Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2267 Mesaj

16 Mb'e Kadar Kotasız 150 GB AKN sistemde ısrarla ADSL görünüyor diyorlar halen.

Alttaki resimde şuan ki bağlantımın hali;

|
    |
    gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir şikayet vara yazın isterseniz. Müşteri hizmetleri pek bilgili değil bazı konularda.bende şimdi şikayetvar yazdım. Bakalım nasıl sonuçlanacak.
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iyide boş port yok diyor ne anladım bu işten...
    |
    |

gizli bir limitleme yok... durum şu

adamlar kendileri hizmet verince kaliteli bir porta takıyor ... başkasından hizmet aldığında eski teknoloji porta takıyor sen yırtınsanda alamazsın

yıllar önce başıma geldi dsmat biri net koç net kullandım 6 mb geçmiyordu ttnete geçtim 16 mb oldu :)
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nakil oldu ki aynı hattım(Sadece Kullanıcı Adı/Şifreyi değiştirdim modemden), port değiştirdiklerini sanmıyorum. Üstelik dediğim gibi hat 80Mbps civarı kaldırıyor zaten. 16Mbps alan birkaç arkadaşla da konuştum aynı şekilde onlarda 13Mbps civarı alıyorlar, Turknet'le alakalı tamamen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 9 Kasım 2016; 14:10:26 >
    |
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malesef kardeş dediğin gibi değil.Yeni nesil vdsl saha dolaplarında hiç farkı yok. Kutuya fiber geliyor zaten. Kasıtlı olarak limitleme var %25 civarı. Ben ilk adsl bağlatmıştım. 16 modeme gelen hız testi max 13. vdsl istedim 35 modeme gelen hız testi max 28. Türktelekomda modemde 50 gönderse hız testi hep 50 çıkardı.
    |
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    turknete çok teşekkür ediyorum. 8mbit tanımlanmış hızım vardı sonunda o da 35 mbite yükseldi. sorunun tamamen türk telekom kaynaklı olduğunu biliyordum, bugün kesinleşmiş oldu. saha dolabında bir görevli işlem yapıyordu. o yaparken internet gitti sonra 35 mbit olarak geri geldi. bana bu hızda 200gb kotayı taahütsüz 140 tlye sunuyor türk telekom. güya taahütsüz kapattırınca da aktivasyon ücreti 200 tlnin kalan kısmını alıyorlar. Tam bir kan emici.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: abdoganay

bir gaza gelmişim ki hiç sormayın, başvurdum şimdi, evrakları yolladım, kredi kartı bilgileri filan.. haydi hayırlısı

Yazmayı unutmayayım,
    20 Ekim de evrakları yolladım,
    Epey geç olur diye modem bile almadım&#128522;
    3 kasımda tt ekibi bağladı, aynı gün şifreler filan gönderildi.
    Modem aldım apar topar, airties 5750.
    Sonraki gün gittim kapıya kadar gelen hattı binanın dışından kablo çekerek balkondan içeri eve aldım, bağladım, hem modemin hem turknetin müşteri hizmetlerini aradım, sıkıntı hiç yaşamadım, kurdum çalışıyor&#128077;

|
    |

Ayni durumdan geciş yaptim 3 gunde evraklar ulasti , cumartesi aradilar evraklar geldi diye , pazartesi geçis oldu . gayet hizli ilerledi sureç .

|
    |
    Colomb17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sözleşmede iptal etmek için yazılı başvuru gerektiği yazıyordu. İşinizi garantiye alıp posta ile gönderseniz daha iyi olurdu.
    |
    |
    sercan3734 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende port yok sorunu vardı, bir hafta önce dilekçe vermiştim turk telekom müdürlüğüne. Bugun bir kontrol edeyim derken port sorunu vermeyince başvuruyu yapmayı denedim ve oldu 75mbt destekliyormuş hatta hat. Evraklarıda gönderdim hadi hayırlısı.

Portmu çoğaltılar birimi iptal etti orasını bilemiyorum.
    |
    |

pm....
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1599 Mesaj

Ben Ankara'dan PTT ile göndermiştim. Pazartesi yollamıştım. Cumartesi evrakların ulaştığına dair TürkNet'ten mesaj gelmişti. 5.80TL
    |
    |
    khedira_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kesinlikle ptt yi tavsiye etmiyorum. Benden hem 9 tl aldilar hemde evrakları 5 gunde teslim ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henryerdem -- 9 Kasım 2016; 16:37:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör khedira_34

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

bu arada 4 Kasım cuma günü evrak yolladım. Evde değildim şimdi telekom ekibi aradı hattı kutuya getirdik ve işaretledik. turktelekomdan almadığınız için eve çekmiyoruz dediler. Türkneti arayın onlar halleder. adama etme eyleme abi dedim ama fayda etmedi. turknet gelmez ise elektrikçi çağırın dedi.

hattı tespitini evden kısa devre yapıp aşağıdan avometre ile tespit etmek mümkün mü dür?

turknetten mesaj geldi. 5 günde telefonum ve internetim sıfırdan açıldı. bütün şifreler geldi.daha önce telefon hattım yoktu.

Yalnız açıldı diyorum ama henüz denemedim.

daha modemim yok hatta evde telefonum bile yok.
    Abonelikleri baslatilamayan ya da gec baslatilan kisiler direk btk ya yazsin. Gorus ve oneri kismina yazin. Ya da sikayet yazacaksaniz, Turk telekom u secin Turk.net i degil. Bana turk telekom teknik ekibi geldi port yok hic beklemeyin dedi. Turk Telekom mudurlugune gittim. Orada da port var dendi. Hemen yazdim btk ya. Turk telekom yetkilileri rekabeti bozuyor, kendi abonesini bir gunde baglantisini sagliyor, baska saglayicilari 10 larca gun bekletiyor diye. Bunun onune gecmek icin bir denetim sistemi gelistirmeniz gerekmez mi dedim. En azindan mahalle mahalle ne kadar port oldugu, ne kadar abone oldugu, kac tane bos port oldugu, Turk Telekom sizinle paylassin. Siz de gerekirse kullanici ile paylasin. Bu insanlar cok yalan soyluyorlar cunku dedim. Ilave olarak turk telekom abonelik suresinin ne kadar surdugu ve diger saglayicilarin aboneliklerinin ne kadar surdugu de kayit edilmeli yazilabilir. Keske onu da yazsaydim.

|
    |
    |
    |
    quote:

quote:

bu arada 4 Kasım cuma günü evrak yolladım. Evde değildim şimdi telekom ekibi aradı hattı kutuya getirdik ve işaretledik. turktelekomdan almadığınız için eve çekmiyoruz dediler. Türkneti arayın onlar halleder. adama etme eyleme abi dedim ama fayda etmedi. turknet gelmez ise elektrikçi çağırın dedi.

hattı tespitini evden kısa devre yapıp aşağıdan avometre ile tespit etmek mümkün mü dür?

turknetten mesaj geldi. 5 günde telefonum ve internetim sıfırdan açıldı. bütün şifreler geldi.daha önce telefon hattım yoktu.

Yalnız açıldı diyorum ama henüz denemedim.

daha modemim yok hatta evde telefonum bile yok.

Cok enteresan. Hangi ildesiniz?

• Yüzbaşı
    927 Mesaj

atalar mah. kartal istanbul
    |
    |
    SvlyMmt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Lastik Fiyatları
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,381
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.