Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6 ay kadar önce efsane ping sorunu vardı. Hala devam ediyor mu? Düzeldiyse pazartesi başvuracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar 6 ay kadar önce efsane ping sorunu vardı. Hala devam ediyor mu? Düzeldiyse pazartesi başvuracağım

hala var. sabah ve öğlen saatlerinde bazen 40-50 arası oluyor akşamları 100'ün üzerine çıkıyor.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Ping sorunu da sanırım bölge bölge değişiyor bende genelde 10- 25 arası geziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 19 Mayıs 2017; 11:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarki24

12 gün sonra ttnet taahhütüm bitiyor. türkneti tavsiye eder misiniz? denemeye değer diyorum ama yanılıyor muyum? 50 mbite kadar destekli diyor.

Hattım 75 destekliyor 7 mbit alıyorum aradım çözdük dediler hala aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 30 mbit hız alıyordum,bugün sonuç bu ;
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Sizde de böyle bir yavaşlık var mı ? Arıza kaydı bıraktım ama bakalım nolacak.

Bu mesajı bile 30 saniyede gönderebildim.

Biraz önce speedtest'te 0.13mbit downloadı görmüş durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazansavar -- 19 Mayıs 2017; 18:21:9 >
  • sazansavar kullanıcısına yanıt
    Hız düşüklüğü var ama bu düzeyde değil çok düşmüş sizinki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazansavar

Dün 30 mbit hız alıyordum,bugün sonuç bu ;

Sizde de böyle bir yavaşlık var mı ? Arıza kaydı bıraktım ama bakalım nolacak.

Bu mesajı bile 30 saniyede gönderebildim.

Biraz önce speedtest'te 0.13mbit downloadı görmüş durumdayım.

bir hafta önce benim hızımda 14-15 Mbit idi bu gaftanın başında 12 mbit e düştü şuanki hali bu.
    Turknet in bir sıkıntısı var genel olarak galiba.Ben arayıp arıza kaydı bıraktım.Sorunu yaşayan herkez arayıp bıraksın arıza kaydını.

• Geçen hafta turknetin siteden numara ile sorgulattigimda 32 mbit yaziyordu. Ttnet ile tahattum bitti başvuru yaparken ne göreyim 16 mbit e düşmüş. Evimde hali hazirda 24mbit VDSL2 kullanıyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan varmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Geçen hafta turknetin siteden numara ile sorgulattigimda 32 mbit yaziyordu. Ttnet ile tahattum bitti başvuru yaparken ne göreyim 16 mbit e düşmüş. Evimde hali hazirda 24mbit VDSL2 kullanıyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan varmi acaba?

bulunduğun bölgede boş vdsl portu olup olmadığı da önemli.eğer yoksa 16 megabit adsl satıyor Turknet dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Geçen hafta turknetin siteden numara ile sorgulattigimda 32 mbit yaziyordu. Ttnet ile tahattum bitti başvuru yaparken ne göreyim 16 mbit e düşmüş. Evimde hali hazirda 24mbit VDSL2 kullanıyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan varmi acaba?

Şuan port kullandığın için taşıma yaparsan sıkıntı olmaz galiba... Yeni abonelik yaparsan port olmadığı için adsl olabilir... Ama yine de müşteri hizmetlerinden kesin bilgi al...

• Section8 kullanıcısına yanıt
    TTNet'de 24Mbps VDSL2 kullanıyordum nakil ettirdim, 16Mbps ADSL var VDSL kullanamazsınız desteklemiyor diye 2-3 ay direttiler(En az 10 kez görüşmüşümdür), zorla teknik servis aracılığı ile hızı 24Mbps olarak bile değiştirttim modemde böyle görünmesine rağmen halen 16Mbps alıyordum. Ayrıca halbuki VDSL üzerinden bağlıydım halen bir süre sonra Vodafone siteden baktım VDSL görünüyordu hemen online chatten konuştum hızı artırdılar. Kısaca sistemlerinde ne görünüyorsa o anlık onu veriyorlar.
  • Cevaplariniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Bakalım 1 hafta içinde durum değişmezse mecbur devam edicez tt ile.

• Southwester kullanıcısına yanıt
    10-12 yolun saginda ise 11 solundadir ya da tam tersi. belkide henuz sokagin sizin bulundugunuz tarafina uygun alt yapi cekilmemistir vdsl icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 19 Mayıs 2017; 22:0:2 >
  • Arkadaşlar ,yazlık için geçen hafta telefon ile başvurdum daha sonra 2 günde bir bana teknik altyapı sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamıştır diye mesaj geliyor. bende belgeleri yollamadım.Aktivasyon olmaz ise bana fatura çıkarırlar mı?

• Arkadaşlar bu ilk ay bedava şeklinde abonelik başlamıştı 4 nisanda hizmet almaya başladım hala fatura gelmedi.Aynı şekilde bir arkadaşda abone olmuştu, ona bedava yansimamiş müşteri hizmetleri ni aradiginda ön ödemeli olduğu için aboneliğiniz bittiğinde son ay ödemeyeceksiniz demiş, bu işin işleyişi nedir, size zahmet

• İlk ay fatura yok. İkinci ay kullandığın ayın ücretini ödüyorsunuz hangi gün abonelik tamamlandı ise o gün kesim günü faturalama günü oluyor.

• türknet ile ilgili bu tar şikayetler çok fazla. 1 hazirana kadar zamanım var ama fazla düşünmeden ttnet ile yola devam edeceğiz galiba.
  • Bende çok memnunum biraz şansa sanırım tahhütsüz dene şansını beğenmezsen istediğine git
  • ben de öyle düşünüyorum. belki de sıkıntı yaşamam. o yüzden denemek lazım.
  • Cumartesi gününden beri aktivasyonum tamamlanacak sözde, çok yavaş ve ağır işliyor süreç

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.