Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen hafta çarşamba günü ellerine ulaştı evraklar.telefon dahil sıfırdan başvuru yaptım dsl hattımın aktif olmasını bekliyorum hala.telekom işleri çok uzatıyor 3 iş günüdür vdsl hattını tanımlayamadılar.
  • Bende polonyadayim evdeki neti kapattırdılar yeni paket bak dedi bizimkinler bana. buna başvursam çok ugraştırır mı acaba
  • lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Ttnette neden olmuyordu bilmiyorum ama eski tp-link modemlerde bu sorun mevcut. Bende de oluyordu. Kaç defa resetlesem de 2 saat ancak dayanıyordu. Zaten virüs cihazlarda değil. Cep telefonumdan wi-fi dan bir siteye girerdim, virüs uyarısı verirdi. Mobilde aynı site uyarı vermezdi. Sorun tamamen modemde. Tavsiyem en ucuzundan bir airties modem alın. Birçok marka kullandım. Gerçekten en stabil çalışan modemler airties.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye verilen ek kota yansımadı sanırım. hızımda değişiklik yok.

süre zaten 1 gün onuda keşke sınırsız yapsalardı. Ne haldeyiz yahu. 50 gb ek kotaya sevinir olduk.
  • Hediye dediler bi baktim kotadan yemis nu nasil is

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Ttnette neden olmuyordu bilmiyorum ama eski tp-link modemlerde bu sorun mevcut. Bende de oluyordu. Kaç defa resetlesem de 2 saat ancak dayanıyordu. Zaten virüs cihazlarda değil. Cep telefonumdan wi-fi dan bir siteye girerdim, virüs uyarısı verirdi. Mobilde aynı site uyarı vermezdi. Sorun tamamen modemde. Tavsiyem en ucuzundan bir airties modem alın. Birçok marka kullandım. Gerçekten en stabil çalışan modemler airties.

Hocam virusun yanina birde kopma,hiz sorunu ve adsl ve internet ışığı sabit durmuyor,bana g3ri dönüş yaptilar hızı ordan veriyorlarmis modeme gelene kada4 düşüyormuş, ya kablolardan yada modemden kaynaklanıyormuş,ama gelipte kontrol edemezlermis elektrikci çağıracakmisim,şu 1 haftadır çıldırdim valla

• Sadece e-mail ve sms ile bilgi verilenlere 50 gb veriyorlarmış herkese değil yani.
  • Elektrikler olmayınca ne yapayım 50 gb int.i isterse 1 tb versin
    Tplink te bende de oluyordu virüsün yanında kopmalar. 5 dakika anca bağlı kalıyordum. Hepsi modem kaynaklı.

• ilginç bir durum var...
    yeni abone olduk, dün itibariyle modemdeki tüm ışıklar yanıyor ama sayfalar açılmıyor mh aktivasyon olmadığı için internet açık değil diyor, ısrarla adsl kullanıcı adı ve şifre aldım ama giriş yok, modem arayüzünden download max 14500 hız 8250 olatak tanımlanmış....
    internet hala yok...
    bu durumla karşılaşan varmı?
    ttnet 2 ay önce kapanmış ve modem ve kabloların bağlantısını hiç bozmamıştık....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Tplink te bende de oluyordu virüsün yanında kopmalar. 5 dakika anca bağlı kalıyordum. Hepsi modem kaynaklı.

hocam peki internetten modem alacam kart bilgilerini falan girecem sorun olurmu çalma ws gibi malum virüs tekrar bulaştı
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/turknet/photos/a.127760843915951.17235.121337211224981/1539461712745850/?type=3
    bir koşul koyulmamış hocam. sen nerden öğrendin bilgiyi?
  • Son iki aya kadar sorunsuz kullandığım Turk.net iki aydir her akşam kesiliyor ve gece bir gibi geri geliyor, çıldırttılar beni, akşam yedi gibi gidiyor gece birde geliyor cumartesi pazar gidiyor, nasıl oluyor ne yapıyorlar anlamıyorum arıza kaydı açmaktan bıktık artık, evde 2 kişi hergün arıza kaydı açıyoruz en son insaflı biri denk geldi çözecem dedi çözdü internet gitmiyor artık ama dizi izleyeceğimde başlatıp bi 10 dk dolsun diye bekliyorum, inşallah kota felan dolmuşturda ondan yapıyordrur. Yoksa dayanılacak gibi değil.

Türk Telekom kendi yoğunlaştımı port kapatıyor muhabbetti gerçek mi bu arada bi bilen aydınlatırsa sevinirim.
    Kesin bir cevap verip sorumluluk almak istemem. Mobil veriye geçebiliyorsanız, mobil veriden yapın alışverişi. Aslında modeminizdeki şey virüste değil. Dns si ile oynuyor modemin ve sizi sirekli her cihazdan reklamlara saçma sapan yerlere yönlendiriyor. Ama yine de risk tabi. Sanal kart kullanın yada, alışveriş sonrası kartı internet alışverişine kapatın, yapabiliyorsanız cep telefonu hotspot tan pc ye internet verip oradan yapın gibi çözümler geliyor sadece aklıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

https://www.facebook.com/turknet/photos/a.127760843915951.17235.121337211224981/1539461712745850/?type=3
    bir koşul koyulmamış hocam. sen nerden öğrendin bilgiyi?

Müşteri hizmetleri kendi söyledi ayrıca akk bende dolmasına rağmen tekrar hız artmadı,artması gerekiyordu 02/01/2017 sıfırlanıyor.
  • Geçmeyi düşünen arkadaşlar için bir fikir olsun.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • 100 mbps'ye kadar internet olan tarifeden bizdede var ancak 16 mbps hız alabiliyorum. altyapı desteklemiyormuş. en azından 16 mbps yi 35 e falan çıkarmak için ne yapmak lazım modemi mi değiştirmek gerekiyor yoksa. fiber altyapısı mı gerekmekte.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    31 Aralık gece yarısından diğer gece yarısına kadar geçerli

Edit : cuma yazıyormuş yanlış alarm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam_Mobile -- 31 Aralık 2016; 14:31:56 >
  • kampanya şartlarında yazılan tarih hatalı.

adamlar 30 aralık cuma gecesinden sonra geçerli demiş.

amatörce kampanya yapan firmalara ayar oluyorum. sanki 500 gb veriyor 24 saat geçerli 50 gb
  • 2 Hafta önce evrakları gönderdim evraklar 2 gün sonra teslim edildi edildikten sonra 1 hafta kadar ulaşmadığını söylediler, en sonunda yine ttnete muhtaç kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.