Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun fatura sorunumu cozduler ayrica baglanti sorunu yasadigim gunler icin faturalandirma yapmamislar
  • Turknet e geçtim vdsl modemim yok elinde olan varsa fazlalık olabilirim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür iptal ettim. 24 ay taahhut de olsa, bu işin tekeli olan turk telekomdan başka çare yok benim için.

• beratkeles B kullanıcısına yanıt
    Zyxel VMG3312-B10B modem var bende Gaziantepteyim. Bende vdsl için aldım ama Turknet için ama hattımı bağlayamadılar iptal ediyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_m_y -- 11 Kasım 2016; 13:29:29 >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    +1, ben de memnunum

Bence sorunsuz kullananlar basliga ugramadigindan herkes sorun yasiyormus gibi gorunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

+1, ben de memnunum

Bence sorunsuz kullananlar basliga ugramadigindan herkes sorun yasiyormus gibi gorunuyor.

Aynen bende öyle düşünüyorum. İlk başta bu konuyu okuduğumda baya çekinmiştim ama hiç sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

+1, ben de memnunum

Aynen bende öyle düşünüyorum. İlk başta bu konuyu okuduğumda baya çekinmiştim ama hiç sıkıntı yaşamadım.

+1 de benden

şimdi bende modem bekliyorum. açıkcası modem geldikten sonra bir sorunum olmazsa bu başlığa bir alıntı olmadığı sürece bakacağımı zannetmem.
    taki yeni bir soruna kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Bugün öğlen saatlerinde internetinizi kullanabilirsiniz diye mesaj geldi fakat Adsl sinyali yok. Daha kullanamadan arıza kaydı açmak zorunda kaldım. Sonumuz hayırlı olsun..

Aynı durumu ben şuan yaşıyorum mesaj geleli 3 gün oldu aramadığım yer kalmadı her aradığım arıza kaydı oluşturuyoruz diyolar internetsiz ve telefonsuz bekliyorum bu iş tamamen türk telekomla alakalı adamlar santralden portu bağlamıyolar bilerek.

• abdullahtuysuz A kullanıcısına yanıt
    Hocam benimkini bu sabah hallettiler. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Umarım sizin sorununuz da kısa zamanda çözülür.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Bağlandığı gibi konuyu favorilerimden çıkardım. Bundan dolayı sadece sorun çıkanların yaptığı yorumları görüp ön yargılı davranıyoruz.
  • Sabit hatlı ttnet abonesiydim.Dün evrakları yurtiçi kargoya verdim.Mobil indirimle 7,75tl aldılar.Bugün evrakları teslim almışlar.Sabit hattım bugün türknete geçmiş internetimde heralde yakında geçer.Avantajix+ilk ay bedava kampanyası ve taahüt olmamasıyla çok makul.Ttnet taahhütüm bugün bitti.

• sa2000 S kullanıcısına yanıt
    Adiniza sevindim hoca. 1 gunde gecmesi cok iyi. Benim 3 gun oldu hala bi gelisme yok. Neye göre hızlı veya yavas oluyor anlamadim.

• Arkadaşlar az önce geldiker kabloların mahalledeki ana kutuda bağlantısını yapmamışlar çok şükür yaptılar ve gittiler hemen eve gelip hızı kontrol ettim 80 mb kadar hız aldım ama şuanda 40mb dalan bu bile fazla bana sonunda açıldı.inşallah diğer arkadaşlarımın internetide kısa sürede açılır.

• salı günü başvurup evrakları yolladım.Evraklar çarşamba ellerine geçti bugün(cumartesi)ttnet den geçiş yaparak internetim açıldı.vdsl modem olmadığından adsl modem ile ttnet de ne hız alıyorsam aynı hız ile devam ediyorum. vdsl modem gelince ne kadar hız aldığımı da yazarım.
  • Sali evraklar ulasti bugun gecisim tamamlandi. 50 mbit hiz tanimlamislar. Telefonla 40 mbit civari hiz aliyorum ancak bilgisayardan 30 mbiti gecemedim. Driverlar falan guncel. Nasil cozecez bu isi bilmiyorum. Su anlik baska sikinti yok.

• Imzaladiginiz sözleşmede ne kadar yazıyordu hocam hiz ? 35 mbit'e imza atip yollayacagim evraklarimi pazartesi.

Vdsl modemi de N11'den aldım 116 TL'ye. Umarım üzmez Türk.net de kopma olmadan güzel bir hiz alirim.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    51'e imza attim hattimada 51 tanimlamislar. Ama bi kisitlama var muhtemele. Max 40 mbit gordum.

• Herkesin yorumu o sekilde hocam. % 20-25 kırpıyorlar hızdan. Turk Telekom santrali de yapıyor olabilir bunu. Var bir iş.

• Vdsl 2 modem almalısınız demişti müşteri hizmetleri. Yani vdsl ile vdsl2 arasında fark vardır sanırım.

• Bende dün MH ile görüştüm, adresten kontrol yaptı, adsl olarak hizmet alabileceksiniz dedi, bağlantıyı da bina ankastreye kadar yapıyorlarmış,

bina içine karışmıyoruz dedi, bina eski olduğundan önceki oturanların telefon bağlantıları vardır mutlaka,

binaya bağlantı yaptıklarında evde duvardaki telefon jakından sinyal alablirmiyim acaba?
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.