Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev telefonum yok şimdi başvursam birde telefon mu bağlanacak bunun için ev telefonu da almam gerekecek sanırım yanılıyor muyum yıllardır telefon kullanmıyoruz getirin şu yalın interneti yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edwardweo kullanıcısına yanıt
    Vodafone üzerinden sorgulama yapılınca ne diyor? Ayrıca belki yeni FFTC gelmiştir ve tamamlanmadığı için Telekom halen eski bilgiyi görüyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Fiber bölgelerinde çok az xDSL portu bulunur. Bu arada biri xDSL bağlattıysa altyapı müsait değil diye gözükür.

• gokceonur kullanıcısına yanıt
    Akşam saatlerinde kısıtlama oluyor ama normal saatlerde herhangi bir sorun olmuyor bende. Başka bir bir torrent veya dosya ile deneyin.

• codred kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var. Demek hazırlıksız yakalandılar. Keşke önceden ayarlasalardı da boşu boşuna beklemeseydik.

• Uzun bir süredir Turknet'teyim, 12 mbit civarı hızım vardı, AKN dolunca 3 mbit oluyordu. Şimdi hızım 8 mbit'i geçmiyor. Altyapıdan dolayı alabileceğim hız bu mu yoksa AKN'yi kaldırdılar diye bilinçli olarak hızları mı düşürdüler?
  • "Akşam kısıtlama oluyor..." İnternetin en lazım olduğu saatlerde kısıtlama varsa, hız 3-4 mbps olacaksa isterlerse 20 TL'ye 100 mbps gb sınırlamasız versinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

Uzun bir süredir Turknet'teyim, 12 mbit civarı hızım vardı, AKN dolunca 3 mbit oluyordu. Şimdi hızım 8 mbit'i geçmiyor. Altyapıdan dolayı alabileceğim hız bu mu yoksa AKN'yi kaldırdılar diye bilinçli olarak hızları mı düşürdüler?

Benim 1 hafta önce internetimde birkaç gün sürekli kopmalar oluyordu ama o an pek internete işim düşmediği için umursamadım daha fazla uzarsa ararım müşteri temsilcisini dedim ki düzeldi de kendi kendine. Hatta Türknet'in müşteri temsilcisi -ağzını yayarak konuştuğu için ne halt söylediği de anlaşılmıyor- aradı. İlk başta müşteri memnuniyeti diye bir şeyler zırvalar gibi oldu sonra kullanılan paketin avatanjlarından bahseder gibi oldu. Ben de kızın lafını kesip ben zaten Türknet abonesiyim dedim ve konuşmayı sonlandırdım. Ancak daha sonrasında fark ettim ki internet hızım 16'dan 9'a 8'e filan düşürülmüş. İndirme ve hız tersti yaparken gözle görülür bir fark oluşuyordu. Dün aradım bunu düzelttirdim. Hız 16 mbit oldu tekrardan. He bu arada ben de 16 mbiti tam alamıyorum zaten 12-13 civarı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 2 Mayıs 2017; 17:33:58 >

• Bugun basvurdum belgeleri imzalayip yolladim. Bakalim ne zaman yetkililer gelip baglayacak interneti ? Ins memnun kalirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

Uzun bir süredir Turknet'teyim, 12 mbit civarı hızım vardı, AKN dolunca 3 mbit oluyordu. Şimdi hızım 8 mbit'i geçmiyor. Altyapıdan dolayı alabileceğim hız bu mu yoksa AKN'yi kaldırdılar diye bilinçli olarak hızları mı düşürdüler?

Benim 1 hafta önce internetimde birkaç gün sürekli kopmalar oluyordu ama o an pek internete işim düşmediği için umursamadım daha fazla uzarsa ararım müşteri temsilcisini dedim ki düzeldi de kendi kendine. Hatta Türknet'in müşteri temsilcisi -ağzını yayarak konuştuğu için ne halt söylediği de anlaşılmıyor- aradı. İlk başta müşteri memnuniyeti diye bir şeyler zırvalar gibi oldu sonra kullanılan paketin avatanjlarından bahseder gibi oldu. Ben de kızın lafını kesip ben zaten Türknet abonesiyim dedim ve konuşmayı sonlandırdım. Ancak daha sonrasında fark ettim ki internet hızım 16'dan 9'a 8'e filan düşürülmüş. İndirme ve hız tersti yaparken gözle görülür bir fark oluşuyordu. Dün aradım bunu düzelttirdim. Hız 16 mbit oldu tekrardan. He bu arada ben de 16 mbiti tam alamıyorum zaten 12-13 civarı alıyorum.

Teşekkürler, ben de bi' arayayım.

• Yok oyle bir sey, neden durup durup ayni mesaji yaziyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 2 Mayıs 2017; 18:59:44 >
  • Şikayetçi olduğum tek konu upload hızı. Arayıp upload hızını arttırabilen var mı?
  • Upload hızı belli diyorlar hep.VDSL 2mpbs veriyorlar.Birkaç arkadaş daha fazla almıştı sanırım,denk gelmiş :D
  • 2 haftaya yakındır kopma sorunu yaşıyordum.Bugün tt ekip geldi saha dolabında düzeltme yapmış.
    Aradım 16 mbit vermelerini söyledim normalde 12-13 alıyordum.Şuan değerlet bunlar.13 vermelerini anlayabiliyorum hat max 16 destekleyip sonuan kadar almaya çalıştıgımdan beri anlık git gel yaşıyorum nette
    DSL Hızı(Kb/s): 15118 797
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 16024 1093
    SNR Sınırı (dB): 7.9 17.4
    Hat Zayıflaması(dB): 27.0 13.9
    Güç (dB): 19.5 12.3

Benima rızam iel ilgilendiler.Hatta gelen ekip babamın eski öğrencilerinden biri oldugundan saha dolabından,ankestreye kadar incelemişler.Upload hayatımda hiç bu kadar yüksek almamıştım ADSL'de
  • Arkadaşlar merhaba. Gece 2 ile sabah 8 arası AKN'ye eklenmeyecek diye bir olay vardı sanırım. Dün gece bir deneme yaptım, indirmenin tamamı kotaya yansımış. Başlamadı mı bu uygulama? Ya da ben mi bir şeyleri yanlış anladım?
  • Nasıl mh var anlamış değilim. Sizin orda vdsl yok 32 mb olmaz dediler boşuna vdsl modem aldık dedim. Akşam üstü hat vdsl ye geçti şu an 28 mb hız var.
  • DSL Hızı(Kb/s): 51188 4089
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 126704 54211
    SNR Sınırı (dB): 33.1 30.9
    Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0
    Güç (dB): 14.5 7.8

ulaşılabilir hız 126 mbits yazıyor
    ama sadece 50 mibts destekliyor altyapı deniliyor ?
  • Uygulama başladı.Ben de dün deneme yaptım.Sabah kalktım,siteden değerlere baktım,kotaya yansımış gözüktü.30 dak sonra kendisi düzelti.Kotadan silindi değerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Vodafone üzerinden sorgulama yapılınca ne diyor? Ayrıca belki yeni FFTC gelmiştir ve tamamlanmadığı için Telekom halen eski bilgiyi görüyordur.

Orda daha farklı 83mbit falan cıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTnet'te 24Mbps vdsl kullanırken geçiş yaptım. Sizin orada vdsl yok, adsl var o yüzden 16Mbps üzerini veremiyoruz dediler(En az 10-15 kez görüşmüşümdür) ama komik olan kısmı bağlantım vdsl olarak bağlıydı, adsl değildi(Özellikle denedim hatta adsl modemlerle bağlanmıyordu o zaman), 2 ay filan sonra vodafone sayfadan sorgulatırken baktım vdsl görünüyor hemen online işlemlerden yazdım 50Mbps yaptılar.
  • 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.