Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.896
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dEbE2

Diğer internet tekellerine gıcıklığıma turk.net kullanmak istiyorum üstelik taahhut yok akn uygun fiyat uygun ama buradaki müşteri memnuniyetsizliğini görünce her seferinde başvuru sayfasından dönüyorum..
    Biraz önce müşteri hizmetleriyle de konuştum gayet yardımcı olmaya çalışan kibar birisi denk geldi ama son yorumu okuyunca tekrar vazgectim sanırım böyle böyle telefon internetiyle idare etmeyi öğrenicem :)

Şimdi illa apartman kutusundan 8 kat yukarıya internet kablosu çekmek zorundamıyım ben tam olarak anlamadım sanırım bunu elektrikci yapıyormus genelde ama benim dairemde telefon hattı ( 3 girişli priz ) var direk ondan cekilebilir mi ? yapanlar nasıl yaptı cevaplayabilirler mi ?

tel prizi varsa apartman da alttan çekilmiştir.. tekrar çekmenize gerek yok.. sadece alttan bağlantı yapılacak, gelen tt ekibine rica edersen belki bağlarlar..
    sizin alttan daireye gelen kablo belli ise sizde bağlsrsınız gelen kabloyu dairenize giden kabloyu birbirinize baplıcaksın.. fazla sıkımtı yapacak bişi yok yani..

edit: tt üstteki arkadaşın bağlamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 27 Ekim 2016; 1:56:08 >

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Bi emin olamadım gitti. Bir yandan iyi yorumlar diğer yandan şikayetler..

bütün iss ler böyle zaten

dört dörtlük değil kimse tt den şikayet eden var dua edende, superonline da aynı şekilde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar burda 75 mbps yazıyor ama speedtest ve torrent değerlerimde 55 mbps hız alıyorum neden böyle olabilir acaba ???

Orijinalden alıntı: bsn33

bugün beni ttelkomdan aradı mh 50 gb akn 63 tl den kullanıyorum yalın olarak. 75 gb 64.9 tl 100 gb 69.90 tl den kullanın 24 ay taahhüt verin eski müşterimizsiniz dedi. 8 kasımda taahhüt sürem doluyor. ben de türknet var bu kampanyadan bahsettim. hatun dediki öyle bir şey olsa biz veririz 59.90 dan dedi. onların altyapısı da bizim gibi fln konuştu. çok sıkntı yaşarsınız faln filan dedi ben de 100 gb akn 59.90 verin kabul edeyim dedim. yok olmazmış. kısacası ben de türkneti denemek istiyorum ama sıkntı yaşayan arkadaşlarda çok gibi. burda yazılanları okuyunca anladım ki ttelekom bilerek ve isteyerek türknetin işlerini aksatıyor sonuçta türknetin kendine ait bir altyapısı yok. kararsız kaldım ne yapsam bilemedim. telekom mu türknet mi?

nasıl öyle kampanya yokmuş

adam kandırıyor şerefsizler kendilerinden ucuz verdikleri için zorlarına gidiyor.. yalan dolanla tt abonesi yapmaya çalışıyor..

• Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

bugün beni ttelkomdan aradı mh 50 gb akn 63 tl den kullanıyorum yalın olarak. 75 gb 64.9 tl 100 gb 69.90 tl den kullanın 24 ay taahhüt verin eski müşterimizsiniz dedi. 8 kasımda taahhüt sürem doluyor. ben de türknet var bu kampanyadan bahsettim. hatun dediki öyle bir şey olsa biz veririz 59.90 dan dedi. onların altyapısı da bizim gibi fln konuştu. çok sıkntı yaşarsınız faln filan dedi ben de 100 gb akn 59.90 verin kabul edeyim dedim. yok olmazmış. kısacası ben de türkneti denemek istiyorum ama sıkntı yaşayan arkadaşlarda çok gibi. burda yazılanları okuyunca anladım ki ttelekom bilerek ve isteyerek türknetin işlerini aksatıyor sonuçta türknetin kendine ait bir altyapısı yok. kararsız kaldım ne yapsam bilemedim. telekom mu türknet mi?

adam kandırıyor şerefsizler kendilerinden ucuz verdikleri için zorlarına gidiyor.. yalan dolanla tt abonesi yapmaya çalışıyor..

hocam soylemeye çalıştığı şey 59 tl ye geç sıkntın hiçbitmez demek istedi. burda okuduklarım kadının dediğni doğrular nitelikte. 2 yıldır ttnet kullanıyorum bir kere aramadım internetim gitti diye. bana 100 gb akn 59.90 tl ye verseler kalırım. yok 69.90 tl ye vereceğim diyor. 10 gün daha bekleyeyim bakalım ne olcak olmadı biz de türknet macerasına 1 ay takılacağız.

• Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Cuma başvurdum bugün sabah telefon bağlandı öğlende internet açıldı. Elemanlar eve kadar girdiler bağladılar.

Edit: Hattı bağlamaya gelen ekip TT nin ekibiydi cihaz getirip ayarladılar...

Şu an ki hızım 55 mbps gayet güzel...

hayırlı olsun hocam. bu şekilde olunca insanın abone olası geliyor diğer yorumlarda korkutuyor bakalım 10 gün içinde nasıl bir yorum yazacağım.

quote:

Cuma başvurdum bugün sabah telefon bağlandı öğlende internet açıldı. Elemanlar eve kadar girdiler bağladılar.

Edit: Hattı bağlamaya gelen ekip TT nin ekibiydi cihaz getirip ayarladılar...

Şu an ki hızım 55 mbps gayet güzel...

hayırlı olsun hocam. bu şekilde olunca insanın abone olası geliyor diğer yorumlarda korkutuyor bakalım 10 gün içinde nasıl bir yorum yazacağım.

Teşekkürler inşallah sende sorunsuz halledersin...

Benim yer istanbul bu arada geçiş gayet hızlıydı...
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

hocam soylemeye çalıştığı şey 59 tl ye geç sıkntın hiçbitmez demek istedi. burda okuduklarım kadının dediğni doğrular nitelikte. 2 yıldır ttnet kullanıyorum bir kere aramadım internetim gitti diye. bana 100 gb akn 59.90 tl ye verseler kalırım. yok 69.90 tl ye vereceğim diyor. 10 gün daha bekleyeyim bakalım ne olcak olmadı biz de türknet macerasına 1 ay takılacağız.

hep tt halt yemesi aynı hattan tt bir kere de bağlayınca nasıl sorunsuz veriyorsa, aynı şekilde türknet vb. iss lerde verebilmesi gerekir..
    mh size bunu alamazsınız diye apaçık söylüyorsa bu tt ipneliğidir ve bilerek yapılıyordur..
    böylelerine papuç bırakmamak lazım. bana şuan bedava bile verse taahhüt olmasa sn düşünmeden geçerim..
    Çünkü tt kaybettiği her müşteri fiyat ve müş politikasını her sefersinde yanlış olduğunu ve gözden geçirilmesini gerektiğini ispatlıyor, fiyat kırmaya kampanya yapmaya zorluyor..
    Rakip firmalar her zaman iyidir..

Sırf elektrikçiye uğraşmayıp geçmeyenlere, elimde olsa gidip karşılıksız bn bağlıcam. Bi çay ısmarlasa yeter

tt'ye o kadar bilenmişliğim var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 27 Ekim 2016; 2:31:53 >
    |
    |

• Binbaşı
    1564 Mesaj
    yorumlardakı hız testlerıne baktım 75/4 tanımlanmış hatlar 60 megabite 3.38 civarı çıkmış bi sınırlama mevcut gibi sanırsam çoğu kişide böyle ttnetde yüksek hız desteklerken turknette desteklemem gibi problemler olmuş nedense. bunun suçlusu kim acaba turknetmı yoksa turk telekommu. merak ettim açıkçası
    |
    |
    1730 Mesaj

Evraklar ulaşmış hocam. Şimdi sırada tt'dan elemanların gelip port mort bişeyler ayarlaması gerekiyomus.

|
    |
    teen wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Tam 25 gündür internetimin açılmasını bekliyorum.

Ben yandım siz yanmayın.

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

Arkadaşlar burda 75 mbps yazıyor ama speedtest ve torrent değerlerimde 55 mbps hız alıyorum neden böyle olabilir acaba ???

Allah başka dert vermesin

• Onbaşı
    17 Mesaj

Tam 35.gün bugün bende açılmasını bekliyorum.Bol sabır hocam
    |
    |
    ekomeko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam faturalandırma bağlandıktan sonra başlıyor zaten değil mi?
    |
    |
    007cengizbond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısınız hocam. Emin olmanın tek yolu denemek.
    |
    |
    ibo3182 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    28 Eylülde internetten başvuruyu yaptım. Aynı gün evrakları yolladım. 29 Eylülde evraklar Türknete ulaştı. 3 Ekimde internet hizmetini almaya başladım. Araya haftasonu girmese geçiş süreci daha kısa olurdu büyük ihtimalle. (Ttnetten Türknete geçiş yaptım)

Ayın 3ünden bu yana kullanıyorum. Sadece ilk gün birkaç kere kopma sorunu yaşadım. Yeni geçiş olduğu için müşteri hizmetlerini arama gereksinimi duymadım. İlk gün bahsettiğim kompa sorunu harici şu ana kadar bir problem yaşamadım. Kotam dolana kadar 11-12 mbit hız aldım. Şu an 3mbit hızla devam ediyorum. Bende ilk başlarda tereddütle yaklaşmıştım. Şu an keşke daha önceden başvursaydım diyorum.

Kendi adıma gözlemlediğim tek fark aynı hizmeti daha ucuza kullanıyor olmam. Ttnet müşterisi iken 16mbit 75 gb kotalı internete 82 tl ödüyordum, şu an Türknet 16mbit 150 gb kotalı internete 60 tl ödüyorum.
    |
    |

Xbox Live GT = OrhN
    Galatasaray 1905

• Yarbay
    2366 Mesaj
    150GB AKK imiş, 150GB ne lan? Bir oyun 50GB günümüzde. Bir ülkede her şey mi değerinden fazla fiyata satılır arkadaş.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bir sitede oturuyorum. Türknet i aradım altyapı var ama telefon hattı yok bulunduğunuz yerde, Türk telekom a internet hizmeti alacağınıza dair fax çekin hat kurulduktan sonra talebinizi karşılayabiliriz diyorlar. Bunlar kendileri halletmiyorlar mı bu işleri ?
    |
    |

İnternet başvurusunda ilk ay ücretsizdi,bana şuan fatura çıkardılar ama kullanmadığımdan ödemeyeceğimi söyledim hala beklemedeyim..
    |
    |
    excusemebut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.