Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şikayetlerin çoğunun sebebi Türk Telekom. Altyapı Türk Telekom da olduğu için altyapı ile sorun olunca Türknet aracı şirket olduğu için işleri yavaş yapıyorlar. Mesela bana da VDSL portu vermedi Türk Telekom. Ayrıca verdiğiniz örnek yanlış. Şöyle olmalı: Ülker gofretin normal satış fiyatı 50 kuruş. Fakat bir market indirim yapıp 25 kuruşa veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Onun yerine sahibinden gibi sitelerde Türk Telekom un vermiş olduğu vmg3312-b10b modelini 100 lira civarına bulabilirsiniz.

• Montage kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir online oyunda mesela kac ping aliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • replank kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle taahut soz konusu degil arayip gonul rahatligi ile akk nizi kaldirabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Şikayetlerin çoğunun sebebi Türk Telekom. Altyapı Türk Telekom da olduğu için altyapı ile sorun olunca Türknet aracı şirket olduğu için işleri yavaş yapıyorlar. Mesela bana da VDSL portu vermedi Türk Telekom. Ayrıca verdiğiniz örnek yanlış. Şöyle olmalı: Ülker gofretin normal satış fiyatı 50 kuruş. Fakat bir market indirim yapıp 25 kuruşa veriyor.

Ben kalite olarak yorumlamistim siz fiyata odaklanmissiniz. Farkli seylerden bahsediyoruz malesef :)

• valla müthiş bende bağlatmak istiyorum umarım hız konusunda üzmez 6 ay var reşit olmama teşti olsam kendim bağlatcam da işte umarım babamı ikna ederim :D

• Az önce telefon ile aradım.Benim hattım TURKNET 75mpbs vdsl kullanıyorum.Ve bulunduğum yerde YAPA sistemi var.Dedim Yapa sistemi olan yerlerde sizin altyapınızın olduğu yerlerde AKK kaldırılmış,bu sadece ADSL için mi yoksa VDSL de aynı şekilde yararlanabilecek mi dedim.Karşıdaki sistemi kontrol etti,evet sizin orda YAPA sistemi var ama yüskek hızlı VDSL hatlarda AKK devam ediyor.Sadece ADSL olarak pakete geçiş yaparsanız faydalanabilirsiniz dedi.Yani kısaca YAPA sisteminin olduğu yerlerde kullanılabiliyor ve de sadece 16mbps pakette bu durum var.VDSL ile yüksek hızda kullananlar için geçerli değil bu olay.
  • arkadaslar upload hızım 0.74 cıkıyor. 16 mb a kadar adsl kullanıcısıyım.bu durum normal mi? sizde durumlar nasıl?
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Bir vdsl kullanıcısı olarak adsl kullanan abonelere akn kalkmasına sevindim. En azından daha adil oldu TurkNet kullanıcıları için aynı fiyata birinin 8 mbit alırken birinin 75 mbit alması adalet değildi bence

• Mr0range M kullanıcısına yanıt
    Sorun modemde yada kulladığın telefon,laptopta olabilir.Uzaklaştıkça çekim gücü azalıyor ve de sana gelen hız düşüyor.Bunun turknet ile alakası yok.Sorun senden kaynaklı yani,kullandığın ekipman ile.
  • Adsl de maksimum upload 800 kbps, yani normal.

• AKN kalkmadı sadece belirli bölgelerde olan ADSL kullanıcıların kalktı.
  • yapa sistemini her yere yayıyorlar yapa yayılırsa akn kalkıyor yapa nerde olursa orda akn kalkıyor turknetin
  • aradım, adres verdim, buraya sınırsız mı dedim, önce geç sonra bakarız dediler

mayisi beklemeye devam, ttnetten değil de vodafonedan güzel atak bekliyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Hocam bana 51 mbit verdiklerini idda ediyorlardı hız testinde 22-23 çıkıyordu ama modeme 24 geliyordu şikayet kaydı oluşturdum 37-38 falan alıyorum şimdi 76 da bu değerler yarısını alıyorsun be az değil mi şamsını dene bi

İlk bağlattığım zamanlar çok fazla kayıt açtırdım her kayıt açtırmamda modeme gelen hızı 76 ya çıkardılar ama max61-62 aldım hız. Sonra her seferinde kendiliğinden 40-50 civarlarına düştü bu şekilde de bi sıkıntı olmadığından artık uğraşmak istemedim. Turktelekom'da 24mbit hız alıyordum bir de youtube'daki hız kısıtlamasından dolayı hd video izlemeyi de geçtim bazen 360p yi zor açıyordu. Turknet'te geçtim geçeli youtube'da hiç sıkıntı yaşamadım bu bile yeter hocam

• gülüyorum şu Türkiyenin haline.. avrupanın arkaplanındaki ülkelerde bile 180mbit hızı ve sınırsız indirmesiyle 80 tl ye veriyor adamlar. bizdeki hıza ve akk ye bir tarafımla gülüyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 18 Mart 2017; 15:23:58 >
  • Arkadaşlar şuan superonline üyesiyim cayma bedeli olarak 204 tl çıkardılar.Turknete geçer isem 120 tl sini faturalarımdan düşecekler mi ,vdsl olarak 50 mbit verebildiklerini söylediler.Evim bir sitede ve kutu girişte eğer üye olursam daireye kadar kablo çekme işlemini yapıyorlar mı?
  • ofrome kullanıcısına yanıt
    hayır daireye kablo çekmez. sen çekersin bağlantısını yapar

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Fakat sonuçta ikisi de aynı altyapı kullanmıyor mu? Müşteri hizmetleri kalitesi konusunda ise çok fazla fark olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Fakat sonuçta ikisi de aynı altyapı kullanmıyor mu? Müşteri hizmetleri kalitesi konusunda ise çok fazla fark olduğunu düşünmüyorum.

Biri altyapının sahibi biri altyapıyı kiralayan firma. İstediği zaman kendi çıkarları için bandwith kesebilir, ambargo koyar.. Daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.