Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burada 10 numaralı ve 12 numaralı apartmanlar 50 mbps destekliyor, arasında ki 11 numaralı bizim apartman 16 mbps destekliyor. :( aslında türk telekom'un fiber hizmeti de var apartmanda. sizce sitede yanlış gösteriliyor olabilir mi? kabloneti iptal edeceğim, bi türlü fırsat olmadı.
  • Kullananlara bir soru

turk.net vdsl modem veriyormu?
    Vermiyor ise hangi modemi tavsiye edersiniz?

Edit: turknet twitter hesabından ulaştım.Modem verirler ise 180 TL modem bedeli varmış.
    Ayrıca eski tahahütünüzü bozarsanız 120 Tl'ye kadar faturada indirim yapıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 18 Mayıs 2017; 11:56:30 >
  • Southwester kullanıcısına yanıt
    Turknet ve Vodafone'dan hattınızı sorgulatın çıkan sonuçlar gerçeğe en yakın sonuçlardır, çıkan sonuçlara göre bir karar verirsiniz.

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Kablonet taahhütünüzü iptal edecekseniz aşağıdaki linkler işinize yarayacaktır.

Linkte taahhütünü ceza ödemeden iptal ettirenler mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/24-ay-taahhutlu-internet-iptali-taahhut-bitmeden--101536976-2

Bu da işinize yarayacak bir başka link

https://forum.donanimhaber.com/6502-sayili-kanun-taahhut-iptali--93072672

6502 TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN Kabul Tarihi: 7/11/2013

Abonelik sözleşmeleri
    MADDE 52 – (1) Abonelik sözleşmesi, tüketicinin, belirli bir mal veya hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerdir.
    (2) Yazılı veya mesafeli olarak kurulan bu sözleşmelerin bir nüshasının kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile tüketiciye verilmesi zorunludur.
    (3) Belirli süreli abonelik sözleşmelerine sözleşmenin belirlenen süre kadar uzayacağına ilişkin hükümler konulamaz; ancak abonelik sözleşmesinin kurulmasından sonra, sözleşmenin sona ereceği tarihe kadar tüketicinin talepte bulunması veya onay vermesi hâlinde abonelik sözleşmesi uzatılabilir.
    (4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 18 Mayıs 2017; 11:29:59 >

• Vodafone linki kullanıcı adı şifre istiyor.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Adres yada telefon no ile sorgulama var ikisinden birini seçmeniz yeterli, burası sorgulama sayfası üyelik kullanıcı adı yada şifre istemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Adres yada telefon no ile sorgulama var ikisinden birini seçmeniz yeterli, burası sorgulama sayfası üyelik kullanıcı adı yada şifre istemiyor

sabit telefon no ile sorgulama yapınca sorun yok ama adres ile sorguama yapınca kullanıcı adı ve şifre istiyor

• Evet hocam ordan adres ile sorguluyorum sorgula dediğim zaman kullanıcı adı şifre sayfası geliyor.3 farklı tarayıcıdan denedim sonuç aynı.

Telefon numaram yok.Superonline yalın adsl kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 18 Mayıs 2017; 12:17:53 >
  • Evet adres ile sorgulamada giriş istiyor, sanırım bir sorun var önceden böyle birşey yoktu

Turknet adres bilgisinden sorgulatabilirsiniz

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Turknet Müşteri Hizmetlerini arayarak adres bilginizden sorgulama yaptırabilirsiniz

7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 18 Mayıs 2017; 12:41:12 >
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Turknetten sorguladım 50 Mbit çıkıyor.Yalın adsl ile kullanan varmı acaba?

Edit: turk.net zaten bir telefon hattı tanımlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 18 Mayıs 2017; 12:57:45 >
  • Halihazırda Superonline fiber abonesiyim, ekim ayında taahhüdüm bitiyor. Adres ile sorgulama yaptığımda 75 megabit hız alabildiğimi görüyorum Vdsl ile. Huawei hg253 kullanıyorum. Turknet ile bu modemi kullanabilir miyim? Bu olmazsa işimi görecek vdsl modem tavsiyeniz var mı?
  • Superonline fiber taahhüdüm ekim ayında bitiyor. Türknet 75 mpbs vdsl gösteriyor sorgulamada. Turkcell modemiyle Türknet kullanmam mümkün mü? Değilse işimi görecek bir modem tavsiyeniz var mı? Modemim huawei hg253
  • turk.net i iptal ettirdiğimizde telefon hattı direk turk telekoma mı geçiyor.

Telefon no iptal olma gibi bir durum var mı acaba?

iş yerim için başvuracağım. Telefon no bu yüzden önemli.
  • Kernel Panic, Turknet telefon hattı tanımlıyor bildiğim kadarıyla ama kullanıp kullanmamak size kalmış sonuçta ücrete dahil telefon ve internet tek fiyat

phoenix_wright, turkcell modemiyle turkneti kullanabilirsiniz sorun olmaz

sefacatal, En doğru bilgiyi Turknet Müşteri Hizmetlerinden alabilirsiniz

7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 18 Mayıs 2017; 14:9:45 >
  • Benim bir sorum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.TTnet ile kasıma kadar taahhütüm vardı fakat 2 gün önce Türknetli oldum ve bana TTnetten mesaj geldi TTnet müzik,ttnet vitamin vs. iptal talebiniz işleme alınmıştır diye,buraya kadar bir sorun yok.Fakat ne TT ne de Türknet bana taahhüt bozduğum için ne kadar borcum var ne ödemeliyim söylemedi ne yapmalıyım ve Türknet 120 liradan fazla çıkarsa 120 lirasını yinede ödüyor mu?
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    ttnet taahhütü bozduğunuz için ödeyeceğiniz cezayı adresinize gönderecektir bu cezayı ödememek ve mücadele etmek için aşağıdaki linkleri incelemeniz yararınıza olacaktır. turknet 120 tl'ye kadar olan tutarı ödüyor üzerindeki tutara karışmıyor.

Linkte taahhütünü ceza ödemeden iptal ettirenler mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/24-ay-taahhutlu-internet-iptali-taahhut-bitmeden--101536976-2

Bu da işinize yarayacak bir başka link

https://forum.donanimhaber.com/6502-sayili-kanun-taahhut-iptali--93072672

6502 TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN Kabul Tarihi: 7/11/2013

Abonelik sözleşmeleri
    MADDE 52 – (1) Abonelik sözleşmesi, tüketicinin, belirli bir mal veya hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerdir.
    (2) Yazılı veya mesafeli olarak kurulan bu sözleşmelerin bir nüshasının kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile tüketiciye verilmesi zorunludur.
    (3) Belirli süreli abonelik sözleşmelerine sözleşmenin belirlenen süre kadar uzayacağına ilişkin hükümler konulamaz; ancak abonelik sözleşmesinin kurulmasından sonra, sözleşmenin sona ereceği tarihe kadar tüketicinin talepte bulunması veya onay vermesi hâlinde abonelik sözleşmesi uzatılabilir.
    (4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

• Çok teşekkür ederim ilginiz için,inceliyorum umarım iyi bir sonuç alırım.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    İkinci el modem almak istemiyorsanız turknetin verdiği vdsl modem 180'ye ideal, zaten peşin değil faturaya ek 8-10 tl gibi bir ücretle veriyorlardır modemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 18 Mayıs 2017; 17:48:46 >
  • hg253 te dsl girişi yok sanırsam. o yüzden vdsl desteklemez. vdsl2 destekleyen herhangi bir modem iş yapacaktır.
  • Bu konuda bi turknet yetkilisi yok muydu
  • 12 gün sonra ttnet taahhütüm bitiyor. türkneti tavsiye eder misiniz? denemeye değer diyorum ama yanılıyor muyum? 50 mbite kadar destekli diyor.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.