Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her soruna format at diyenler gibi bir cevap geliyor hazırsan

O zaman sende şalteri indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J3ASKAN -- 3 Mayıs 2017; 0:55:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunduze kadar modemde tanımlanmış hız 61228 23946 idi şimdi ise
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 49812 18154
    genel bir sorunmu arıza kaydı bırakmak lazımmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

Hattım 35 mpbs i desteklenmesine rağmen boş port olmadığı gerekçesiyle adsle geçirildi hattım. Müşteri hizmetlerini sıkıştırmam bir işe yarar mı arkadaşlar.

Ayni durumdayim hergun arayip söylüyorum bakalim

Ne diyolar

Kaydinizi aldik, bos port oldugunda size haber verecez diolar.

yani sorguladınız ve ona göre başvuru yaptınız size 35mbps yerine 16mbps verdiler.

Peki şu an bitişiğinizdeki ev yada komşuya bakabiliyormusunuz hala hızlar yine 35 mbps mi gözüküyor.?

Seneler önce benimde başıma geldi.ttnete başvurmuştum 24mbps dediler evrakları gönderdim.sonra boş port kalmamış dediler iptal ettiler.

Neye göre güncelliyorlar acaba bu hızları merak ediyorum.

• Vodafone 7/7 digital dükkan paketi kullanıyorum. 75 mbit destekliyor hattım. Bunu işyerine taşıyıp Turknet e abone olsam. kota dolduktan sonra Hız 24 mbit e mi düşecek ? Öyle olursa yeter de artar bana. Akşam 7 den sonra vodafone 3 mbite düşüyor resmen sürünüyorum. Evde ip tv var. İzleyemez olduk geceleri. Vodafone digital dükkan paketlerinde akn yok o yüzden hızlar 3 mbite çakılı kalacak heralde akşam 7 den sonra
  • TÜRKNET candır
  • şu iki günde 02-08 arası indirdiğim ne varsa saydılar. akn mesajı geldi biraz önce.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle. Hatta şu anda akk yi geçmiş gibi hız alıyorum 02:00-08:00 arası hani akk geçilse bile tam hız olacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Bende de öyle. Hatta şu anda akk yi geçmiş gibi hız alıyorum 02:00-08:00 arası hani akk geçilse bile tam hız olacaktı

Güncelleme dolayısı ile ayağı yapıp bu ay kitlediler heralde yine millete
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

Hattım 35 mpbs i desteklenmesine rağmen boş port olmadığı gerekçesiyle adsle geçirildi hattım. Müşteri hizmetlerini sıkıştırmam bir işe yarar mı arkadaşlar.

Ayni durumdayim hergun arayip söylüyorum bakalim

Ne diyolar

Kaydinizi aldik, bos port oldugunda size haber verecez diolar.

yani sorguladınız ve ona göre başvuru yaptınız size 35mbps yerine 16mbps verdiler.

Peki şu an bitişiğinizdeki ev yada komşuya bakabiliyormusunuz hala hızlar yine 35 mbps mi gözüküyor.?

Seneler önce benimde başıma geldi.ttnete başvurmuştum 24mbps dediler evrakları gönderdim.sonra boş port kalmamış dediler iptal ettiler.

Neye göre güncelliyorlar acaba bu hızları merak ediyorum.

Evet en basta 75 mb gorunuyodu, suan 16 aliyorum. Sorgulatirken vdsl destekli gorundu ama ben abone olana kadar vdsl portlari dolmus mecburen adslye gecis yaptilar. Komsulari sorguladigimda ayni hizi aliyorum. Dun ttnet ve superonline'i aradim biri 61 diger 75 destekliyor ama bos port yok dediler. Telekom mudurlugunden tanidik var port olayini cozersem 75 mb'i alirim sanirim.

• Ttnet hattimi turk net e tasiyacagim... Fatura donemim 1 ile 30 u arası... İslemleri simdi baslatsam ttnet tam fatura mi çıkarır yoksa kullandığım kadarını mi öderim?

• ben 75mbit kullanıyorum. dediğiniz gibi AKN yi geçince 25mbit e düştü hızım. Eğer altyapınız sorunsuzsa tavsiye ederim.
  • Bende sorun yoktu. 2-8 arası normal hizimla indirme yaptım.
  • 150 GB AKN, 50MB VDSL, KOTA AŞIMI SONRASI 16MB HIZ.

teşekkürler TurkNet
  • Bende evrakları bugün itibariyle yolladım. Yapa alt yapısı olduğu için AKN'siz kullanıcam. Eğer hız stabil olursa bu fiyata çok iyi bir paket olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Bende evrakları bugün itibariyle yolladım. Yapa alt yapısı olduğu için AKN'siz kullanıcam. Eğer hız stabil olursa bu fiyata çok iyi bir paket olacak.

hocam yapa alt yapısı mı ttnet mi vs nasıl anlarız
  • Hiz testinde tam 25 mi geliyor hocam?
  • Port yok port olsa ben de taşıyacağım. 4 5 ay port bekleyenleri biliyorum, geçen sene ttden çıktım sonra port probleminden dolayı 2 gün sonra tekrar döndüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapX

Port yok port olsa ben de taşıyacağım. 4 5 ay port bekleyenleri biliyorum, geçen sene ttden çıktım sonra port probleminden dolayı 2 gün sonra tekrar döndüm.

Haftaya türknet'e geçmeyi düşünüyorum. TTnet'liyim 24mb kullanıyorum. Port olayını bende okuyorum ki benimde aklımı kurcalıyor. 75 mb hız alabilirsiniz dediler. Ama port davası beni de bulur mu diye endişe ediyorum. Bunu nasıl anlarız üye olmadan var mı bir yolu?

• Ben Superonline sınırsız, kotasız 8Mbps internete 109TL ödüyorum, ev telefonu dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 6 Ekim 2018; 23:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Bende evrakları bugün itibariyle yolladım. Yapa alt yapısı olduğu için AKN'siz kullanıcam. Eğer hız stabil olursa bu fiyata çok iyi bir paket olacak.

hocam yapa alt yapısı mı ttnet mi vs nasıl anlarız

Hocam ben telefonda görüştüm , onlar kontrol edip söyledi. 2 farklı kişiden teyit aldım.
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.