Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.085
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1674 Mesaj
    TTNET aboneliğim 5 Aralık ta bitiyor ben de taahhütsüz buna geçeyim diyorum ama bu konuya her girdiğimde içim kararıyor. Aylardır bağlanamayan, istediği hızı alamayan ne ararsanız var. Durum bu kadar kötü mü gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: erho95

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Türk Telekom'dan aradı tekniker, gelmiş evde kimse olmadığından kapıyı açamamış. Başka zile bas dedim ısrarla basmadı. Hangi numaraya yollayayım dedi, 6 numaraya yolla dedim bakalım ne olacak. Tek yaşadığımdan hep böyle sıkıntılar oluyor, arayan iyi biriydi. Eğer evde biri olsa bağlamıştı hattımı sorunsuzca

Olmazsa arıza kaydı açtırırsın gelirler dedi yine. Yalnız yaşayınca sürekli böyle sorunlar oluyor

Dünde bana oldu aynısı, evde kimse yoktu aradı telekom yetkilisi dedi evde kimse yok ben şimdi şöyle şöyle yapıcam dedi evin içindende sen jak girişlerini denersin falan dedi sonra tamam dedim kapattim falan, abimde şansa 5dk ya bizim oraya geçiyormuş hemen mesaj attim beni aradığı numaraya (telekomcuların sirket hatti gelen aramalara kapalı oluyormus o yuzden geri arayamadim ama bi yerde okumustum smsleri gorebiliyorlarmis aklinizda bulunsun) dedim abim 5 dkya ordaymis isinizi bitrdikten sonra 5 dk bekleyebilirmisiniz falan adam beklemis sagolsun abimle ev icinide yapmislar, keske anahtari komsuya falan biraksaydiniz sizde

Hocam bende öyle komşu yok alayı denyo. Kargoyu bile almıyorlar kargocu geldiğinde, elektrikçi getirtirsin olmazsa dedi telekom görevlisi olmadı arıza kaydı açtırırsın tekrar uğrarız dedi ama hoş olmadı. Ankastre bağlantı olduktan sonra ev içine de 1 dk bakar ne olacak yani çok zor bir iş değil ama evde birinin olması lazım. Senin iş garanti olmuş valla güzel. Benimkisi muallakta, artık sinyal verdik diye mesaj geldiğinde; kullanıcı adım belli olduğunda kendim deneyeceğim.

Daha önce resimleri paylaştım yukarıda var. 6 numaralı bağlantıda internet vardı, orası benim daireme bağlı. Abi hangi numaraya veriyim mahalledeki ana kutudan dedi, 6'ya ver dedim. 1 saat sonra aradım 6 numaraya verdim. Zaten bu hatta daha önce internet olduğu belli dedi.

Hadi bakalım hayırlısı, elektrikçiye gerek olacağını sanmıyorum ufacık kutu zaten direk daireye çıkıyor bağlantı.

Kötü olmuş ya üzüldüm, internet acil değilse sadece bi kaç gün uzar gerçi internet kimin için acil değil ki, benim üniversiteden dolayı internetle çok işim oluyor ve telefonumdaki internette bitti bitecek, hele sizin telekomcu çok çabuk gelmiş bile bence senin durumun daha iyi, ben evrakları yolladıktan 1 hafta sonra geldi telekomcu telefonu bağlamaya, binadan eve kablo çekme olayını falan hiç anlayamadım zaten o kısımları ama bizim telekomcuda aynı şeyleri söyledi bana, ben rastgele bağlıyorum burdan sizin daireye evde siz denersiniz falan demişti olmazsa arıza kaydı bırakırsınız aynı gun icinde gelirim demişti çok dert etme bence adsl onayını bekleyip internetin aktif hale gelmesini bekleyeceksin sadece ondan sonraki işlemler daha kısa sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erho95 -- 18 Kasım 2016; 13:03:21 >
    |
    |

• Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

TTNET aboneliğim 5 Aralık ta bitiyor ben de taahhütsüz buna geçeyim diyorum ama bu konuya her girdiğimde içim kararıyor. Aylardır bağlanamayan, istediği hızı alamayan ne ararsanız var. Durum bu kadar kötü mü gerçekten.

Usta valla turknette internetim henüz açılmadı ama şu ana gelene kadar dedikleri süreler yani musteri hizmetlerinin verdigi zamanlar hep tuttu, geçen hafta persembe yolladim evraklari cuma islemler basladi, şuan bütün islemler tamamlandi sadece intereti aktif edecek turknet, yorumlardaki kadar kötü hizmetleri yok, aksina kötü bi hizmet görmedim ben, millet neler yazıyor 1 ay bekledim 3 ay bekledim, çok abartılı süreler geliyor bunlar bana, 1 haftada işlemlerin %95i tamamlandı bende, benimkisi sıfırdandı hemde evde ne telefon vardı ne internet, taşıma işlemi yani evde halihazırda internet ve telefonun varsa islemler yarıyarıya sürer diyebilirim

|
    |

• Yarbay
    4313 Mesaj

" TurkNet eposta adresinize ait kullanici adiniz: CEPNUMARAM @turk.net sifreniz: *****. Internet erisimi icin gerekli kullanici adi ve sifrenizi daha sonra gonderecegiz. "

Bu şekilde sms geldi. Ne zaman gelir kullanıcı adı ve şifre. Ve bu verilen mail ne işe yarayacak ?

EDİT: Turk.net Online İşlemler'e girdim bu bilgilerler. 36 Mbit hız tanımlanmış gözüküyor.

Paket Hızı: 35840 Mbps

İnternet Paketi: 35 Mb e Kadar Kotasız 150 GB AKN - Heryöne 1000 Dakika - 1 Ay Bedava - Taahhütsüz - Tam İletişim - 59,99 TL/Ay
    Telefon Paketi: HerYöne 1000 Dakika Taahhütsüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 18 Kasım 2016; 13:38:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: FasTBoY , erho95

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    Merhaba ,

"Evraklarınızı teslim aldık" sms'i geldikten sonra eve hat getirme konusuyla telekom mu ilgileniyor turknet mi yoksa onlar hiç ilgilenmiyor da bize mi bırakıyorlar eve interneti ulaştırma kısmını ?

Merhaba Hocam, ÖM'den sizinle bu konuyu konuşuyoruz.
    |
    |
    Archelot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba Hocam, ÖM'den sizinle bu konuyu konuşuyoruz.

Konuşuyoruz da çok yavaş ilerliyor. Gidişattan hiç memnun değilim

|
    |

Merhaba hocam, alt yapınızı kontrol edebilmek için irtibat numaranızı ÖM olarak iletebilir misiniz ?
    |
    |
    Blindfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Mevcutta telefonsuz adsl hizmeti kullanıyorum ve taahhütüm 25 Kasım'da biteceğinden Turk.net'e geçmeyi düşünüyorum. Ayrıca telekomdan sorguladığımda sitemde "Fibernet" altyapısı olduğu gözüküyor. Turk.net abone işlemleri 3. adımda ise 75 Mbps'ye kadar hız alabileceğim yazıyor. Bu koşullarda Turk.net'e sıkıntısız bir şekilde geçiş sağlayabilir miyim? Telefon hattım olmadığı ve telekomda "Fibernet" altyapısı gözüktüğü için soruyorum.

Selam hocam, normalde ortak alt yapı kullanıyoruz. Alt yapınızın fiber olup olmadığı TurkNet'te aktivasyon sürecinde belli oluyor. Tt'den gelen bilgi doğru olabilir. Adres bilgilerini DM'den iletebilirsen yardımcı olmaya çalışalım.
    |
    |
    Arkadaslar bunlar 20 gündür port yok diyorlar nedir bu port nerede satılır gidip alayim şaka bi yana 32 daireli sitede herkese net var biri şu port olayı ni özetlerse sevinirim

|
    |
    |
    |
    Arkadaşlar selam ben daha once ttnet abonesiydim 1.5 ay önce iptal ettirdim türk net taahhütsuz ve 150 gb akk oluşu bana cazip geldi 1 ay içinde Türk net başvuru yapmayı düşünüyorum bağlayan arkadaşlar lütfen ve bilgisi olan arkadaşlar lutfen su soru cevaplasin
    Bur cok kisi kablolardan falan bahsetmiş ben başvursam kabloyu falan ben mi bağlayacam yoksa ttnet bağlama aşaması gibi hiç bir şeye dokumulyacak mi ?

hocam alt yapım adsl yada vdsl değil, gerçek fiber, o yüzden bana yardımcı olamazsınız, zaten bu işlerin içindeyim. Tşk ederim yinede.
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
    |
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, 1 ay ücretsiz kampanyasından yararlanmak için web sayfasından abonelik başlatılmış ve kredi kartı otomatik talimat verilmesi gerekmektedir. Ama ben hizmetinizi kontrol ederek size bilgi vermek isterim. İrtibat bilgilerinizi ÖM olarak iletebilir misiniz ?

Edit: 11.11.2016 tarihinden itibaren çağrı merkezinden yapılan aboneliklerde kredi kartı otomatik talimat olması şartıyla 1 ay ücretsiz kampanyasından yararlanılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 18 Kasım 2016; 16:36:20 >
    |
    |
    V3tra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
    |
    |
    tilsimonline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum, dairene tanımlı bir numara olduğu için 2. hat tanımlanmaz. Taşıma işlemi yapılması lazım. Ama ozamanda taahhütün olduğu için fesih ücreti yansır. Benim sana önerim, taahhütün bittikten sonra TurkNete başvur ki senin için bi sıkıntı yaratmasın.
    |
    |
    asker_31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3 gün oldu eposta bilgisi geldi ama bağlantı yok hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 18 Kasım 2016; 17:8:34 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberSoldaten -- 18 Kasım 2016; 18:2:43 >

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Teğmen
    118 Mesaj
    (Bu mesaj turk.net'in 50 mbps download ve 1.5 mbps upload interneti ile yazılmaktadır )
    Evet arkadaşlar, yaklaşık 1.5 saat önce turknet internet işlemlerim başarı ile tamamlanmış olup şu an bu interneti kullanarak bu mesajı yazmaktayım geçen hafta perşembe yolladığım evraklar (cuma da olabilir) ertesi gün ellerine geçti ve işlemler başladı, tamamen yeni telefon ve yeni internet başvurusu yaptım daha önce bi telefon veya internetim yoktu yani yeni eve taşınmıştık. Dün telekomdaki abi sağolsun ilgilenerek hat işlemlerini tamamladı abim ile beraber, ve ardından adsl başvuru sürecim başlamıştı, müşteri hizmetlerini aradığımda bu sürecin çok kısa süreceğini belirttiler fakat ben inanmamakta ısrar edip 7-8 müşteri hizmetleri çalışanına daha sordum adsl başvuru sürecimin ne kadar süreceğini, ne zamna biteceğini :) ve bugün saat 15.30- 16.00 dolaylarında telefonuma gelen sms ile internetimi kullanmaya başladım tabikide ilk girdiğim site speedtest.net oldu ve sonuçlar aşağıdadır, sormak istediğiniz her türlü soruyu cevaplayabilirim turknete geçmeden önce çok şüpheliydim yorumları okuduğum zaman fakat süreç boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım, bütün çalışanlara tek tek teşekkür ederim burdan, (bütün süreç boyunca aşırı pimpirikli davrandım yani şöyle özetliyeyim süreç 1 hafta sürdüyse her gün en az 8 farklı müşteri hizmetleri çalışanıyla konuştum ve sürekli işlemlerimin acil olduğunu belirtip bir an önce internetimin bağlanmasını rica ettim ve sıkıntısız bir biçimde internetime en kısa sürede ulaşmış bulunmaktayım :)

Bu Laptop ile modem yanyana iken wifi bağlantısı ile aldığım sonuç;

Bu ise ethernet ile laptopa bağlandığımda aldığım sonuç

Bu ise belki sitede hata olmuş olabilir v.s diye görev yöneticisinden aldığım sonuç

http://www.speedtest.net/my-result/5808450105

Bu arada telefon wifisi ile 17 mbps hız aldım. Süreci devam eden kişilere kolaylıklar diliyorum umarım en yakın zamanda hak ettiğiniz internete kavuşursunuz :) Başvuracak kişilere ise şu sürece kadar olan kısım için konuşuyorum, kesinlikle başvurun. (ilerki zamanlarda fikrim değişebilir eğer bi sıkıntı olmazsa unutmazsam bi kaç ay sonrada post atarım :)
    Sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erho95 -- 18 Kasım 2016; 19:2:54 >

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Lastik Fiyatları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
3,226
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.