Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.340
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

15 Kasım - Evraklarımı Aras Kargo Günaydın ile yolladım erkenden ellerine ulaşması için.
    16 Kasım - Aptal aras kargo görevlisi 10`a kadar götürmesi gereken evrağı gündüz 3 de götürmüş şanssızlık, akşam mesaj geldi evrakları teslim aldık diye.
    17 Kasım - Evraklarınız işleme alındı diye mesaj geldi hemen aradım tabikide telefon başvurusu yapılmış.
    18 Kasım - Gün boyu telekomdan görevli bekledim ama gelmedi sinir krizi geçirmek üzereyim
    19 Kasım - Sabah sms geldi, online işlemlere ait bilgilerimdi ve giriş yaptığımda ev telefonu numaramında belirlendiğini gördüm.

Geriye kalan süreç sanırım Vdsl sinyali ve kullanıcı adı - şifremin gelmesi, müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre.

Umarım bir süpriz olur ve haftasonuda olsa bu işlemler gerçekleşir.

Bu gün gelen mesajınız hariç süreçlerimiz aynı siz Turknet i arayıp sıkıştırma gibi bir yol mu izlediniz numaran tahsis edilmedi ki benim bana mesaj gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: merhaba50

@Jack Martin
    Hocam, +10Tlye 200GB AKK gibi bir kampanya var mı? Öyle bir şey bulamadım.

@RhaNoN
    Anladım hocam. O zaman ne yapılır bilmiyorum. TurkNet mh'ye durumu bildirince ne diyorlar?

Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz mevcut üyelere var, Kota 200 GB seviyesine çıkarılıyor.
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör
  • Binbaşı
    1305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

15 Kasım - Evraklarımı Aras Kargo Günaydın ile yolladım erkenden ellerine ulaşması için.
    16 Kasım - Aptal aras kargo görevlisi 10`a kadar götürmesi gereken evrağı gündüz 3 de götürmüş şanssızlık, akşam mesaj geldi evrakları teslim aldık diye.
    17 Kasım - Evraklarınız işleme alındı diye mesaj geldi hemen aradım tabikide telefon başvurusu yapılmış.
    18 Kasım - Gün boyu telekomdan görevli bekledim ama gelmedi sinir krizi geçirmek üzereyim
    19 Kasım - Sabah sms geldi, online işlemlere ait bilgilerimdi ve giriş yaptığımda ev telefonu numaramında belirlendiğini gördüm.

Geriye kalan süreç sanırım Vdsl sinyali ve kullanıcı adı - şifremin gelmesi, müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre.

Umarım bir süpriz olur ve haftasonuda olsa bu işlemler gerçekleşir.

Bu gün gelen mesajınız hariç süreçlerimiz aynı siz Turknet i arayıp sıkıştırma gibi bir yol mu izlediniz numaran tahsis edilmedi ki benim bana mesaj gelmedi.

Günde 3-4 kez aradım ve aciliyet belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 19 Kasım 2016; 14:21:45 >
    |
    |
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör

• Binbaşı
    1599 Mesaj

Teşekkür ederim. Bunu öğrendiğim iyi oldu.
    |
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dun mail attim hocam onada cevap yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    UberSoldaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturdu. Biz sizi ararız dediler ama daha aramadılar. "Peki gönderdiğiniz sinyal vdsl mi görünüyor?" dedim. "Evet" dediler. Buda Modemimde ki dsl raporu.

|
    |
    merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam merhaba. Bugün ben evde yokken ekip gelip bağlantı yapmış ancak hatta kısa devre var internet belki çalışır belki çalışmaz. Biz birşey yapamayız elektrikçi çağırın demişler. Ben turktelekomdan interneti aynı hattan sıkıntısız kullanıyordum. Ekip bu sorunu çözmeden nasıl gider? Ne yapmam gerekiyor? 10 gündür bağlantı yapılacak diye bekliyoruz. Yapılan bağlantıda düzgün yapılmıyor.

|
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

az önce müşteri hizmetleri aradı geçiş işlemleri için konuştuk telefonda kredi kartıno mu sordular verdim ancak arkadaki cvc güvenlik kodunu tuşlayarak girdim galiba güvenlik olarak bunu yapmışlar, yalnız kredi kartı nosunu istemesi şüphelendirdi beni benden başka başına böyle bişi gelen varmı? Birde arkadaşlar adresimi verdim ADSL olarak hizmet alabileceksiniz diyor ya anlamıyorum bende dedim ki şuan VDSL2 hizmeti alıyorum vdsl modem var 24mbit netim aynı yerdeyim nasıl oluyoda adsl hizmet alabiliyorum diye soruyorum sistemde öyle görünüyor diyor, sistemde arıza olabilir diyorum bilemiyorum diyor. nasıl olur anlamıyorum arkadaş VDSL kullanıyorum inanmıyorlar bana ama sistemde ADSL alabileceğim yazıyor Türktelekom gelip kablolarımı değiştiricek yani bir akıl fikir verin bana

Edit: MH konuşmalarım sonunda aboneliğim tamamlanmış ve tekrardan mail adresime mail yollanmış bunları imzalayıp tekrar yollayacakmışım. Dedim zaten başvuru için yolladım tekrar niye yolluyorum prosedür böyle işliyomuş . Gerçektem şuan sinirlerim tavan yaptı burda forumda kimsenin başına böyle birşey gelmedi evrakları birkere yollayınca halledilmiyo mu başvuru süreçleri? Sanki kargo ellerine ulaşmamış gibi tekrar benden kargo istediler. Şuan bu durum sonunda çok ayar oldum kargo parası zaten 14 tl verdim bida yolluyacağım etti 30 tl 1 ay bedava kampanyasının bir esprisi de kalmadı. Bunu yolladıktan sonra 3 ila 7 gün içinde hattım açılcakmış Ne yapmalıyım? bütün aksilikler beni buluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberSoldaten -- 19 Kasım 2016; 16:03:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body

• Yarbay
    2267 Mesaj

2 kez uzun uzun görüştüm mh. ile adamlara diyorum ki bana verdiğiniz bağlantı şuan VDSL2, hızımı yükseltin lütfen hattım 80Mbps kadar destekliyor zaten diye. Yok siz ADSL kullanıyorsunuz 16Mbps üstünü veremeyiz diyorlar, ikna edemedim bir türlü sonunda kızdım kapattım telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 19 Kasım 2016; 16:9:10 >
    |
    |
    UberSoldaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende ilerde uğraşcam gibi görünüyo aynı durumdayız, ne yapacağız sistemlerin güncellenmesini mi bekleyeceğiz illa. inanmıyor adamlar
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Binbaşı
    1305 Mesaj
    Şu Vdsl Sinyali gelse artık bekliyecek sabrım kalmadı herşey hazır ne bekliyor bunlar ah telekomun hınzırlığı hep bunlar.
    |
    |
  • Yarbay
    6232 Mesaj
    MH tekrar aradım 16/11/2016 tarihinde evrakları yolladım dün teslim edildi lakin bugun tekrar sabit hat üzerinden başvuru yapıyormuş gibi benden bilgiler alındı ve evraklar tekrar istendi bu durumu düzeltirmisiniz diye konuştum bu sefer gelen MH daha anlayışlı durumumu anladı. Notumu düştüm dedi düzeltilecekmiş.
    |
    |

Xiaomi Mi6 6/128
  • Yarbay
    3462 Mesaj
    bugün öğleden sora geçişim tamamlandı benimde.
    |
    |

Birde telefon hattı babamın üzerine, hadi o sorun değil diyelim. onun adına aldım.

Peki Telefon hattı telekomda onu ne yapmalıyız. İşlemleri nedir. İnternet üzerinden başvuru yapsak yine belge yollayana kadar hat açılmıyor galiba.

Bilgisi olan varmıdır.

Edit. Aradım geçişi onlar yapıyormuş. Ben belgeleri yollayıp ellerine ulaşınca işlem başlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torontoidmanyurdu -- 19 Kasım 2016; 18:5:24 >

Orijinalden alıntı: torontoidmanyurdu

Sitelerinde bir sürü form var.Bende ADSL modem var.Modemimi diyelimki sonra aldım. Bu sözleşme farkedebiliyor mu ?

Birde telefon hattı babamın üzerine, hadi o sorun değil diyelim. onun adına aldım.

Peki Telefon hattı telekomda onu ne yapmalıyız. İşlemleri nedir. İnternet üzerinden başvuru yapsak yine belge yollayana kadar hat açılmıyor galiba.

Bilgisi olan varmıdır.

Edit. Aradım geçişi onlar yapıyormuş. Ben belgeleri yollayıp ellerine ulaşınca işlem başlıyormuş.

O formları unutun hocam siz arayın onlar sizin adınıza o formu hazırlayıp mail atıyorlar ve siz sadece çıktı alıp imzalayıp gönderiyorsunuz bu kadar.

• Teğmen
    209 Mesaj

Zaten aradım. Mesajımdada yazdım. Şimdi kesilir falan, Haftasonu lazım internet diye Pazartesiye bıraktım.
    |
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vdsl için modem aldım pazartesi hız değişimi için başvuru yapacağım da acaba şu kota arttırma olayı var mı? 3-4 ay önce canlı desteğe soruyorum var arttırabilirsiniz diyor arıyorum olmaz öyle birşey yok diyor şuan durum ne?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Onbaşı
    37 Mesaj

şu an aldığım türknet adsl hizmetinden çok memnunum ama altyapım uygun olmasına rağmen 1 aydır vdsl e geçişimi gerçekleştirmeyerek beni üzüyorlar ne yapalım?

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert
  • Çavuş
    44 Mesaj
    4 kasımda evraklar ulaştı. Telefon açıldı ama hala internet bağlanmadı. Müsteri hizmetleri geçiştiriyor. Bekliyoruz bakalım. Galiba ücretsiz ayın bitmesini bekliyorlar.
    |
    |
    https://turk.net/internet-kampanyasi/fiber-internet-telefon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 20 Kasım 2016; 10:27:13 >
e-ticaret
Paykasa
son dakika
Lastik Fiyatları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.