Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malesef baska sansiniz yok o zaman. 59 a diger firmalarin fiberi var ama mahallenizde yok. Cok pahaliya siradan bir internet kullanmis olacaksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkisi de değil vdsl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle ama işin saçma tarafı şu an aynı tarifeyi TTNET de 59.90 a kullanmama rağmen. Taahhüt bitiminden sonra aynı tarife 69.90 oluyor. M.h yetkilisinin verdiği bilgi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aradım, adres verdim, buraya sınırsız mı dedim, önce geç sonra bakarız dediler

mayisi beklemeye devam, ttnetten değil de vodafonedan güzel atak bekliyorum ben

hmmm cok guzel atak gelir vodafonden.vodafone kullanıyorum .4 .ayın 14 de kotam bitiyor.bana verdikleri teklif 50 gb kotadan 60 gb a cıkartıyorlarmiş yeni tarifede.adamlar 150 gb veriyor dedim direk yuzume kapattı musteri hizmetleri.vodafone devri bitti bence.

digital dükkan var, sabah 7 akşam 7 sınırsız, 800 gb indiren bi forumda? vardı, fiyatı da 60 lira

• Fatura ödemek için kredi kartı haricinde başka bir ödeme seçeneği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Onceden mevcut aboneye daha uyguna paket yapar sozlesme yenilerlerdi artik sozlesmesi bitene kitliyorlar resmen :)

Arada bir degisikli iyi olur. Turknet sozlesme yok zaten. Mahallenize fiber gelir hiziniz artar belki ilerde.. Yada bir baskasi cikar daha ucuza verirse ona gecersiniz.

• erc44 kullanıcısına yanıt
    Var mı acaba?
  • B tarifede de akk kalktı mı vede türknet her şehirde var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Fatura ödemek için kredi kartı haricinde başka bir ödeme seçeneği var mı?

Kredi kartsız abonelik seçeneği de var. Fatura çıktıkça herhangi bir bankanın banka kartıyla fatura ödenebiliyor.
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Türknet Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor yane her şehirde var.

AKK'siz internet olayı YAPA destekleyen santrallerde kalktı.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Hattım değerleri bu vdsl destekliyor 24 mbts e kadar. Sizce vdsl ye geçsem bu değer iyileşirmi ve ne kadar hız alırım. Modeme vereceğim paraya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Kredi kartsız abonelik seçeneği de var. Fatura çıktıkça herhangi bir bankanın banka kartıyla fatura ödenebiliyor.

cevabınız için teşekkür ederim. Turknetin sitesinde abonelik için başvururken kredi kartsız seçeneği çıkmıyor. Nasıl yapacağım.

• Kocaelide yaşıyorum süperonline taahütün bitmesine 3 ay kaldı turknet sözlesmeyi bozarsak cezayı ödermi ? Birde Kocaelinde YAPA hattı kesin olarak var değil mi ?

• quote:

quote:

quote:

hmmm cok guzel atak gelir vodafonden.vodafone kullanıyorum .4 .ayın 14 de kotam bitiyor.bana verdikleri teklif 50 gb kotadan 60 gb a cıkartıyorlarmiş yeni tarifede.adamlar 150 gb veriyor dedim direk yuzume kapattı musteri hizmetleri.vodafone devri bitti bence.

digital dükkan var, sabah 7 akşam 7 sınırsız, 800 gb indiren bi forumda? vardı, fiyatı da 60 lira

inanmam hocam kusura bakma.bende esnafım.50 gb dan sonra 3 mb kitliyorlar.54 tl oduyorum.sıfırsız versinler degil 60 90 tl bile veririm ama yoık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

cevabınız için teşekkür ederim. Turknetin sitesinde abonelik için başvururken kredi kartsız seçeneği çıkmıyor. Nasıl yapacağım.

Rica ederim, müşteri hizmetleri aracılığıyla kartsız abonelik işlemi yapılıyor. Kartsız abonelik alınca 1 aylık bedava internet olmuyor.

• Arkadaşlar AKN'si kalkan arkadaşlara bir sorum var.
    Hızınız da artık oldu mu peki?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

inanmam hocam kusura bakma.bende esnafım.50 gb dan sonra 3 mb kitliyorlar.54 tl oduyorum.sıfırsız versinler degil 60 90 tl bile veririm ama yoık.

inanmam ne demek hocam, resmi gazeteye inanmayan adam gibi ... al bak kampanya linki, hemen pazartesi başvur

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/dijital-esnaf.php

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Türknet Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor yane her şehirde var.

AKK'siz internet olayı YAPA destekleyen santrallerde kalktı.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

ben ağrıda yaşıyorum yapa sistemi burada var mıdır haritadaki noktalar var ise bizde yok demek
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Umarım fiber gelir. İşin saçma tarafı 3 sokak yukarıda fiber altyapı var .

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    O sokakta daha fazla kullanici var demek ki :) Hayirlisi olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Mart 2017; 23:19:2 >
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.