Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim aktivasyonum cumartesi bitmisti mesela. Cumartesi tamamlamisti tamamen gecis islemlerim
  • turknetin pismesi gerek 2 sene daha turk telekomdayim gelissin gecerim hala orta cagi yasiyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Türknet müşteri hizmetleri kadar cahil ve bilgisiz bir kurum görmedim , yok yok firma kurumsal değil kurum adını lafın gelişi söylüyorum. dün telefon aktif oldu, 2-3 defa müşteri hizmetlerini aradım hepsi ayrı cevap verdi, biri 24 saat içinde internet açılır diğeri 2 iş günü bir diğeri de pazartesi açılır dediler
    bekliyoruz....

Sizin modeminiz bozuk olabilir bende bir modem var ondada dsl isigi yanmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Türknet müşteri hizmetleri kadar cahil ve bilgisiz bir kurum görmedim , yok yok firma kurumsal değil kurum adını lafın gelişi söylüyorum. dün telefon aktif oldu, 2-3 defa müşteri hizmetlerini aradım hepsi ayrı cevap verdi, biri 24 saat içinde internet açılır diğeri 2 iş günü bir diğeri de pazartesi açılır dediler
    bekliyoruz....

yanmıyor değil tüm ışıklar yanıyor.
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 14 Ocak 2017; 12:38:9 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

bekliyoruz....

yanmıyor değil tüm ışıklar yanıyor.

Hocam hızda tanımlanmış nasıl giremiyorsunhz
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    ilk müracaat ettiğim gün de böyleydi...
    anladığım ttnetin portu açık şu an.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Hocam modeminizden DSL bilgilerinizi güncellediginize eminmisiniz? Arkadaşın bahsettigi gibi modem hiz ve sinyal aliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Hocam modeminizden DSL bilgilerinizi güncellediginize eminmisiniz? Arkadaşın bahsettigi gibi modem hiz ve sinyal aliyor.

pc den ağ ayarlarında sınırlı internet uyarısı var...
    sayfalar açılmıyor...
    müşteri hizmetleri aktivasyon olmadan giremezsiniz dedi,

• 1 haftadır her gün aramama rağmen sorun yok diyen firma bugün sizin altyapınız fiber diye vds bağlayamacağını söylüyor ulan 1 haftadir kormusun be adam
  • arkadaşlar bende başvurmayı düşünüyorum. Ttnet i ne ara kapatmam gerekiyor. Başvurmadan önce mi yoksa başvurum tamamlandıktan sonra mı ?
    Bu ara baya kişi müşteri hizmetlerinden şikayetçi peki interneti nasıl kopmalar ve hız olarak ?
  • Tam 1 haftada TTNET'ten Turknet geçtim. Hız değişmedi adsl yine ve 10mbit çıkıyor. Kota 150 oldu sadece

• quote:

quote:

pc den ağ ayarlarında sınırlı internet uyarısı var...
    sayfalar açılmıyor...
    müşteri hizmetleri aktivasyon olmadan giremezsiniz dedi,

Aktivasyon işlemini bu kadar uzatmaya hakları yok. Destek kaydı oluşturun ve özellikle bu sürede çok mağdur olduğunuzu işlerinizin aksadigini ve belirtilen sürede bağlantının yapılmadığını resmi bir dille belirtin. Müşteri hizmetleri değişecek bu gidişle işten anlamayan adamin o masanın başında işi yok gitsin başka firmada çalışsın bu ne Kardesim şirketin sahibi abone sayisini arttirmak istiyor ama şirketin alt kesimi buna resmen engel oluyor müşteri mağduriyeti kotu hir durum neyse sorun soyleyin müşteri bilsin doğrusunu
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı olmuştu. Hatta ben modeme kullanıcı adını şifresini girdim. İnternet gelince direk internete baglandım. Hala açılmadı mı internetin?
  • Arkadaşlar vdsl2 testini nerden yapıyorduk siteden ??
  • Altyapının desteklediğini bilmeme rağmen telekomdan teyit aldıktan sonra vdsle başvurdum, adamlar yanlışlıkla vdsl paket yerine adsl paket bağlamışlar.
    Teknik ekibe bildirdiler en kısa zamanda düzelteceklermiş.Başvuru süresi hizmet verme hızları gerçekten iyi.
    1 ay bedava sadece kredi kartından otomatik ödeme talimatı verenler için.Her ayın 20 si ile 1 arasında tahsil edilecekmiş.Sanal kart tanımlamıştım bakiye yüklemeyi unutursam fena...

quote:

Abonelik basvurunuzla ilgili islemler devam etmektedir. Altyapi/teknik sebeplerden oturu adresinizde internet hizmeti VDSL olarak sunulamadigi icin internet hizmetinin 16 mb'e kadar ADSL olarak sunulabilecegini bilgilerinize sunariz. B001

quote:

DSL Bağlantısı: Bağlı
    DSL Hızı(Kb/s): 799 / 16383

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 14 Ocak 2017; 18:4:3 >
  • quote:

Modem degerlerini at yardimci olalim hocam. 50mbit'e bu kadar kayip alinmaz ama. wifi hizinizsa eger bir de kabloyla test edin.

hem kabloyla hem de wireless ile aldıgım hız 7-8 megabit civarları. modem yeni bina hattı da yeni. modem tp link td9970. güncelleme de yaptım. kafam allak bullak.
  • Bende başvuru yaptım gün gün süreci aktaracağım.

Vodafone Adsl'den Turknet Vdsl'e taşıma olarak, site üzerinden başvurdum.

12.01.2017 Siteden başvuruyu gerçekleştirip evrakları yazdırdım.
    13.01.2017 Evrakları Ptt kargo ile gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 19 Ocak 2017; 20:36:50 >
  • overdozz kullanıcısına yanıt
    Modeme gelen hiz 51mbit, %20 kesintisiyle TürkNET'in 40-41mbit almaniz lazim kabloluda. Önce müşteri hizmetlerini arayıp bir kayıt oluşturun. Bir de apartman içi ankastrenizi kontrol ettirin mutlaka hocam. Yoksa modeme gelen gidenler gayet normal. 40-41mbit arasi almaniz gerek kabloluda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerli34

8 Ocak 2017 de internet ve telefon hizmeti aktif oldu buraya kadar sorun yok 9 ocak ta vdsl geçiş talebinde bulundum ve vdsl geçtim fakat hiç kulllanamadım 4 gündür telefon aktif ama dsl ışıgı yanmıyor bağlantı yok destek kaydı oluşturup duruyoruz bakalım ne zaman çözülecek sorun

aynı tarihde bende başvurdum telefon açıldı adsl verilmemişti mh aradım dün sabah aktif etmişler..
  • quote:

Modeme gelen hiz 51mbit, %20 kesintisiyle TürkNET'in 40-41mbit almaniz lazim kabloluda. Önce müşteri hizmetlerini arayıp bir kayıt oluşturun. Bir de apartman içi ankastrenizi kontrol ettirin mutlaka hocam. Yoksa modeme gelen gidenler gayet normal. 40-41mbit arasi almaniz gerek kabloluda

Evet ben de oldukca gripsedim. Turkneti aradım kayıt olusturduk bakalım. Bina içi ankestrede ne gibi bir sorun olabilir? bina da yeni 2 yıllık. Orda bi sorun olsa modeme 51 gelir miydi? Bir de kabloyla wireless arasında yüzde kaçlık hız kaybı normaldir?
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.