Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abone işlemi başlarken 16 mb e kadar desteklediğini söyleyip, abone olduğum da ise Ankara Emek' de en fazla 7 mb e kadar desteklediğini söylediler. Yarı yarıya kayıp söz konusu alacaklar varsa aynı yerden ona göre karar versinler.
  • Türknete geçenler operatör değiştirme talebiniz alınmıştır mesajından kaç gün sonra geçti Türknete?
  • Arkadaşlar türknet hangı tıp modem kullanıyor? Ben uydunet kullanıyorum, uydunetın modemlerı çok dandık ve wifisi çok zayıf yan oda da bıle cekmıyor.
    Turk nete gecmek ıstıyorum 75 mbit ve 150gb paket benım bınaya uygunmuş. Modem tıpını merak ettım uydunetın modemlerınden mı kullanıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 27 Nisan 2017; 14:52:1 >
  • TTnet taahhütüm biteli çok oldu. Haziranda buraya geçiyorum. Türknete geçince, benim yerime tüm kapatma işlemlerini hallediyorlar mı ?
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    VDSL destekli modem almanız lazım. İstediğiniz VDSL destekli modemi alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen. Var olan hattınızı taşıdığınızda tüm işlemler gerçekleşmiş oluyor.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederım, daha once hıc vdsl kullanmadım ınternet ıcın telefon hattı gerekıyor mu ? Bende kablo net var kabloyla gelıyor ınternet vdsl ye nasıl baglanacak
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Türknet ankastre ye kadar bağlayacak. Sizde elektrikçi çağırarak Cat5 veya Cat6 kablo ile evinize kadar bağlatacaksınız.

https://www.zorluteknoloji.com/blog/adslvdsl-modem-baglantisi-nasil-yapilir

Şuraya göz atın bi.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkur ederım.
  • Modem veriliyor mu bu kampanyada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35mbs vdsl e geçtim. 25mbit zor alıyorum. onada şükür. kota sonrası 16 olursa mayısta eyvallah diyeceğim. yeter 1 2 sene ev ahalisine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu 1.gün mis gibi kullandığım internet 2.günde pat diye gitti.2gün geçti aradan hala neyim yok.

Arıyorum adamları vdsl geçiş süreciniz tamamlanmamış diyor,iyi de ilk gün çatır öayır kullanmışım 2-3gb o nasıl oluyor dedim?Hık mık kem küm..bakıyoruz halledeceğiz va vs.

Daha önce başına böyle birşey gelen var mı ?Bildiğin hat yok modemde çok enterrsan :/

• Temmuzda bitiyor sözleşmem. Sanırım yazın eve dönünce sözleşmeyi feshedip cezayı ödeyeceğim. Yaz boyunca kanser olamam malum terbiyesiz firma ile.
  • Bugün iş yerimi deneme amaçlı Turknet'e taşıdım. Memnun kalırsam 2 ev ve bir iş yeri daha var onu da geçireceğim.

Son olarak da bizim yazlığın yönetimi ile gidip her sene bir internet firmasıyla anlaşıyoruz. Taahhüt olmadığındanTurknet tercih etmek gayet rahat olur bence.

Sıkıntı olabilecek şeyleri tahmin edebiliyorum, muhtemelen kanal tipini aralıklı yapacaklar. Bu da ping ve yetersiz hız olarak geri dönecek.

Acaba bu kanal tipi problemini en hızlı nasıl aşarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

vodafone net ten turknete bugün geçiş sağlandı. vodafone net de max 16 mbit lik adsl kullanıyordum ve kayıpsız 16 mbit indirme hızı alıyordum. turknette vdsl e geçtim ama sonuç hüsran. çünkü alabildiğim indirme hızı 4 mbit .komşum turk telekomda bilgisayar mühendisi ve kendisi de vdsl kullanıyor. 75 mbit indirme hızı 4 küsür mbit upload hızı alıyor. onun sayesinde dairemizin internet hattında problem olmuyor. Turknet acilen bunu düzeltmeli. yoksa 1 ay geçmeden turknet aboneliğimi iptal ettireceğim. aşağıya modemin hat üzerinden aldığı test bilgilerini ve yaptığım hız testini ekledim. umarım turknet yetkilileri sesimi duyar.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

bugün turknet yetkilisi aradı beni ve sorunun modemle bilgisayar arasındaki bağlantıda olduğunu söyledi. ancak üslüp biraz laubaliydi. ben bu işlerden anladığımı ve buna göre konuşması gerektiğini söyledim. internette hız konusunda çok şikayet var dedim ancak müşteri hizmetleri arkadaş her konuda internette şikayet olduğunu insanların ayakkabıları bile şikayet ettiğini söyledi. hız konusu problem olacak gibi. turknet bunu çözemezse bir ay içinde iptal ettireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 27 Nisan 2017; 22:26:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto_TR

Türknete geçenler operatör değiştirme talebiniz alınmıştır mesajından kaç gün sonra geçti Türknete?

+1 ben de merak ediyorum bunu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto_TR

Türknete geçenler operatör değiştirme talebiniz alınmıştır mesajından kaç gün sonra geçti Türknete?

+1 ben de merak ediyorum bunu arkadaşlar

2 günde geçti.
  • Aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasına 1 adım kaldı.
    Belgelerinizde herhangi bir eksik yok.
    İnternet ve telefon başvuru işlemleriniz devam ediyor.

bakalım ne zamana geçecek ve umarım sorun yaşamam hızda. 35 megabit hiç düşme olmadan kullanıyorum ttneti 75 megabite kadar destekliyormuş hattım.
  • Hızım düşük diye müşteri hizmetlerini aradım , modeminize 16 Mbps ye yakın hız girişi görüyorum, modeminizden kaynaklı sorun olabilir dedi. Modemi kontrol ettim Veri Alma Hızı(Kb/s):15030 göründüğü halde speedtest.net te kontrol ettiğimde 3,62 Mbps hız alabiliyorum. Modemi de resetledim ama çözüm olmadı. Ne yapmam gerekiyor sizce arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 27 Nisan 2017; 23:59:13 >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.