Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahsin75

Arkadaşlar bu ilk ay bedava şeklinde abonelik başlamıştı 4 nisanda hizmet almaya başladım hala fatura gelmedi.Aynı şekilde bir arkadaşda abone olmuştu, ona bedava yansimamiş müşteri hizmetleri ni aradiginda ön ödemeli olduğu için aboneliğiniz bittiğinde son ay ödemeyeceksiniz demiş, bu işin işleyişi nedir, size zahmet

Bende martta başvurdum aktivasyon 14 Nisan. Daha çıkan fatura yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler teknik sıkıntısız olursa teknik ekipten Tolga Bey ile görüşmek isteyin. Adam canavar gibi her şeyi biliyor ve yardım ediyor. Ping nedir, kanal tipi nedir her şeyi bilip soruna çözüm getiriyor. Acayip memnun kaldım adamdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler teknik sıkıntısız olursa teknik ekipten Tolga Bey ile görüşmek isteyin. Adam canavar gibi her şeyi biliyor ve yardım ediyor. Ping nedir, kanal tipi nedir her şeyi bilip soruna çözüm getiriyor. Acayip memnun kaldım adamdan.

Umudumuz Tolga bey. Hız dalgalanmasına çözüm bulur inşallah. Eve geçince ararım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 20 Mayıs 2017; 14:1:14 >
  • ilk gün 35 mbit hız alıyordum bugün garip 1 m bit hız alıyorum adeta resimli sayfalar tosbağa hızında
  • Bağlantı VDSL yerine ADSL olarak yapıldı(OIM'de vdsl olarak görünüyor). Ve onunla da internete bağlanılamıyor. Neyseki eski kullanıcı adı ve şifremle bağlanabiliyorum. Telefondan da arama yapamıyorum ama arama alabiliyorum("Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter) .
    Kayıt bıraktım ikisi için de, umarım çabucak düzelir.
  • Benle aynı sorunlar oluşmuş. ADSL'yi 15 dakikada VDSL olarak düzelttiler.

"Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter

Bu sorunu da aynen yaşadım. Tam 30 gün sonra düzeltebildiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 20 Mayıs 2017; 15:9:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal tipi aralıklı görünüyor bu herkes için böyle mi. Teknik desteği arayarak değiştirilmesi mümkün mü arkadaşlar.
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Hız dalgalanmasına çözüm buluyorlar ancak geçici çözüm oluyor kalıcı çözüm bulurlarsa burdan paylaşın bizde müracaat edelim
  • dc106 kullanıcısına yanıt
    Telekom altyapıyı onaylamadığı sürece çıkmaması lazım çünkü hattınız açılmamış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 20 Mayıs 2017; 16:54:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadir aktivasyon icin bekliyorum tam rezillik.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Benle aynı sorunlar oluşmuş. ADSL'yi 15 dakikada VDSL olarak düzelttiler.

"Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter

Bu sorunu da aynen yaşadım. Tam 30 gün sonra düzeltebildiler.

Konudaki önceki mesajlarınıza baktım hemen hemen aynı durumları yaşamışız

İnşallah benim o kadar sürmez ama sizin interneti 15dk da düzeltmişler 5 saat oldu değişen bir durum yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Hız dalgalanmasına çözüm buluyorlar ancak geçici çözüm oluyor kalıcı çözüm bulurlarsa burdan paylaşın bizde müracaat edelim

nasıl bir çözüm buluyorlar acaba?
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    hattınızı güncelliyorum falan diyor teknik destek modem reset atıyor kendine sonra hat değerleri ve hız normale dönüyor bu olay kalıcı olmuyor maalesef ertesi gün yine sorun olabiliyor, sizde arayın deneyin bakarsınız kesin çözüm olabilir şansınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalrn

2 haftadir aktivasyon icin bekliyorum tam rezillik.

arayıp sormuyor musunuz durumu ?
  • 16mb destekliyormus. Taahhahut vs yok diye geçtim piyasa durulunca uydu net vs geçerim sanirim.

• Arkadaşlar Türk Telekom 16 mbite kadar tarifesini kullanıyorum, sabit telefon hattı ile birlikte. Eğer hattımı taşırsam telefon numaram sabit mi kalacak? TT ile ping ve arada hız problemi yaşıyorum. Sizce hattı taşıyınca durum ne olur? Fikirlerinizi esirgemeyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Confick3r

Arkadaşlar Türk Telekom 16 mbite kadar tarifesini kullanıyorum, sabit telefon hattı ile birlikte. Eğer hattımı taşırsam telefon numaram sabit mi kalacak? TT ile ping ve arada hız problemi yaşıyorum. Sizce hattı taşıyınca durum ne olur? Fikirlerinizi esirgemeyin lütfen.

Ayni numarayla taşıyabilirsin hocam... Ben 1 hafta önce ttnet den geçtim şuan bir fark yok hız vs aynı...

• Koçnetbiri'den sonra ilk defa bir firmada geçiş ve sonrasında sorun yaşamadım. En çok sorun yaşadığım firma Vodafone.net oldu.
  • Merhabalar arkadaslar ben yazlığa 3 aylığına baglatcam telefon hatti yok evde şimdi nasil olucak 60 liraya hersey dahil mi telefon hatti vs?

• larenuf kullanıcısına yanıt
    150 GB Kota + Telefon herşey dahil 60 tl, ayrıca yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız da var

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

7/24 Çağrı Merkezi:
    0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.