Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    630 Mesaj
    Arkadaşlar ,yazlık için geçen hafta telefon ile başvurdum daha sonra 2 günde bir bana teknik altyapı sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamıştır diye mesaj geliyor. bende belgeleri yollamadım.Aktivasyon olmaz ise bana fatura çıkarırlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar bu ilk ay bedava şeklinde abonelik başlamıştı 4 nisanda hizmet almaya başladım hala fatura gelmedi.Aynı şekilde bir arkadaşda abone olmuştu, ona bedava yansimamiş müşteri hizmetleri ni aradiginda ön ödemeli olduğu için aboneliğiniz bittiğinde son ay ödemeyeceksiniz demiş, bu işin işleyişi nedir, size zahmet

|
    |

türknet ile ilgili bu tar şikayetler çok fazla. 1 hazirana kadar zamanım var ama fazla düşünmeden ttnet ile yola devam edeceğiz galiba.
    |
    |
    Bahsedilenler: Scofield1
    || Intel Core i3 6098P || Asus H110M-K ddr 4 || Gskill RipwaysX ddr 4 16gb (8X2) 2400mhz || MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G || Benq XL2411z || Corsair Force LE 240 GB || Corsair Carbide 100R || Corsair 80PLUS SV550 || Pioneer DVR-221LBK 24X ± || Everest Rampage DLK-5115 || A4TECH BLOODY V7MA || --HUAWEI ASCEND G7-- ||
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj
    Bende çok memnunum biraz şansa sanırım tahhütsüz dene şansını beğenmezsen istediğine git
    |
    |

ben de öyle düşünüyorum. belki de sıkıntı yaşamam. o yüzden denemek lazım.
    |
    |
    Bahsedilenler: kel_bakkal
    || Intel Core i3 6098P || Asus H110M-K ddr 4 || Gskill RipwaysX ddr 4 16gb (8X2) 2400mhz || MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G || Benq XL2411z || Corsair Force LE 240 GB || Corsair Carbide 100R || Corsair 80PLUS SV550 || Pioneer DVR-221LBK 24X ± || Everest Rampage DLK-5115 || A4TECH BLOODY V7MA || --HUAWEI ASCEND G7-- ||
  • Teğmen
    126 Mesaj
    Cumartesi gününden beri aktivasyonum tamamlanacak sözde, çok yavaş ve ağır işliyor süreç

|
    |

Orijinalden alıntı: tahsin75

Arkadaşlar bu ilk ay bedava şeklinde abonelik başlamıştı 4 nisanda hizmet almaya başladım hala fatura gelmedi.Aynı şekilde bir arkadaşda abone olmuştu, ona bedava yansimamiş müşteri hizmetleri ni aradiginda ön ödemeli olduğu için aboneliğiniz bittiğinde son ay ödemeyeceksiniz demiş, bu işin işleyişi nedir, size zahmet

Bende martta başvurdum aktivasyon 14 Nisan. Daha çıkan fatura yok

|
    |
    Beyler teknik sıkıntısız olursa teknik ekipten Tolga Bey ile görüşmek isteyin. Adam canavar gibi her şeyi biliyor ve yardım ediyor. Ping nedir, kanal tipi nedir her şeyi bilip soruna çözüm getiriyor. Acayip memnun kaldım adamdan.

2042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler teknik sıkıntısız olursa teknik ekipten Tolga Bey ile görüşmek isteyin. Adam canavar gibi her şeyi biliyor ve yardım ediyor. Ping nedir, kanal tipi nedir her şeyi bilip soruna çözüm getiriyor. Acayip memnun kaldım adamdan.

Umudumuz Tolga bey. Hız dalgalanmasına çözüm bulur inşallah. Eve geçince ararım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 20 Mayıs 2017; 14:1:14 >
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    ilk gün 35 mbit hız alıyordum bugün garip 1 m bit hız alıyorum adeta resimli sayfalar tosbağa hızında
    |
    |
    Bağlantı VDSL yerine ADSL olarak yapıldı(OIM'de vdsl olarak görünüyor). Ve onunla da internete bağlanılamıyor. Neyseki eski kullanıcı adı ve şifremle bağlanabiliyorum. Telefondan da arama yapamıyorum ama arama alabiliyorum("Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter) .
    Kayıt bıraktım ikisi için de, umarım çabucak düzelir.

Benle aynı sorunlar oluşmuş. ADSL'yi 15 dakikada VDSL olarak düzelttiler.

"Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter

Bu sorunu da aynen yaşadım. Tam 30 gün sonra düzeltebildiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 20 Mayıs 2017; 15:9:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Sage12
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Kanal tipi aralıklı görünüyor bu herkes için böyle mi. Teknik desteği arayarak değiştirilmesi mümkün mü arkadaşlar.
    |
    |

Hız dalgalanmasına çözüm buluyorlar ancak geçici çözüm oluyor kalıcı çözüm bulurlarsa burdan paylaşın bizde müracaat edelim
    |
    |
    huzyin67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telekom altyapıyı onaylamadığı sürece çıkmaması lazım çünkü hattınız açılmamış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 20 Mayıs 2017; 16:54:27 >
    |
    |
    dc106 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Benle aynı sorunlar oluşmuş. ADSL'yi 15 dakikada VDSL olarak düzelttiler.

"Turknet sabit telefon hizmetiniz yazılı talebiniz üzerine kapatılmıştır" diyor telesekreter

Bu sorunu da aynen yaşadım. Tam 30 gün sonra düzeltebildiler.

Konudaki önceki mesajlarınıza baktım hemen hemen aynı durumları yaşamışız

İnşallah benim o kadar sürmez ama sizin interneti 15dk da düzeltmişler 5 saat oldu değişen bir durum yok malesef.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cyber tech

Hız dalgalanmasına çözüm buluyorlar ancak geçici çözüm oluyor kalıcı çözüm bulurlarsa burdan paylaşın bizde müracaat edelim

nasıl bir çözüm buluyorlar acaba?
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

hattınızı güncelliyorum falan diyor teknik destek modem reset atıyor kendine sonra hat değerleri ve hız normale dönüyor bu olay kalıcı olmuyor maalesef ertesi gün yine sorun olabiliyor, sizde arayın deneyin bakarsınız kesin çözüm olabilir şansınıza
    |
    |
    huzyin67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,415
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.