Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
712.470
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1355 Mesaj

bilgilendirme için çok teşekkür ederim. yılbaşından sonra tekrar sorayım ben Turknet'e ve Superonline'a durumu o zaman.
    |
    |
    mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam merhaba
    Bağlantı yapıldıktan sonra tesisatla ilgili bir işlem yaptınız mı? Bana da kullanıcı adı şifre geldi ama sinyal yok bağlantı yapamadım.
    |
    |
    ressi1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj
    Ev telefonu olmayanlar nasıl bir yol izliyor ne yapması gerekiyor

sadece başvuruyorsunuz size yeni bir telefon hattı tahsis ediliyor. telefonu kullanıp kullanmamak size kalmış. bu da ücrete dahil zaten. ben de yaptım başvurumu iki gün önce. dün de kimlik fotoğraflarını gönderdim. şimdi bağlanmasını bekliyorum.
    |
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: qwert.

sadece başvuruyorsunuz size yeni bir telefon hattı tahsis ediliyor. telefonu kullanıp kullanmamak size kalmış. bu da ücrete dahil zaten. ben de yaptım başvurumu iki gün önce. dün de kimlik fotoğraflarını gönderdim. şimdi bağlanmasını bekliyorum.

teşekkürler son soru taahhüt 27 ocakta bitiyor taahhüt bozulmadan ne zaman başvurayım sizce???

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

150 GB kota şahane vallahi. 127 GB kullandım geçen ay, malesef ki gece download'a bıraktım ve 18 GB'ı bu ayki kotaya yansımış

en iyisi kotasızlar hocam, biraz fazla verirsin ama dert yok akk yok , superonline 25 mps 99 lira mesela
    ama o da her yerde yok

Koca ay dizi, film ve oyun indirdim yine de 127 GB anca kullanmışım ve eve 3 ay sonra internet bağlandı mobil cihazlar, steam, battle.net ve windows 10 güncellemesi de buna dahil. 150 GB kota benim için fazlasıyla yeterli. Bu ay sonu da GTA V çekerim yavaş yavaş oynarım, haftaiçi 17:30'a kadar işteyim zaten ne ara download yapacağım
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
  • Yarbay
    7141 Mesaj
    quote:

Koca ay dizi, film ve oyun indirdim yine de 127 GB anca kullanmışım ve eve 3 ay sonra internet bağlandı mobil cihazlar, steam, battle.net ve windows 10 güncellemesi de buna dahil. 150 GB kota benim için fazlasıyla yeterli. Bu ay sonu da GTA V çekerim yavaş yavaş oynarım, haftaiçi 17:30'a kadar işteyim zaten ne ara download yapacağım

demekki android box yok sende tvyi unuttum valla, devamlı diziler,yabancı tvler arası geziniyorum, telekomun 75 gblık paketi 2 hafta olmadan bitiyor bende, ki kotasız olması lazım bu meretin , yoksa ne zevk alacaksınki , kotalı olacaksa da en az 10 mpsye düşmeli

• Yarbay
    4313 Mesaj

Android Box düşünüyorum vallahi. Fiyat araştırmasına gireyim, zaten TV de smart değil. Hem direk dizi sitelerinden izlemek daha makul olur, sıkıldım alt yazı aramaktan. Eski filmler için senkronize alt yazı bulmak gercekten zor. Gearbest, banggood araştırmasina gireyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
  • Yarbay
    7141 Mesaj
    quote:

Android Box düşünüyorum vallahi. Fiyat araştırmasına gireyim, zaten TV de smart değil. Hem direk dizi sitelerinden izlemek daha makul olur, sıkıldım alt yazı aramaktan. Eski filmler için senkronize alt yazı bulmak gercekten zor. Gearbest, banggood araştırmasina gireyim

girme, direk al
    http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_471372.html?wid=21

tam f/p ürünü, tüm işini görürsün bununla

• Binbaşı
    1932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Hocam merhaba
    Bağlantı yapıldıktan sonra tesisatla ilgili bir işlem yaptınız mı? Bana da kullanıcı adı şifre geldi ama sinyal yok bağlantı yapamadım.

Evet ankastreye adımın yazıldığı kabloyu daireme gelen kabloya bağladım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

bu !!%%&&&... firma BTK ya yaptığım şikayetleri bile cevaplamıyor.

Arkadaş profiline baktım Türk Telekom kullanıyorsun mesaj attığın sayfalara baktım kablonet'ten şikayetçisin ne kullandığın belli değil.

Türknet kullanmıyorum fakat aynı arkadaşın kasım ayındaki mesajı.Sanırım yalan söylüyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: tyll

turknet benim iznim ,bilgim olmadan aboneliğimi iptal etmiş.
    telefon hizmetini bağlamışlardı,fiber geyiği ile hepsini iptal etmişler.

firmaya kendilerine gönderdiğim ıslak imzalı belgeleri ,nüfüs cüzdanımın örneğini ücretini kendilerinin ödeyerek bana iade etmeleri gerektiğini söyledim.adamlar deli dumrul gibi hiç bir şey gönderemeyiz diyorlar.

bende bu günden itibaren benim kimliğim ve/veya imzam taklit edilerek adıma mobil telefon açtırmak gibi hertürlü dolandırıcılıkta tek sorumlunun turknet iletişim a.ş olduğunu belirttim.

bu şirkete güvenerek ıslak imzanızı ,kimlik örneğinizi filan göndermeyin sakın.

dün size cavap vermiştim ama mesajı silmişler.

Tekrar edeyim ;Yalancı sizsiniz.

Konuyu bilmeden araştırmadan insanlara yalancı diyemezsiniz.
    |
    |

• Yarbay
    3327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Benim evrak akşam 5 de teslim olmuş sorgulamada gözüküyor bakalim sisteme ne zaman düşüp internet ne zaman gelecrk

keşke ptt kargoya gitmeden bu yorumları okusaydım....
    ptt kargo da 3 gündür bizim kargo lüleburgazda torba kapatıldı yazısına takıldı kaldı
    6 ay geçmiş hocam süreç nasıl işledi 6 aylık tecrübenizi paylaşabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 28 Aralık 2016; 18:05:15 >
    7566 Mesaj

tokilerde genelde superonline fiber de oluyor ama yeni binaysa henüz gelmemiş olabilir

turk telekom fiber varsa turk telekom abonelik izni vermeyebilir turk.net e

ocak ayını beklesin ocak ayınadan sonra belli olacak bakalım neler olacak.
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Taahhütsuz olduğu için Türk nete başvuru yapıcam ama tel veya net bağlarken sorun çıkarsa türk telekom ilgilenecek, sıkıntı çıkıyormuş, peki bu süreçte uzun sürerse fatura işliyor mu?

Ek sorum, kredi kartı bilgisi istiyor sanal kart vericem, ilk ayın ücretini hemen çekiyorlar mi?

Modem 180 tl diyor, alsam mı yoksa dışarıdan mi alalım?
    |
    |
    ben ttnetteykende 16 mbken 3,5 anca alıyordum kopmalar başlıyordu,türknete geçtim ilk 2 gün 6-7mb çok memnundum gene kopmalar başladı 3,5-4 mb sabitlediler kopmalar gitti,altyapı düzelmedi kaç yıldır nasıl ülkeyiz ya 10 yıl öncede 4ü geçince kopmalar olurdu şimdide 1 gram ilerleme yok
    |
    |
    https://hiztesti.co/result/5863e03d1b4ff39d78e49130

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 28 Aralık 2016; 19:2:35 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

50 megabit hiz
    250 gb akn
    Teledünya üst paket
    Kablo tv
    Vizioon Sinema paketi

aylık 81 tl

uydunet 4ever

oooff of uydunet olsa keşke
    |
    |

Ben çok memnunum hocam :) 2 kere sorun yaşadım 2'side 2 günde çözüme kavuşturuldu . Arada hız düşüyor ama kendıne geliyor kısa sürede :) yanı full dowloand takılmayacaksanız hayli hayli işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.