Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bunlar 20 gündür port yok diyorlar nedir bu port nerede satılır gidip alayim şaka bi yana 32 daireli sitede herkese net var biri şu port olayı ni özetlerse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni aradilar , usuluyle 77 nin hayal oldugunu , maksimumun 40 civari oldugunu anlattilar. Ki benim de soyledigim buydu , zorlansa belki 50 lere cikabilir diyordum , haklilarmis
  • Arkadaşlar selam ben daha once ttnet abonesiydim 1.5 ay önce iptal ettirdim türk net taahhütsuz ve 150 gb akk oluşu bana cazip geldi 1 ay içinde Türk net başvuru yapmayı düşünüyorum bağlayan arkadaşlar lütfen ve bilgisi olan arkadaşlar lutfen su soru cevaplasin
    Bur cok kisi kablolardan falan bahsetmiş ben başvursam kabloyu falan ben mi bağlayacam yoksa ttnet bağlama aşaması gibi hiç bir şeye dokumulyacak mi ?

• doominsert kullanıcısına yanıt
    hocam alt yapım adsl yada vdsl değil, gerçek fiber, o yüzden bana yardımcı olamazsınız, zaten bu işlerin içindeyim. Tşk ederim yinede.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
  • V3tra kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, 1 ay ücretsiz kampanyasından yararlanmak için web sayfasından abonelik başlatılmış ve kredi kartı otomatik talimat verilmesi gerekmektedir. Ama ben hizmetinizi kontrol ederek size bilgi vermek isterim. İrtibat bilgilerinizi ÖM olarak iletebilir misiniz ?

Edit: 11.11.2016 tarihinden itibaren çağrı merkezinden yapılan aboneliklerde kredi kartı otomatik talimat olması şartıyla 1 ay ücretsiz kampanyasından yararlanılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 18 Kasım 2016; 16:36:20 >
  • tilsimonline kullanıcısına yanıt
    Selam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
  • Dostum, dairene tanımlı bir numara olduğu için 2. hat tanımlanmaz. Taşıma işlemi yapılması lazım. Ama ozamanda taahhütün olduğu için fesih ücreti yansır. Benim sana önerim, taahhütün bittikten sonra TurkNete başvur ki senin için bi sıkıntı yaratmasın.
  • 3 gün oldu eposta bilgisi geldi ama bağlantı yok hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 18 Kasım 2016; 17:8:34 >
  • Çarşamba gönderdiğim evraklar bugün ulaşmış, SIBEL CIN teslim almış. Heyecanla bekliyorum gelişmeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 18 Kasım 2016; 18:2:43 >
  • (Bu mesaj turk.net'in 50 mbps download ve 1.5 mbps upload interneti ile yazılmaktadır )
    Evet arkadaşlar, yaklaşık 1.5 saat önce turknet internet işlemlerim başarı ile tamamlanmış olup şu an bu interneti kullanarak bu mesajı yazmaktayım geçen hafta perşembe yolladığım evraklar (cuma da olabilir) ertesi gün ellerine geçti ve işlemler başladı, tamamen yeni telefon ve yeni internet başvurusu yaptım daha önce bi telefon veya internetim yoktu yani yeni eve taşınmıştık. Dün telekomdaki abi sağolsun ilgilenerek hat işlemlerini tamamladı abim ile beraber, ve ardından adsl başvuru sürecim başlamıştı, müşteri hizmetlerini aradığımda bu sürecin çok kısa süreceğini belirttiler fakat ben inanmamakta ısrar edip 7-8 müşteri hizmetleri çalışanına daha sordum adsl başvuru sürecimin ne kadar süreceğini, ne zamna biteceğini :) ve bugün saat 15.30- 16.00 dolaylarında telefonuma gelen sms ile internetimi kullanmaya başladım tabikide ilk girdiğim site speedtest.net oldu ve sonuçlar aşağıdadır, sormak istediğiniz her türlü soruyu cevaplayabilirim turknete geçmeden önce çok şüpheliydim yorumları okuduğum zaman fakat süreç boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım, bütün çalışanlara tek tek teşekkür ederim burdan, (bütün süreç boyunca aşırı pimpirikli davrandım yani şöyle özetliyeyim süreç 1 hafta sürdüyse her gün en az 8 farklı müşteri hizmetleri çalışanıyla konuştum ve sürekli işlemlerimin acil olduğunu belirtip bir an önce internetimin bağlanmasını rica ettim ve sıkıntısız bir biçimde internetime en kısa sürede ulaşmış bulunmaktayım :)

Bu Laptop ile modem yanyana iken wifi bağlantısı ile aldığım sonuç;
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Bu ise ethernet ile laptopa bağlandığımda aldığım sonuç

Bu ise belki sitede hata olmuş olabilir v.s diye görev yöneticisinden aldığım sonuç

http://www.speedtest.net/my-result/5808450105

Bu arada telefon wifisi ile 17 mbps hız aldım. Süreci devam eden kişilere kolaylıklar diliyorum umarım en yakın zamanda hak ettiğiniz internete kavuşursunuz :) Başvuracak kişilere ise şu sürece kadar olan kısım için konuşuyorum, kesinlikle başvurun. (ilerki zamanlarda fikrim değişebilir eğer bi sıkıntı olmazsa unutmazsam bi kaç ay sonrada post atarım :)
    Sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erho95 -- 18 Kasım 2016; 19:2:54 >

• erho95 kullanıcısına yanıt
    adsl başvuru mu yaptınız? hızınız 50mbit şuan vdsl geçtiniz mi
  • Merhabalar, bu ay superonline ile olan paketim bitiyor. Baya uzun bi süredir paket araştırması yaptım ve en iyi f/p türknet olduğuna karar verdim. Bu gün arayıp bir kaç soru sordum, en önemli sorduğum soru altyapımın ne desteklediği, adam tam apartmanı bulamamış olsada vdsl desteklediğimizi söyledi. Hızı sorduğumda size 50 mbps ortalma hız sunarız dediler. Pingi sorduğumda değişir dediler. Vdsl kullanan arkadaşlar sizde durumlar nasıl? Fifa 17 online ve cs go giriyorum ping benim için önemli oluyor ne yazıkki ping durumlarınız ve hız durumlarınız nelerdir?

• Benim merak ettiğim husus Türk.net nasıl oluyor da Türk Telekom'un altyapısını kullanarak hem hız hemde kota anlamında avantaj sağlayarak daha ucuza internet hizmeti sunabiliyor?

Türk Telekom neden bu hızları bu fiyatları kullanıcılara sunmuyor? türk.net nerden kar ediyor.. İnsan merak ediyor açıkçası. 8 Aralık itibariyle Türk Telekom ile sözleşmem sona eriyor. Paket teklifleri kesinlikle göz ardı edilemeyecek derecede avantajlı. Bu sebepten dolayı geçecek gibi görünüyorum.

• Ben pazartesi yolladim hala ses seda yok hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Benim merak ettiğim husus Türk.net nasıl oluyor da Türk Telekom'un altyapısını kullanarak hem hız hemde kota anlamında avantaj sağlayarak daha ucuza internet hizmeti sunabiliyor?

Türk Telekom neden bu hızları bu fiyatları kullanıcılara sunmuyor? türk.net nerden kar ediyor.. İnsan merak ediyor açıkçası. 8 Aralık itibariyle Türk Telekom ile sözleşmem sona eriyor. Paket teklifleri kesinlikle göz ardı edilemeyecek derecede avantajlı. Bu sebepten dolayı geçecek gibi görünüyorum.

Ttnet kar payını çok yüksek tutuyor

• doctrin2 kullanıcısına yanıt
    ben kargo sisteminden takip ediyorum gönderi no aldım, sizde yaptınız mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Benim merak ettiğim husus Türk.net nasıl oluyor da Türk Telekom'un altyapısını kullanarak hem hız hemde kota anlamında avantaj sağlayarak daha ucuza internet hizmeti sunabiliyor?

Ttnet kar payını çok yüksek tutuyor

söylediklerimde kesinlik olmamakla birlikte, turktelekom pazar hakimiyeti nedeniyle tekel oluşmaması(!) adına istediği fiyatları sunamıyordur. aynısı mobil tarafta da yanılmıyorsam turkcell için geçerli idi. öyle olmasa zaten kısa bir süre de olsa fiyatlar diğerlerinin iflas edeceği fiyata çekilir, diğerlernin iflası sonrası da yeniden istenilen fiyatlara çıkarılırdı...

• 15 Kasım - Evraklarımı Aras Kargo Günaydın ile yolladım erkenden ellerine ulaşması için.
    16 Kasım - Aptal aras kargo görevlisi 10`a kadar götürmesi gereken evrağı gündüz 3 de götürmüş şanssızlık, akşam mesaj geldi evrakları teslim aldık diye.
    17 Kasım - Evraklarınız işleme alındı diye mesaj geldi hemen aradım tabikide telefon başvurusu yapılmış.
    18 Kasım - Gün boyu telekomdan görevli bekledim ama gelmedi sinir krizi geçirmek üzereyim

Şimdi 2 gün asla gelmez Cumartesi ve Pazar yasal iş günü değil maalesef.

Vallah internetsizlik canıma tak etti 6 gb vardı bitti, 2 gb da aldım 700 mb kalmış bugün.

Umarım pazartesi ve salı bu işi hallederler aşırı canımı sıktı bugün gelmemeleri, telekom resmen kafasına göre hareket ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UberSoldaten

adsl başvuru mu yaptınız? hızınız 50mbit şuan vdsl geçtiniz mi

vdsl2 modem alın dediler bana vdsl oluyor galiba, altyapım fiberdi zaten
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.