R

Yüzbaşı
06 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar. elimde intel'in dg33bu adlı model anakartı var. bu anakart 800 fsb ve lga 775 soket yapısına sahip. bildiğim kadarı ile de 1066'ya kadar fsb destekliyor. soruma gelecek olursam şu an üzerinde kullandığım e4500 core 2 duo işlemciyi değiştirip yerine core 2 duo e8400 almak istiyorum. bu işlemcilerin her ikiside lga 775 soket yapısına uygun fakat e8400'ün fsb'si 1333. acaba yeni alacağım işlemcinin çalışmama gibi bir olasılığı var mıdır yoksa her halükarda çalışır fakat tam verimli mi olmaz. yanıtlarınız benim için önemli arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum.
arkadaşlar bu telefonda başıma gelen garip şeylerden birisi de şarjın aniden düşmesi sorunu. örneğin bugün mobileuncletools ile gps ayarlaması yaptım ve sonrasında telefonu yeniden başlatmam gerekti ve %55 olan şarj, telefon yeniden başladığında %23 gösteriyordu.

bu olay birkaç defa başıma geldi. acaba hakkaten şarjım normalde yüzde 20'lerdeydi de telefonu yeniden başlatınca mı aklı başına geldi yoksa %55'ten hakkatende birdenbire %20'lere düştü. acaba bir problem mi var yoksa normal midir bu durumlar. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
arkadaşlar merhaba. general mobile için güç tuşunu kullanmadan sensörler yardımıyla yada ses açma kapama tuşları ile ekranı uyandırmak için program ararken, aşağıda linkini verdiğim ve nexus için yapılmış bir program buldum. bu programın çalışma mantığı anladığım kadarı ile herhangi bir sensör kullanmadan ve tuşa basmadan ekranı kilitleyip tekrar uyandırması. ama araştırdığım kadarı ile program kernelde değişiklikler yaparak bunun olmasını mümkün kılıyor.

soruma gelecek olursam; acaba bu tarz bir program bu telefon içinde var mıdır, yoksa riskleri alıp bunu denemenin bir zararı olur mu?

programın linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=me.paranoid.touchcontrol&hl=tr
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi Redmi Note 5 AI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 869
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 18.369 (Bu ay: 307)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 121 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.