Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende akk sınırsız yazıyor sınırı 150 gb idi ilk başvuru yaptığımda bir sıkıntı olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

bende akk sınırsız yazıyor sınırı 150 gb idi ilk başvuru yaptığımda bir sıkıntı olmasın

bunlar hergün sitede güncelleme yapıyor galiba çok enteresan.

nerde yazıyor,maddenin tamamını buraya yazarmısınız?
  • ttnet ten turknete geçtim,hesabıma 14,45TL borç yansıtılmış,nedir bu bilen varmı?

edit:
    Hizmetiniz 24/04/2017 tarihinde aktif olmuştur. Kullanmakta olduğunuz hizmet ön ödemeli bir hizmet olduğu için 24/04/2017- 01/05/2017 tarihleri arasındaki kısmi ücret faturanız 14,45 TL’dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 25 Nisan 2017; 13:55:58 >
  • 7 günlük kullanım ücreti alınmış. Eğer 1 aylık ücretsiz hakkınız yoksa faturada herhangi bir yanlış yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone net ten turknete bugün geçiş sağlandı. vodafone net de max 16 mbit lik adsl kullanıyordum ve kayıpsız 16 mbit indirme hızı alıyordum. turknette vdsl e geçtim ama sonuç hüsran. çünkü alabildiğim indirme hızı 4 mbit .komşum turk telekomda bilgisayar mühendisi ve kendisi de vdsl kullanıyor. 75 mbit indirme hızı 4 küsür mbit upload hızı alıyor. onun sayesinde dairemizin internet hattında problem olmuyor. Turknet acilen bunu düzeltmeli. yoksa 1 ay geçmeden turknet aboneliğimi iptal ettireceğim. aşağıya modemin hat üzerinden aldığı test bilgilerini ve yaptığım hız testini ekledim. umarım turknet yetkilileri sesimi duyar.

• İlk aldığımda 72 73 ile geliyordu hız daha sonra 6 7 hatta 2 vs gördüm çüş dedim şimdi standart 20 24 bandında geziyorum buna da şükür

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    herkes için oluyor mu bu? Sormadınız mı turknet'e?

• Süreci merak eden arkadaşlar için anlatayım:

Formu gönderdiler online olarak, doldurup geri yolladım. Dün akşam 19'da ellerine ulaştı bugün 11'de aradılar aktivasyon işlemlerini başlatacağız diye. Yani 2 gün gibi bir sürede(eğer bugün açılırsa) geçişimi tamamlamış olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

herkes için oluyor mu bu? Sormadınız mı turknet'e?

Hocam sorsanız da bir şey fark etmiyor bir çözüm üretmiyor forumda okuduğum kadarıyla bende bıraktım zaten 150gb akk var bence makul yani

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    tt'yi bırakıp bunlara geçtik ama umarım pişman olmam ya, bakalım bugün yarın internet bağlantısı gelir diye bekliyorum...

• üyeliğimin 3.gününde internet gitti,valla süpermiş bu turknet...
  • quote:

tt'yi bırakıp bunlara geçtik ama umarım pişman olmam ya, bakalım bugün yarın internet bağlantısı gelir diye bekliyorum...

Hocam altyapı iyiyse fark etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

quote:

Hocam altyapı iyiyse fark etmez

bbk kodu yanlışmış, sanırım tekrar evrak isteyecekler benden çok canımı sıktı bu durum...

• gokceonur kullanıcısına yanıt
    taahudunuz var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

taahudunuz var mıydı?

evet 290 lira ödeyeceğim
  • Ben de geçen hafta evrakları gönderdim 3-4 gün önce transfer işlemini gerçekleştirdiler. Fakat şöyle bir problem var, paket olarak VDSL almama rağmen, ilk olarak ADSL sinyali gönderdiler. Daha sonra aradım durumu anlattım VDSL geçiş işlemi başlattılar, dün sabah sinyal gitti. Akşam işten döndüğümde VDSL sinyali gelmişti(modemde turuncu yanıyor), neyse fakat sinyal geldiğinden beri kullanıcı adı şifre doğru girmeme rağmen modem IP alamıyor. Çıldırıcam, müşteri hizmetleri hep aynı şeyi söylüyor, aktivasyon süreci vs. Başta internetimin kesilmeyeceğini tahahhüt ettikleri halde 2 gündür internet yok.

Boş port bulamadılar ondan sallıyorlar diyeceğim, e sinyal geliyor. Gayet de sağlıklı bir sinyal alıyorum. Daha önce bu tarz bir süreç yaşayan varsa ve tecrübelerini aktarabilirse gerçekten çok sevinirim.
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Keşke taşıma yapsaydınız. Ben kodu 0 olmasına rağmen taşıma yaparak aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Keşke taşıma yapsaydınız. Ben kodu 0 olmasına rağmen taşıma yaparak aldım.

Hocam merhaba,

Zaten taşıma yaptım ancak bana mail ile gönderdikleri doküman indirilemiyordu. Tekrar istedim, yine inmedi akabinde ben de siteden boş formu elle doldurarak gönderdim, telefondaki arkadaş da yanlış söylemiş bana kodu. Tüm bilgiler doğru olmasına rağmen 'xxxxxx46' şeklindeki BBK kodunu 'xxxxxx47' yazdığım için tüm evrakları yarın yeniden göndermek zorunda kalacağım çok yüksek ihtimalle, çünkü "evrak birimine aktarıyoruz" dediler ve yarın arayacaklarını umuyorum bu konu ile ilgili. Sağlık olsun.

İyi forumlar.
  • türknete geçeli yaklaşık 4 ay oldu AKLINIZ VARSA TELEKOMA boşa para vermeyin eskiden 55+13=68 tl öderdim şimdi 44.99 ödüyorum

hızımda değilişlik yok hızım aynı ayrıca kotam 50 idi 150 oldu birde 1000 dk telekomda olsa sadece internet 103 TL
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/turktelekomadslinternet/sayfalar/turk-telekom-adsl.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 27 Nisan 2017; 2:13:0 >
  • arkadaşlar evde ev telefonunu iptal ettirdik ama hat duruyor ev telefonu olmadan bağlatabiliyormuyuz
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.