Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.896
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    118 Mesaj

He o senmiydin usta durumumuz benzer olan, hemen arayıp öğreniyorum, müşteri numaram: 847210
    |
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim. Bakalım buna ne diyecekler.

Binadaki telefon kutusu bundan, değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    erho95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: faruk

Teşekkür ederim. Bakalım buna ne diyecekler.

Binadaki telefon kutusu bundan, değil mi?

aslında binadaki telefon kutusunu hiç göremedim, zeminin alt katlarına inip bakmam gerek, telekomcu geldiğinde evde değildim olsam gösterirdi o telefon kutusunu

Anladım. Bütün olay bu kutuda bitiyor. Bu kutu varsa binaya kadar fiber kablolar geliyor, sonra dairelere bakır kablo ile dağıtım yapılıyor. Bunu koyunca fiber getirdik diyolar. Halbuki bu altyapı VDSL altyapısı.

Teşekkürler verdiğin bilgiler için. Umarım benim sorunum da en kısa sürede çözülür.

|
    |
    erho95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

49,90 TL + 10 TL şeklinde mi faturalandırma yapılıyor ? Bir de 1000 Dk ile cep telefonları da aranabiliyor mu , bilginiz var mı ?
    |
    |
    Bahsedilenler: hayata gülümse

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    4313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

arkadaşlar merhaba, bir daha ki ay türknete geçiceğimde. şuan iki sorum var. Vdsl hızları nasıl ? ping durumu ve ortalama hız ne durumda. Birde 150 tl kadar hangi modemi tavsiye edersiniz ?

http://urun.n11.com/adsl/tp-link-td-w9970-300mbps-4-port-vdsl2-adsl22-n-modem-router-P74684083

116.90 TL'ye bundan aldım 11 Kasım'da. İnternetin bağlanmasını bekliyorum hayırlısı ile.
    |
    |

#BarışKazanacak
  • Binbaşı
    1599 Mesaj
    @RhaNoN
    TürkNet online işlem merkezinde hızının kaç Mbps görünüyor? Sizi ADSL abonesi yapmış olmasınlar?

@_SiN_
    Binaya kadar hat yoksa o kısmı TürkNet(sanırım TT yetkilileri bunu yapıyor) hallediyor. Bina girişinden eve kadar hattı da sizin çekmeniz gerekiyor.

@kronikyorgun
    Port bildiğim kadarıyla telefon kutusundaki girişler. Örneğin bulunduğunuz yer için 30 dairelik port koymuşlarsa orada 30 bağlantı sağlanabilir. Daha fazlası için ekiplerin gelip telefon kutusundaki portları arttırması gerekir. Biri internet/telefon aboneliklerini sonlandırırsa bir port boşalır. Siz de abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ya da Türk Telekom'a port başvurusunda bulunacaksınız onlar da kafalarına ne zaman eserse gelip port ekleyecekler.
    [simage]https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/1479204903115-jpg.200317/[/simage]

@forever27
    Kablo çekme işlemleri ilk defa telefon/internet bağlantısı sağlayacaklar için. Yani eve gelen telefon kablosu yoksa TürkNet binaya kadar kabloyu çekiyor. Sonrasını size bırakıyor. Ama siz daha önceden TTNet abonesi olduğunuzu belirtmişsiniz. Demek ki evinize gelen bir telefon kablosu var. Böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.
    @begamermc
    Altyapıyı şuradan sorgulayabilirsiniz:http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php
    @seenslut
    Faturalar ayın 1 inde kesiliyor ve ön ödemeli. Yani Kasım ayının faturası 1 Kasım'da kesiliyor.
    @ismai1
    Şuradan altyapı sorgulanabilir:http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

• Firma Yetkilisi
    1422 Mesaj

Hocam acil olarak ilgilenebilirmisiniz benim işler baya karıştı bilgileri özel mesaj ile gonderdim

|
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    16 Kasım - Aptal aras kargo görevlisi 10`a kadar götürmesi gereken evrağı gündüz 3 de götürmüş şanssızlık, akşam mesaj geldi evrakları teslim aldık diye.
    17 Kasım - Evraklarınız işleme alındı diye mesaj geldi hemen aradım tabikide telefon başvurusu yapılmış.
    18 Kasım - Gün boyu telekomdan görevli bekledim ama gelmedi sinir krizi geçirmek üzereyim
    19 Kasım - Sabah sms geldi, online işlemlere ait bilgilerimdi ve giriş yaptığımda ev telefonu numaramında belirlendiğini gördüm.

Geriye kalan süreç sanırım Vdsl sinyali ve kullanıcı adı - şifremin gelmesi, müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre.

Umarım bir süpriz olur ve haftasonuda olsa bu işlemler gerçekleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 19 Kasım 2016; 12:49:51 >
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör

• Teğmen
    118 Mesaj

hocam ara müşteri hizmetlerini aciliyet belirt en üst sıraya alsınlar seni gün içinde bile açılabilir :) bu süreç en kısa süreç hiç telaşlanma :)
    |
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de 18 kasımda aldım hocam mesajı, şu anda sizin mesajı görüp baktım ve ev telefonu numaram belirlenmiş olduğunu gördüm. Umarım sıkıntı olmadan ikisi birden açılır, sinyal sorunu en çok korktuğum şey. Elektrikiç aramak ve ona para bayılmak istemiyorum. 1 ay bedava yalan oluyor bu durumda çünkü kargo + elektrikçi parası ile.
    |
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
  • Yarbay
    6228 Mesaj

bana mail ve sms bile daha gelmedi elimize ulaştı diye. türknet canlı destek linkini bulamadım nasıl yazacağız?
    |
    |
    doctrin2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Yarbay
    4313 Mesaj
    VDSL modem arayanlar için link;

http://urun.n11.com/adsl/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-P141184362

1 tane stoğa girmiş yine benim aldığım satıcıda. Dolar , Euro bu kadar uçmuşken kaçmaz. 20/125 N11 hediye çeki ile daha da ucuza mâl edilir.
    |
    |

#BarışKazanacak
  • Yarbay
    4179 Mesaj
    TP-LINK TD-W9970 ADSL/VDSL modemin TurkTelekom sürümü var. İkinci elde yaygın. Turknet hızları ile kullanıma uygun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Ben de 18 kasımda aldım hocam mesajı, şu anda sizin mesajı görüp baktım ve ev telefonu numaram belirlenmiş olduğunu gördüm. Umarım sıkıntı olmadan ikisi birden açılır, sinyal sorunu en çok korktuğum şey. Elektrikiç aramak ve ona para bayılmak istemiyorum. 1 ay bedava yalan oluyor bu durumda çünkü kargo + elektrikçi parası ile.

Vallah hocam giden para umrumda değil acilen internet lazım ve mobil paket yetiştiremiyorum maalesef.

Umarım ikimizin sürecide olumlu gider ve sonuçlanır..

Geri mesajlara baktığımda genelde ev telefonu belli olanın aynı gün içerisinde yada en geç bir ertesi gün sonra bu işlemleri tamamlanıp aktif edilmiş.

Sanırım en geç pazartesine bu işi hallederler.

Gittim sırf 159 TL ödedim Asus n16 vdsl modem aldım, birde net bağlansın ekstra 10 TL daha verip kotayı 200 GB yükselttireceğim tamamdır.

50 Megabit + 200 GB Kota = 69,99 TL olucak böylelikle gayet fiyat performans
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör

• Çavuş
    62 Mesaj

Hocam online işlemlerde 51mbps hız tanımlanmış. Fakat modem adsl olarak alıyor sinyali. Vdsl'i seçtiğimde sinyal almıyor. Hızım 7 mbit şaka gibi...

|
    |
    merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 19 Kasım 2016; 13:42:0 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: erho95

hocam ara müşteri hizmetlerini aciliyet belirt en üst sıraya alsınlar seni gün içinde bile açılabilir :) bu süreç en kısa süreç hiç telaşlanma :)

Aradım hocam ve Aciliyet belirttim, bugün gelirse benden herkese çay.
    |
    |
  • Binbaşı
    1599 Mesaj

@Jack Martin
    Hocam, +10Tlye 200GB AKK gibi bir kampanya var mı? Öyle bir şey bulamadım.

@RhaNoN
    Anladım hocam. O zaman ne yapılır bilmiyorum. TurkNet mh'ye durumu bildirince ne diyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 19 Kasım 2016; 13:54:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: RhaNoN , Jack Martin
sohbet
Lastik Fiyatları
üniversite
Paykasa
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.