gönderiliyor olabilir. Yada telekom ile böyle bile anlaşmış olabilirler :)

Bence sizde dahil olmak üzere hız testlerini ooklanin kendi sitesinden yapalım. Orada testte saat bilgisi de mevcut bu sayede herkes paylaşırsa saat dilimini belki ortaya çıkarırız. Daha iyi bir kanıt olur elimizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 3 Haziran 2017; 7:18:57 >
    |
    |
    ibonline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

TTnet de 10 gün internetimin olmadığını bilirim hiç bir şekilde çare bulamadılar taki BTK ve Bimere yazana kadar. Bimer cevabının ertesi günü açıldı net. Hemde hiç bir ekip gelmeden sistem üzerinden kontrol ile yapıldı. Yani bizim ülkemizde sorun çözümleri her yerde aynı düzeyde. Turknetin müşteri hizmetleri gerçekten bilgisiz. Bir çoğu belki interneti bile ilk kez orada kullanıyordur. Sizin sorunlarınızı halletmeyen yine telekom çünkü tüm sistem onların elinde. Bunlar taşeron:) Kendi alt yapılarında ise yeniler. Onda bile telekomun dolaplarını kullanıyordurlar kesin. İnşallah düzelir sorununuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    corpixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Geçtiğim güne Allah belasını versin. 16mbit olan kampanyadan 75mbit olana geçtim. Vdsl modemim bozuldu tekrar aynı gün 16mbit e geçişimi istedim hemen gerçekleştirdiler. Ekim 2016 tarihinden bu yana hiç bir sıkıntı yaşamadan kullandığım internetin anasını ağlattılar. İp gelmiyor diyorum bana modemi resetle , ayarları düzgün gir falan diye akıl veriyorlar. Ulan gerizekalımıyız o ayarları yapamayacak. 2 farklı adsl modem denedim bu salakların dediklerini uygulamak için, evin diğer odalarına taktım ( aylardır sıkıntı yok ama insan deniyor işte) ama hata devam ediyor. Bu sabah modem kurulumuna elit ekip geldi. Hayırdır dedim modeminizin kurulumunu yapacaz dedi . Sabah sabah 24 tl istedi birde gerek yok kuruluma kolay gelsin dedim yolladım. 3 saat önce tekrar aradım mh temsilcisini şansıma erkek çıktı modeminizde sorun var dedi. Gel dayı beraber kurulum yapalım dedim beraber kurulum yaptık. Utanmadan evet Alp Bey modeminizde sıkıntı yokmuş diyor Hele şükür anladınız dedim. Tekrardan elit ekip için randevu oluşturdular. Sorun şu: türktelekom aktif etmedi! Ama bunlar bu küçücük sorunu koskocaman sorun haline getiriyorlar çünkü çalışanlar hiçbir şeyden anlamıyor ppağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar. Pazartesi ekip gelecek aaa modemde, hatta sorun yokmuş. Saha ekibine haber vercekler 24 saat içinde internet gelecek. Olan kime olacak bize olacak. Telefondan interneti harcayacaz aşım yapacaz bize boş yere yüksek miktarda fatura gelecek Bu ay son bu kadar macera yeter. Fazlasıyla parayı veririm ttnet e hiç olmazsa piskolojim bozulmaz.

İlla bağırıp çağırmak lazım. Dün akşam şikayetvar.com'a şikayet yazdım. Bu sabah 09.30 da Turktelekom saha ekibi geldi. O gerizekalılarda hala modem kurulumu yapmaya çalışıyor. Neyse yaptılar ebesini gördü 20 dakika kadar uğraştılar sorun port ile alakalı çıktı. Hakkınızı arayın gençler sessiz kalmayın. 7gb internet paketimden 3 gb kaldı dediğim gibi aşım yapsak her türlü bize girecek. Yazın her yere bimer'e , şikayetvar.com'a filan ertesi gün sorununuz hallolur.

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    3 ay oluyor turk net e geçeli. İlk zamanlar sıkıntı yaşadım çok. Sözde 16 mb hız veriliyordu ama ben 6 veya 7 mb alabiliyordum. Son zamanlarda ki hızım ise bu. Şimdilik beni idare ediyor

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu da benim ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 3 Haziran 2017; 11:58:48 >
    |
    |
    bu adresten hız testi yapıyorum. çok sade ve hızlı. tavsiye ederim. iptv için hız testi yapmışlar.

http://iptvlinkusa.speedtestcustom.com/
    |
    |
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
  • Yarbay
    7186 Mesaj

Türknet kullanınca elit ekip gelebiliyor mu?

|
    |
    _DarthVader_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geliyor hocam TurkNet yönlendiriyor

|
    |
    atomcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanki kiralama olmuyor diye durmuştum. Fiyatlandırma Türk Telekom da olduğu gibi mı? Faturaya mı yansıyor iş bitince mı ödeniyor?

|
    |
    _DarthVader_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar benim aklım almıyor doğrusu Superonline kullanıcısıyım ve son 2 hafta anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdiler. Şansıma taahhüdüm bitmiş dedim TurkNet' e geçeyim tamam oldukça kötü yorumu var ama taahhüd yok en kötü ihtimal iptal ettiririm olur da biter diye düşündüm. Aradım müşteri hizmetlerini baktılar ettiler altyapım sanki iyiymiş gibi VDSL' de destekliyor 35 MBPS' ye kadar hız alırsınız dediler ben o noktada koptum çünkü Superonline diyor yok TurkNet var ve kendi portlarımız diyor. Ben daha Superonline' dan 16 MBPS hizmet almam gerekirken 2 haftadır 3.5 MBPS' den fazla bir şey göremiyorum üstüne üstlük sorunu Superonline' da çözemiyor Turk Telekom müdürlüklerine gidip sorunu bildirin diyor.

Yani demeye çabaladığım bu kadar sorunlu bir altyapım var iken bu TurkNet isimli arkadaşlar VDSL internet hizmeti alabileceğimi hem de 35 MBPS olacağını söylüyorlar hattımın. İnternette okuduğum VDSL altyapınız var diyerekten ADSL altyapısı kurdukları gibi yorumları okudukça biraz soğudum diyebilirim bir de çünkü 200 küsür TL' ye VDSL modem alınacak şayet işe yaramaz ise onu iade etmesi hattı kapatması derken 1 hafta süre geçecek boşu boşuna. Yorumunuz nedir, ne yapayım sizce?

• Er
    8 Mesaj
    Arkadaşlar Turknet kullanıcı adı sonunda herkeste adsl mi var yoksa pakete göre mi yazıyor ben vdsl için başvuru yapmıştım fakat verdikleri kullanıcı adının sonunda adsl görünce tereddüte düştüm

Orijinalden alıntı: LonedLy

Merhaba, ben de 2 gün önce TurkNet'e geçmiş bulunmaktayım. DSL ışığı ve telefonumda çevir sesi yoktu. Gece arayıp şikayet bıraktım. Şuan telefonumu kullanabiliyorum. Modemde de DSL ve internet ışığım sabit yanmasına karşın internete bağlanamıyorum. IP almış gözüküyorum ve değerlerim bu şekilde. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim. Çoğu arkadaş binaya tekrar kablo falan çektiriyor. Dbm değerlerimi yorumlar ve fikir verirseniz çok iyi olur..

Sorunum ertesi sabah çözüme ulaştı. TurkNet herhangi bir geri dönüşte bulunmadı sorun ne idi bilmiyorum.
    Bu hat değerleri ile yaptığım hız testi bu şekilde :

• Teğmen
    177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Sanki kiralama olmuyor diye durmuştum. Fiyatlandırma Türk Telekom da olduğu gibi mı? Faturaya mı yansıyor iş bitince mı ödeniyor?

TürkTelekom fiyatlandırmasını bilmiyorum ama gelen ekip 24 tl istedi zaten kabul etmedim. Dün TürkNet ile görüştüm bizden hiçbir şekilde ücret talep etmeye hakları yokmuş herşey TürkNete aitmiş sakın ücret ödemeyin dedi. Bugün gelen ekibe anlattım 24 tl ücret faturaya yansıtılmaz dedi ama beni anlamadı galiba çünkü direk benden ücret talep etti. Bugün 14 tl tuttu iç tesisat sorunu olarak geçtiler ama ben bunu TürkNete aktaracağım çünkü sorun TürkTelekomun port hatasından kaynaklanıyor. Açıkçası TürkTelekom TürkNeti sönürmeye çalışıyor.

|
    |

• Yarbay
    4313 Mesaj
    Modem ışıkları sabit ama internet yok. Bıktım Türknetten bıktım artık. Ttnet kullanırken hız sorunu dışında bir problem gelmedi başıma. Sürekli bir problem var yeter artık ya. Haftasonu izinde 1-2 saat oyun oynayayim diyorum her haftasonu internette arıza var.

|
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,466
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.