Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    532 Mesaj

Telekom şebekesi üzerinden verilen hizmette Telekom ağalığını ilan etmiş. Deyim yerindeyse diğerleri kafasını kaldırdımı vurup oturtuyor yerine. Pastadan da en büyük payı alıyor haliyle. Çoğu mecbur olduğu için telekomda duruyor alternatifi olsa eminim hepsi servisi değiştirir. Ne diyelim ki onların çözmesi gereken bir çok değişik sorunları biz çözmeye çalışıyoruz.
    Yani bu sahada Telekom he derse Turknette tamam abi rolünde malesef.
    Senin değerler iyi görünüyor sıkıntın ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_m_y -- 10 Kasım 2016; 23:29:1 >
    |
    |
    jubeii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen seçkinlerdensin ses etme &#128521;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yunuss.10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

o dediniz kabolar binanın neresidir.
    oturdugum bina 20 seneden daha eski.
    bu modemi adsl nette denesem sonuç alırmıyım.

Sokaktaki telefon hattından çıkıp binaya, binadan da daireye gelen hat. Telefon hattı için priz mi var? Priz varsa prizi sökmeden nasıl bakılır bilmiyorum. Bizde priz yok. Bina 20 seneden daha eski. Kablo doğrudan duvardan(salonda) çıkıyor. Eski bir kablo vardı. Onu duvardan gelen kablo ile birleştirdim. Öyle kullanıyorum. Sizin hattı da bizdeki gibi düşünüp kabloya bakabileceğinizi düşünmüştüm.

Modeminizi adsl veya vdsl aboneliği farketmeksizin kullanabilirsiniz. Sizin modemin arayüzünde hız, snr marjı gibi değerler nerede görüntüleniyor bilemedim. Ben TP-Link kullanıyorum. Durum sekmesinde hızı görüntüleyebiliyordum.

Düzenleme:2.resmi sanırım sonradan eklediniz ya da ben yeni farkettim. Kusura bakmayın. Modemdeki değerler normal görünüyor. Modem VDSL2 kipinde çalışıyor. Modeme gelen hız ~75Mbps. Hız testinde 1.3 Mbps gibi komik değerler çıkmaması lazım. Sorun dedikleri gibi bilgisayardan kaynaklanıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 11 Kasım 2016; 0:19:38 >
    |
    |

• Binbaşı
    1816 Mesaj

2 - 3 mbit hız alıyordum .
    az evvel testte 60 hız aldım ama stabilmi belli değil.
    |
    |
    f_m_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bilgilendirirseniz sevinirim benim de türk telekom var evde kullandığım ve taahhüdüm bir kaç ay içinde bitecek nasıl bir yol izlememiz gerekecek açıklamalarınıza göre bende kafamda şekillendirmiş olacağım. Şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    mtatar19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben daha once ttnet kullaniyordum 8mbiti bile zor aliyordum. Turknet vdsl gectimden beri gayet stabildi. 3 gun once baglantim gitti :) turktelekom ekibi geldi ertsi gun yaptilar ama hiz 14e sabitlenmisti. Aradim ama cozemediler, bugun de aradilar duzelttik hizinizi diye. 26 28 arasi sabit aliyorum fazlasini hattim kaldirmiyor cunku.

|
    |
    Evraklar sali günü ulasti ancak ttnetten gecisim hala olmadi. Indirimim bittigi icin ttnetten her ge en gun yuklu miktarda fatura cikiyor. Bugun gecis tamamlanmazsa ttnetle anlasicam tekrar galiba. Turknet maceram baslamadan bitecek gibi.

|
    |

GALATASARAY
  • Binbaşı
    1642 Mesaj
    Son ödeme tarihi 21 olan fatura neden 08/11 de tahsil edilir ki.Otomatik ödemenin mantığını canım istediğim zaman çekerim sanan bir firma(!) herhalde.
    |
    |
    |
    |

Çok şükür iptal ettim. 24 ay taahhut de olsa, bu işin tekeli olan turk telekomdan başka çare yok benim için.

|
    |

Zyxel VMG3312-B10B modem var bende Gaziantepteyim. Bende vdsl için aldım ama Turknet için ama hattımı bağlayamadılar iptal ediyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_m_y -- 11 Kasım 2016; 13:29:29 >
    |
    |
    beratkeles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

+1, ben de memnunum

Bence sorunsuz kullananlar basliga ugramadigindan herkes sorun yasiyormus gibi gorunuyor.

|
    |
    yunuss.10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 480mrt

+1, ben de memnunum

Bence sorunsuz kullananlar basliga ugramadigindan herkes sorun yasiyormus gibi gorunuyor.

Aynen bende öyle düşünüyorum. İlk başta bu konuyu okuduğumda baya çekinmiştim ama hiç sıkıntı yaşamadım.

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
    PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

+1, ben de memnunum

Aynen bende öyle düşünüyorum. İlk başta bu konuyu okuduğumda baya çekinmiştim ama hiç sıkıntı yaşamadım.

+1 de benden

şimdi bende modem bekliyorum. açıkcası modem geldikten sonra bir sorunum olmazsa bu başlığa bir alıntı olmadığı sürece bakacağımı zannetmem.
    taki yeni bir soruna kadar
    |
    |

Orijinalden alıntı: excusemebut

Bugün öğlen saatlerinde internetinizi kullanabilirsiniz diye mesaj geldi fakat Adsl sinyali yok. Daha kullanamadan arıza kaydı açmak zorunda kaldım. Sonumuz hayırlı olsun..

Aynı durumu ben şuan yaşıyorum mesaj geleli 3 gün oldu aramadığım yer kalmadı her aradığım arıza kaydı oluşturuyoruz diyolar internetsiz ve telefonsuz bekliyorum bu iş tamamen türk telekomla alakalı adamlar santralden portu bağlamıyolar bilerek.

Hocam benimkini bu sabah hallettiler. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Umarım sizin sorununuz da kısa zamanda çözülür.
    |
    |
    abdullahtuysuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok haklısınız. Bağlandığı gibi konuyu favorilerimden çıkardım. Bundan dolayı sadece sorun çıkanların yaptığı yorumları görüp ön yargılı davranıyoruz.
    |
    |
    480mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sabit hatlı ttnet abonesiydim.Dün evrakları yurtiçi kargoya verdim.Mobil indirimle 7,75tl aldılar.Bugün evrakları teslim almışlar.Sabit hattım bugün türknete geçmiş internetimde heralde yakında geçer.Avantajix+ilk ay bedava kampanyası ve taahüt olmamasıyla çok makul.Ttnet taahhütüm bugün bitti.

son dakika
Blogio
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.