Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    297 Mesaj

turknet fiber hizmeti vermiyor.Eğer ki sizin orda fiber hizmeti varsa,vdsl hizmeti de vermiyordu önceden.1 mayıstan sonra işler değişti mi bilmiyorum,sorarsanız yardımcı olur müşteri hizmetleri.
    |
    |
    zwanzig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Teğmen
    173 Mesaj

fiyat ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CorleoneXT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı mı :D
    |
    |
    O Dedi Yoh Yoh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Engelsiz paket Gazi indirimi ile bende aldım bakalım. Hız 75 yazıyor bölgede görüşlerimi yazarım.

|
    |

Bende 50 mpbs paket yükseltme talep ettim online işlemler den bakalım nasıl olacak

Bendeki modem bu vdsl uyumlu mu acaba?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-antenli-wps-adsl2-modem-router-ap-p-BD501196?magaza=Laptopfırsatı&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CNfq9L7Bz9MCFYkp0wodAI4Kfw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 1 Mayıs 2017; 23:16:53 >
    |
    |
    Son Perde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: wasabi121

quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Bilmiyorum. Epeydir bu başlığı takip ediyorum, daha önce bu sorunu yaşayanlara böyle tavsiye ediyorlardı. Ki gayet mantıklı bence. TT yeni üyeye hayır demez, port açılır, hemen türknete geçiş yapılır ve mutlu son

TTNet in abonelik başlangıcında aldığı 192 tl abonelik ücreti var

Bence iyi bir fikir değil.

Hoaydaa

Böyle bir şey varmış :/
    |
    |
    Bahsedilenler: Usbehci , thewhitewolf
    16mbit olan neti sürekli 10-11mbit olarak kullanıyorum üstünü hiç göremedim. Ayrıca tenda diye değişik bir modem aldım wifi çekim gücü falan baya sıkıntılı evin içinde yan odada bile zor çekiyor. Bu hızın modem ile alakası var mıdır? yani kaliteli bir modem alırsam 15-16 görebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 1 Mayıs 2017; 23:12:33 >

Orijinalden alıntı: zwanzig

Hocam görüyorum Türknet üzerinden yüksek hızlı internet alıyorsunuz.Benim oturduğum binada Türktelekom fiber kutusu var.FTTB (Binaya kadar fiber, daireye VDSL2 sinyali) sistem üzerinden internete erişiyorum.Türknet bana fiber hizmeti verebilir mi ? Siz nasıl hizmet alıyorsunuz ?

benim vdsl2
    |
    |

Orijinalden alıntı: Skylined

Bende 50 mpbs paket yükseltme talep ettim online işlemler den bakalım nasıl olacak

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-antenli-wps-adsl2-modem-router-ap-p-BD501196?magaza=Laptopfırsatı&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CNfq9L7Bz9MCFYkp0wodAI4Kfw

benim modemin aynısı vdsl2 var bu modemde

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

quote:

benim modemin aynısı vdsl2 var bu modemde

Özür dilerim benimki buyduhttp://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594?magaza=Minimarketim&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CLXc363Dz9MCFVIz0wod9KwAMw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Dedi Yoh Yoh -- 1 Mayıs 2017; 23:25:1 >

• Yüzbaşı
    632 Mesaj

Teşekkürler yinede, bir şekilde halledeceğim artık :)

|
    |
    480mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Skylined kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    457 Mesaj
    Aman sizi dolandırmasın dikkat edin.

Başvuruda kredi kartı bilgileriniz istiyor bunu görüncem Aklıma cem uzan ve star tv de çok kazandıran imar bankası reklamı geldi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kablo ile deneyin çıkan sonuç alabileceğiniz maximum hızdır. Muhtemelen modem değiştirmek hiç bir işe yaramayacak. Benim 2 ay oldu henüz 11 dahi göremedim en fazla 10 çıkıyor.

|
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kafam karıştı yukarıda arkadaş oluyor demiş ama benim midemde vdsl yok görünüyor

|
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emin misin?

|
    |
    O Dedi Yoh Yoh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turknetten genel olarak memnun olmama rağmen bu bedellere değmeyeceğini düşünüyorum.

|
    |
    TechTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VDSL uyumlu yazmıyor.Eğer fiber kablo direk geliyorsa o hattı kabul eder.
    |
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj

Linkteki modem max 24 mbits hocam görüntüden karıştırmış herhalde arkadaş.

|
    |
    Skylined kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: phorever

TürkNet'ten alt yapı sorgulayınca 50 megabit yazıyordu. Şimdi 16 megabit yazıyor. Neden farklı? 1 gün arayla neden farklı gösterdi?

Benimde ayni, once 75 gosterdi abone olduk sonra 16 oldu. Sebebi ise vdsl hattin boş portu olmamasiymis. Mh, online islemlerden surekli takib edin dedi paketi yukseltme secenegi cikarsa ozaman vdsl ye gecis yapabilirsiniz dedi. Kisaca hat 75 mb destekliyor ama ben 13 mb kullaniyorum
    Size tavsiyem, bu durunda turknete gecmeyin, bulundugunuz iss'te bi ust pakete gecin(vdsl) daha iyi yoksa boş port sorunu dedilermi o is duzelmez aylarca bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewhitewolf -- 2 Mayıs 2017; 0:20:28 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.