Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    410 Mesaj

Tplink te bende de oluyordu virüsün yanında kopmalar. 5 dakika anca bağlı kalıyordum. Hepsi modem kaynaklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lDirtyHandsl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yeni abone olduk, dün itibariyle modemdeki tüm ışıklar yanıyor ama sayfalar açılmıyor mh aktivasyon olmadığı için internet açık değil diyor, ısrarla adsl kullanıcı adı ve şifre aldım ama giriş yok, modem arayüzünden download max 14500 hız 8250 olatak tanımlanmış....
    internet hala yok...
    bu durumla karşılaşan varmı?
    ttnet 2 ay önce kapanmış ve modem ve kabloların bağlantısını hiç bozmamıştık....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1479 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Tplink te bende de oluyordu virüsün yanında kopmalar. 5 dakika anca bağlı kalıyordum. Hepsi modem kaynaklı.

hocam peki internetten modem alacam kart bilgilerini falan girecem sorun olurmu çalma ws gibi malum virüs tekrar bulaştı
    |
    sawgiray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son iki aya kadar sorunsuz kullandığım Turk.net iki aydir her akşam kesiliyor ve gece bir gibi geri geliyor, çıldırttılar beni, akşam yedi gibi gidiyor gece birde geliyor cumartesi pazar gidiyor, nasıl oluyor ne yapıyorlar anlamıyorum arıza kaydı açmaktan bıktık artık, evde 2 kişi hergün arıza kaydı açıyoruz en son insaflı biri denk geldi çözecem dedi çözdü internet gitmiyor artık ama dizi izleyeceğimde başlatıp bi 10 dk dolsun diye bekliyorum, inşallah kota felan dolmuşturda ondan yapıyordrur. Yoksa dayanılacak gibi değil.

Türk Telekom kendi yoğunlaştımı port kapatıyor muhabbetti gerçek mi bu arada bi bilen aydınlatırsa sevinirim.
    |
    |

Kesin bir cevap verip sorumluluk almak istemem. Mobil veriye geçebiliyorsanız, mobil veriden yapın alışverişi. Aslında modeminizdeki şey virüste değil. Dns si ile oynuyor modemin ve sizi sirekli her cihazdan reklamlara saçma sapan yerlere yönlendiriyor. Ama yine de risk tabi. Sanal kart kullanın yada, alışveriş sonrası kartı internet alışverişine kapatın, yapabiliyorsanız cep telefonu hotspot tan pc ye internet verip oradan yapın gibi çözümler geliyor sadece aklıma.

|
    |
    lDirtyHandsl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: crazyofc1

https://www.facebook.com/turknet/photos/a.127760843915951.17235.121337211224981/1539461712745850/?type=3
    bir koşul koyulmamış hocam. sen nerden öğrendin bilgiyi?

Müşteri hizmetleri kendi söyledi ayrıca akk bende dolmasına rağmen tekrar hız artmadı,artması gerekiyordu 02/01/2017 sıfırlanıyor.
    |
    |

|
    |
    100 mbps'ye kadar internet olan tarifeden bizdede var ancak 16 mbps hız alabiliyorum. altyapı desteklemiyormuş. en azından 16 mbps yi 35 e falan çıkarmak için ne yapmak lazım modemi mi değiştirmek gerekiyor yoksa. fiber altyapısı mı gerekmekte.

31 Aralık gece yarısından diğer gece yarısına kadar geçerli

Edit : cuma yazıyormuş yanlış alarm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_a_l_99 -- 31 Aralık 2016; 14:31:56 >
    |
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kampanya şartlarında yazılan tarih hatalı.

adamlar 30 aralık cuma gecesinden sonra geçerli demiş.

amatörce kampanya yapan firmalara ayar oluyorum. sanki 500 gb veriyor 24 saat geçerli 50 gb
    |
    |
    c_a_l_99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 4770K 3,5GHZ->@4.3,Cooler Master V8 GTS,Cooler Master HAF912 Advance, MSI Z97 Gaming 5, Asus GTX780 DCUII , Gskill 2x8GB(16GB) DDR3-2133MHZ CL10-12-12-31 1.6V, Kingstone HyperX 120 GB(550mb-550mb),2TB&1TB&500gb Samsung HDD,Asus MX239H IPS LED
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    İstanbul Avrupa bölgesinde interneti kesik olan var mı?Bayrampaşa bölgesinde dünden beri internet yok. Çağrı merkezi genel sorun olduğunu söylüyor.
    Merhabalar TTnet illetinden kurtulmak istiyorum. Taahhütüm bitti.
    Ya Superonline ya Turknet alacağım. Öneriniz nedir ?

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Merhabalar TTnet illetinden kurtulmak istiyorum. Taahhütüm bitti.
    Ya Superonline ya Turknet alacağım. Öneriniz nedir ?

Taahhüt istemiyorsan hemen bugn TürkNet'e başvur.

Dostum ayni sorun bende de var ben kartaldayım fakat dünden beri internet dsl ışığı yanmıyor telefonda da çevir sesi yok bi düzelmedi.. @awakado

|
    |
    awakado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Taahhüt farketmez hocam, bana hız ile bolcana kota lazım :)
    Evde 4 kişi de aktif olarak net kullanıyor çünkü
    |
    |
    blackcat67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
e-ticaret
son dakika
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,390
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.