Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    796 Mesaj
    Benim bir sorum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.TTnet ile kasıma kadar taahhütüm vardı fakat 2 gün önce Türknetli oldum ve bana TTnetten mesaj geldi TTnet müzik,ttnet vitamin vs. iptal talebiniz işleme alınmıştır diye,buraya kadar bir sorun yok.Fakat ne TT ne de Türknet bana taahhüt bozduğum için ne kadar borcum var ne ödemeliyim söylemedi ne yapmalıyım ve Türknet 120 liradan fazla çıkarsa 120 lirasını yinede ödüyor mu?
    Asus PB287Q//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
    PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

ttnet taahhütü bozduğunuz için ödeyeceğiniz cezayı adresinize gönderecektir bu cezayı ödememek ve mücadele etmek için aşağıdaki linkleri incelemeniz yararınıza olacaktır. turknet 120 tl'ye kadar olan tutarı ödüyor üzerindeki tutara karışmıyor.

Linkte taahhütünü ceza ödemeden iptal ettirenler mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/24-ay-taahhutlu-internet-iptali-taahhut-bitmeden--101536976-2

Bu da işinize yarayacak bir başka link

https://forum.donanimhaber.com/6502-sayili-kanun-taahhut-iptali--93072672

6502 TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN Kabul Tarihi: 7/11/2013

Abonelik sözleşmeleri
    MADDE 52 – (1) Abonelik sözleşmesi, tüketicinin, belirli bir mal veya hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerdir.
    (2) Yazılı veya mesafeli olarak kurulan bu sözleşmelerin bir nüshasının kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile tüketiciye verilmesi zorunludur.
    (3) Belirli süreli abonelik sözleşmelerine sözleşmenin belirlenen süre kadar uzayacağına ilişkin hükümler konulamaz; ancak abonelik sözleşmesinin kurulmasından sonra, sözleşmenin sona ereceği tarihe kadar tüketicinin talepte bulunması veya onay vermesi hâlinde abonelik sözleşmesi uzatılabilir.
    (4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.
    |
    |
    Fatic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    796 Mesaj
    Çok teşekkür ederim ilginiz için,inceliyorum umarım iyi bir sonuç alırım.
    |
    |
    Asus PB287Q//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
    PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

İkinci el modem almak istemiyorsanız turknetin verdiği vdsl modem 180'ye ideal, zaten peşin değil faturaya ek 8-10 tl gibi bir ücretle veriyorlardır modemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 18 Mayıs 2017; 17:48:46 >
    |
    |
    Kernel Panic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hg253 te dsl girişi yok sanırsam. o yüzden vdsl desteklemez. vdsl2 destekleyen herhangi bir modem iş yapacaktır.
    |
    |
    phoenix_wright kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    || Intel Core i3 6098P || Asus H110M-K ddr 4 || Gskill RipwaysX ddr 4 16gb (8X2) 2400mhz || MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G || Benq XL2411z || Corsair Force LE 240 GB || Corsair Carbide 100R || Corsair 80PLUS SV550 || Pioneer DVR-221LBK 24X ± || Everest Rampage DLK-5115 || A4TECH BLOODY V7MA || --HUAWEI ASCEND G7-- ||
  • Yarbay
    3152 Mesaj
    Arkadaşlar 6 ay kadar önce efsane ping sorunu vardı. Hala devam ediyor mu? Düzeldiyse pazartesi başvuracağım

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar 6 ay kadar önce efsane ping sorunu vardı. Hala devam ediyor mu? Düzeldiyse pazartesi başvuracağım

hala var. sabah ve öğlen saatlerinde bazen 40-50 arası oluyor akşamları 100'ün üzerine çıkıyor.
    |
    |

Ping sorunu da sanırım bölge bölge değişiyor bende genelde 10- 25 arası geziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 19 Mayıs 2017; 11:11:42 >
    |
    |
    Dexter Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: anarki24

12 gün sonra ttnet taahhütüm bitiyor. türkneti tavsiye eder misiniz? denemeye değer diyorum ama yanılıyor muyum? 50 mbite kadar destekli diyor.

Hattım 75 destekliyor 7 mbit alıyorum aradım çözdük dediler hala aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sizde de böyle bir yavaşlık var mı ? Arıza kaydı bıraktım ama bakalım nolacak.

Bu mesajı bile 30 saniyede gönderebildim.

Biraz önce speedtest'te 0.13mbit downloadı görmüş durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazansavar -- 19 Mayıs 2017; 18:21:9 >

Hız düşüklüğü var ama bu düzeyde değil çok düşmüş sizinki
    |
    |
    sazansavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sazansavar

Dün 30 mbit hız alıyordum,bugün sonuç bu ;

Sizde de böyle bir yavaşlık var mı ? Arıza kaydı bıraktım ama bakalım nolacak.

Bu mesajı bile 30 saniyede gönderebildim.

Biraz önce speedtest'te 0.13mbit downloadı görmüş durumdayım.

bir hafta önce benim hızımda 14-15 Mbit idi bu gaftanın başında 12 mbit e düştü şuanki hali bu.
    Turknet in bir sıkıntısı var genel olarak galiba.Ben arayıp arıza kaydı bıraktım.Sorunu yaşayan herkez arayıp bıraksın arıza kaydını.
    |
    |

• Binbaşı
    1039 Mesaj
    Geçen hafta turknetin siteden numara ile sorgulattigimda 32 mbit yaziyordu. Ttnet ile tahattum bitti başvuru yaparken ne göreyim 16 mbit e düşmüş. Evimde hali hazirda 24mbit VDSL2 kullanıyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan varmi acaba?

Orijinalden alıntı: Section8

Geçen hafta turknetin siteden numara ile sorgulattigimda 32 mbit yaziyordu. Ttnet ile tahattum bitti başvuru yaparken ne göreyim 16 mbit e düşmüş. Evimde hali hazirda 24mbit VDSL2 kullanıyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan varmi acaba?

bulunduğun bölgede boş vdsl portu olup olmadığı da önemli.eğer yoksa 16 megabit adsl satıyor Turknet dikkat et.
    |
    |

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Şuan port kullandığın için taşıma yaparsan sıkıntı olmaz galiba... Yeni abonelik yaparsan port olmadığı için adsl olabilir... Ama yine de müşteri hizmetlerinden kesin bilgi al...

|
    |

TTNet'de 24Mbps VDSL2 kullanıyordum nakil ettirdim, 16Mbps ADSL var VDSL kullanamazsınız desteklemiyor diye 2-3 ay direttiler(En az 10 kez görüşmüşümdür), zorla teknik servis aracılığı ile hızı 24Mbps olarak bile değiştirttim modemde böyle görünmesine rağmen halen 16Mbps alıyordum. Ayrıca halbuki VDSL üzerinden bağlıydım halen bir süre sonra Vodafone siteden baktım VDSL görünüyordu hemen online chatten konuştum hızı artırdılar. Kısaca sistemlerinde ne görünüyorsa o anlık onu veriyorlar.
    |
    |
    Section8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

10-12 yolun saginda ise 11 solundadir ya da tam tersi. belkide henuz sokagin sizin bulundugunuz tarafina uygun alt yapi cekilmemistir vdsl icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 19 Mayıs 2017; 22:0:2 >
    |
    |
    Southwester kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,802
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.