Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.369
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3327 Mesaj

teşekkürler....
    şu ptt kargodan bir kurtulaydık, bekliyoruz bakaşım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2369 Mesaj
    Taleptede bulunmamıştım ama bugün otomatik VDSL e geçirilmişim.

16/1Mbit ADSL hizmetim bu akşam eve geldiğimde 53/5Mbit VDSL şeklinde değişmiş ancak internat baağlantısı yok. Zyxel 2812 modem kullanıyorum ve ayarları kurcaladığım halde bağlantıyı sağlayamadım bir türlü.

ADSL den VDSL e geçirilenler ne tür bir ayar değişikliği yaptılar yazabailir misiniz acaba ?
    Kullanıcı adı ve şifre değişiyor mu ?
    Kullanıcı adındaki adsl i vdsl yapmayı, yani ; abcxyzadsl@turk.net değiştirip abcxyzvdsl@turk.net yapmayı bile denedim ama bağlanamadım internete.

Modemdeki VDSL ayarlarım da bu şekilde;

• Yarbay
    7548 Mesaj

öncelikle modeminizi arkadan bir iğne ile reset tuşuna basın

3 üncü satırdaki vdsl satırını düzenle yapıp kullanıcı adı ve şifresini girin düzelir belki
    |
    |
    m_runo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VDSL için de girili zaten. Önceki mesajımda koymuş olduğum 3.ekran görüntüsünde siyah ile başlangıç kısmını karaladığım yerden görebilirsiniz. Modemde ayar değiştirip 8-9 kez de reboot etmişimdir.
    |
    |
    mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ptt kargo olayı şaka gibi gerçekten maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ptt kargo olayı nedir arkadaşlar?

|
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 ay geçti halen telefon hattını bağlamadılar madem bağlamıyonuz fiyattan düşün oda yok demek ki internet devir olmasaydı 1 ay internetsiz kalacaktım çok rezil bir firma bu turk.net hayattan soğutuyorlar insanı.
    |
    |

Saha görevlileri gelip binadaki kutuda portu degiştiriyorlar.Benim cumartesi gününe denk geldi 3 gün bekledim Pazartesi aradım geçiş tamamlandı dendi.Ama sinyal yok baglanamıyorum arıza kaydı oluşturdum.Şansıma saha görevlisi yakınlardaymış 30 dakika içinde geldi kutuda bir işlem yaptı.

Söyledigine göre ADSL VDSL geçiş oldugunda port degişmesi gerekiyormuş.Hatta 50 Mbit fazla belki sorun yapar diye 40 çektim hızı dedi gitti.Zaten geçiş sonrasında kullanıcı adı felan degişmiyor.

Arıza kaydı oluştur durumu anlat.Artık türk telekomun saha ekibine kalmış gerisi.Türknet yapacagı birşey yok.
    |
    |

16 GB ROM'lusunu almaya gerek var mı ? 7-8 $ farkı var.
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    7046 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

16 GB ROM'lusunu almaya gerek var mı ? 7-8 $ farkı var.

ben şimdiye kadar ihtiyaç duymadım pek
    ama ne kadar ekmek o kadar köfte , neden alınmasın
    |
    |

turknet'ten az önce mail geldi. Cuma gece yarısından başlayıp Pazar gece yarısı bitecek şekilde ekstra 50GB kota hakkı vermişler.
    Turknete geçtiğimden beridir neredeyse hiç sorun yaşamadım. ip havuzu kullandığını bilerek ve sorun yaratmayarak geçtim. Sadece upload hızlarını modem ekranındaki gibi 4 MB yapsalar süper olacak. Ama hep diyorum, bu fiyata, bu verilenler ve taahhütsüz olmasıyla çok memnunum. İnşallah arıza vs. olmaz da Türk Telekomun eline düşmem. Çünkü onlar birşey olsun da bize gelinsin, geçtiklerine pişman edelim diye bekliyorlar.
    Dün Türk Telekom'dan aradılar. Efendim size tekrar aramızda görmek isteriz. Şimdi geçerseniz 10 ay boyunca internet 14.99 olacak sizin için. Dedim kotanız ne kadar? 50 GB sınırsızmış :)
    Ama ben 150 GB alıyorum, o bile yetmiyor. Mümkünse, 150-200 GB kotayı, taahhütsüz olarak, bi de ev telefonu 1000 dakika dahil olarak kaça veriyorsunuz bi bakın dedim. Öyle bir hizmetleri yokmuş dedi. Ben de, iyi o zaman öyle bir hizmetiniz olunca ararsınız dedim :)
    |
    |
    i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W

• Binbaşı
    1177 Mesaj

Aynı durum bende de mevcut. Yeni başvuru yaptım fakat geçiş işlemleri tamamlanmadı diyor anlamadım gitti.
    |
    |
    Normalde hızım 40 dan aşağı inmezdi bugün ne olduysa 90 ping 2 mb download diyor speedtest. Arıza kaydı bıraktım bakalım nolcak. Ayrıca türk telekomun sitesinde ölçüm yaparsam hız 12 lere çıkıyor.
    |
    |

Sizde modem arayüzünde VDSL sinyali hiç yok muydu ?

Bende geçiş yapılmış ve 53Mbit hız görüyorum modeme ulaşan ancak modeme IP atanmıyor ve internete çıkmıyor.
    |
    |
    alembizim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m_runo

Sizde modem arayüzünde VDSL sinyali hiç yok muydu ?

Bende geçiş yapılmış ve 53Mbit hız görüyorum modeme ulaşan ancak modeme IP atanmıyor ve internete çıkmıyor.

Bende DSL ve internet ışıgı hiç yoktu.Ayrıca VDSl hız degişken yogun saatlerde hız düşüyor.

Bende DSL ışığı sabit yani sinyal var ve hız 52-53Mbit arası hep. Bağlanmadığı için bana atadıkları gerçek hızı bilemiyorum tabi.

Modeme IP atanmıyor ama.
    |
    |
    alembizim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bazılarına (ben dahil), sözleşmede de yazmasına rağmen ilk ay fatura çıktı. Baya bi uğraştıktan sonra 60 liranın 40 lirasını bu ayki faturamda indirim olarak geri aldım. Neden 40 diye sormayın bunu ben de bilmiyorum, kendileri de bilmiyordur. Sonra da daha fazla kurcalamadım, toplamda 20 lira kayıpla geçiş mücadelesini tamamladım. Yani özetle 3 ihtimal var:

1- Sorunsuzca ilk ay ücretsiz kampanyasından yararlanırsınız.
    2- İlk ay fatura çıkar ve mücadele edip birazını geri alırsınız.
    3- İlk ay fatura çıkar ve mücadele edip tamamını geri alırsınız.
    |
    |
    Jose Mari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bazılarına (ben dahil), sözleşmede de yazmasına rağmen ilk ay fatura çıktı. Baya bi uğraştıktan sonra 60 liranın 40 lirasını bu ayki faturamda indirim olarak geri aldım. Neden 40 diye sormayın bunu ben de bilmiyorum, kendileri de bilmiyordur. Sonra da daha fazla kurcalamadım, toplamda 20 lira kayıpla geçiş mücadelesini tamamladım. Yani özetle 3 ihtimal var:

1- Sorunsuzca ilk ay ücretsiz kampanyasından yararlanırsınız.
    2- İlk ay fatura çıkar ve mücadele edip birazını geri alırsınız.
    3- İlk ay fatura çıkar ve mücadele edip tamamını geri alırsınız.

Benim bu ilk ay.Zaten ayın ortasında geçmiştim.Mesaj geldi 23 TL bir indirimden bahsediyor.Bir hata olmuş onu bu ayki faturadan degilde Ocak ayındaki faturadan düşeceklermişç
    |
    |
Paykasa
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.