Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin mantigina gore vdsl kullanan adam da altyapi gerekcesiyle adsl kullanmak zorunda kalan adamin hakkini yiyiyor. Neden? Cunku benim altyapim musait 59 liraya 77 mbit hiz alabiliyorum. O adamin altyapisi musait degil yine 59 liraya belki 16 mbit hizi bile alamiyor. Bu da adaletsizlik o zaman.

1 mayistan sonra eger btk kararlari ayni fiyat politikasi ile uygulanirsa o zaman karisicak isler. Vdsl alan adam 50-60 mbit hizdan sonra en az 24 mbite dusecek. Adsl kullanan adam akn olmadan 16 mbit ile devam edecek. Turknet bunun yolunu yapiyor bence yavastan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Senin mantigina gore vdsl kullanan adam da altyapi gerekcesiyle adsl kullanmak zorunda kalan adamin hakkini yiyiyor. Neden? Cunku benim altyapim musait 59 liraya 77 mbit hiz alabiliyorum. O adamin altyapisi musait degil yine 59 liraya belki 16 mbit hizi bile alamiyor. Bu da adaletsizlik o zaman.

1 mayistan sonra eger btk kararlari ayni fiyat politikasi ile uygulanirsa o zaman karisicak isler. Vdsl alan adam 50-60 mbit hizdan sonra en az 24 mbite dusecek. Adsl kullanan adam akn olmadan 16 mbit ile devam edecek. Turknet bunun yolunu yapiyor bence yavastan.

kardeş yazdığımı anlamadın herhalde türknet altyapısı olan bölgeleri kaldırmış akk yi yani bazı adsl kullanıcıları alamıyor bu yeni akk siz paketi altyapısı olmayanlar bende dediğim alamayanların kotası artırılsın örn 500 gb 150 gb yeterli değil birbirimizi kandırmayalım bunu yapsın diyorum eğer yaparsa haksızlık olmamış olur altyapıyı benim yapmamı bekliyorlar altyapı yok diye ben neden 2 sene beklemek zorundayım üstelik aynı parayı vereceğiz hiç bir fark olmayacak bunun neresi adalet vicdanına sor bakalım zaten vdsl fiber fiyatları adsl le aynı iken birde başımıza bu çıktı tabikide sesiz kalmamalıyız bu durumda kısaca demek istedikleri altyapısı olanlar yaşaşın olmayanlar ölsün ya altyapı olmayanların kotası artırılsın ve bu haksızlık çözümlenmiş olur akk aşım sonrası 5 mgbit dolanacağız adamlar sınırsız kullanacaklar oh ne güzel be ve buna sesiz kalmamı mı bekliyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Mart 2017; 22:12:27 >

• Bugün beni aradılar, santral sınırsız Akk yi istiyorsanız 1 e istemiyorsanız 2 ye ,daha sonra aranmaktadır için 3 e basın dedi, ben de emin olamadım tahahüt olma ihtimaline karşı 3 e bastım. Şimdi ne yapmak lazım ne önerirsiniz ADSL kullanıcısı yim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

bu işte bi iş var ya.sadece kaliteli semtlerde oturanlar yararlanicak.altyapisina yatırım yapılan yerler yararlaniyormuş.

Kaliteli semt derken. Kardeş bura küçükköy gaziosmanpaşa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

bu işte bi iş var ya.sadece kaliteli semtlerde oturanlar yararlanicak.altyapisina yatırım yapılan yerler yararlaniyormuş.

Kaliteli semt derken. Kardeş bura küçükköy gaziosmanpaşa :)

Sultangazi, 50.yildayim.

Vdsl olarak bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abonelik sürecimi anlatayım.

1. pazar günü internetten başvurdum. evraklar mailime geldi.

2. ptesi çıktı aldım. imzaladım. kargo yaptım.

3. salı ellerine ulaştı. incelediler.

4. çarş belgelerde eksik yok deyip oklediler.

5. cuma sabah aktivasyon için türk telekom geldi. burası sorunlu kısım. zaten var olan hattımın yerine kablo çekip gitmek istediler. kutuda benim hattım bu diye göstermeme üzerinde daire numarası da yazmasına rağmen anlaşmakta zorlandık. ttnet kullanmadığımız için böyle yapıyorsunuz, haksız rekabet oluşturuyorsunuz vs deyince kısa bir tartışmadan sonra iş çözüldü. öğleden sonra önce telefon sonrasında da adsl bağlandı.

şu anki sorun hattımda hız limitinin olması. 4mb. bunun için müşteri hizmetlerini aradım. bilgilere ulaşamadığını ve gün içerisinde aramamı istedi. hızı artıracaklar inşallah :)

bende halihazırda adsl modem olduğu için adsl istedim. 10-12 mb işimi görecektir. hız tutkum yok :)

başımdan geçenler bunlar.

iyi forumlar

edit: bugün tekrar aradım hızı 12mb e yükselttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethan -- 18 Mart 2017; 12:5:10 >

• Vdsl kullanan arkadaşlar upload hızınız nedir?

• Ben ayın 9'unda başvurdum,
    10'unda kargoladım evrakları,
    kargo 13'ünde ulaşmış,
    17'sinde öğlen tel hattı çekildi 1 saat sonrada "vdsl aktif edilmiştir" diye mesaj geldi telefonlada arayıp bilgilendirdiler. 77Mbit destekliyor hattınız denildi o şekildede tanımlı gözüküyor şuan sonuçlarım aşağıda. Ben şahsen oldukca memnun kaldım şimdilik, darısı sizlere.

Yer:Bayrampaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Montage -- 18 Mart 2017; 2:8:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Vdsl kullanan arkadaşlar upload hızınız nedir?

76mbit e kadar paket ama altyapıdan dolayı olsa gerek modem arayüzünde 42mbit tanımlı görünüyor ve wifi ile telefonda aldığım hız bu. Bence gayet yeterli. Yazdan beri kullanıyorum bu fiyata ihtiyacı yeterince hatta fazlasıyla karşılıyor, aynı fiyata başka firmalardan bu hızı, bu akk yı ve tel hizmetini taahhütsüz almak imkansız gibi bir şey

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana 51 mbit verdiklerini idda ediyorlardı hız testinde 22-23 çıkıyordu ama modeme 24 geliyordu şikayet kaydı oluşturdum 37-38 falan alıyorum şimdi 76 da bu değerler yarısını alıyorsun be az değil mi şamsını dene bi

• Son 4 testi aynı dakika içinde modeme en uzak odadan sırayla modem dibine doğru gelerek yaptım. En uzak oda için birşey diyemeyeceğim ama sizde de bu kadar farzediyorum mu? İlle modemin dibinde mi duracağım ben 6 mi ile indirme yapmak için. Bu arada modem arayüzünde 120 mbit alabileceğim yazıyor.

• Vatana millete hayırlı olsun 2019u beklemeden turk.net kotayı tamamen kaldırdı...
  • Mr0range M kullanıcısına yanıt
    Modemin ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor olabilir. Şu anda kullandığınız kanal çok doludur. O yüzden sağlıklı sinyal gelmiyordur. Birkaç​sayfa geride konuşulmuşu buna benzer mesele.

• TurkNet i tebrik ederim. TTNET fiberde son durum😡

• cansermo C kullanıcısına yanıt
    Ben vdsl kullanıyorum ama emin olmak için sordum müşteri hizmetlerine orada gerekli santral alt yapısı yok dedi. Bir çalışma var mı bu konuda dedim şu an yok dedi.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    TurkNet = TTNet taseron firmasi

Kotayi sisirmissinizdir siz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Mart 2017; 10:58:51 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Turknet akk kldırdı haberin yok mu?

• Bizim bolgede de yokmus santral neyse zaten kotayi asmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Turknet akk kldırdı haberin yok mu?

Insiyatif diyoruz biz ona kaldirdi denemez belli bolgelerde. Hizmet saglayiciniz yine TTNet. Altyapi TTNet ama ayni yerde TTNet e 24mbps hiz varken vdsl veriliyor Turknet e.

Ulker gofret satiyor 65krs. Bim ulkerden gofret aliyor 30krs a satiyor. Ureten ulker ama aralarinda ucurum var bilmem anlatabildim mi..

Sen Turknet sikayet konusuna hic bakmadin sanirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Mart 2017; 11:9:22 >
  • Turknet'in abone olurken verdiği zte zxhn h267n marka modem özellik olarak nasıl? İnternette bu modemle alakalı bir bilgi bulamadım. Bu modem yerine başka marka modem almamı mı tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.