Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modeme gelen hız da hız testi sonucu da mesajda var. 14/3 Mbps

İşin ilginç tarafı dün gece internet varken şimdi yok. Bu Türk Telekom ya da turk.net adamda sinir zıplatıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET 24 MB HIZINDA 75 GB KOTALI FİBER KULLANIYORUM 59.90 TL. TÜRKNET'in VDSL 75 MB desteklediklerini 150 GB kotalı 59,90 TL hangisini tercih etmeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradan 25 gün geçti. Şu an bir sıkıntı yok. Başlarda kopma sorunu oldu. Aradım hemen çözdüler. Hızım 4-5 Mpbs civarı. Biraz düşük ama yapacak birşey yok. Benim ve çocuğun internet ihtiyacını karşıladığından sesimi çıkarmıyorum. Bugün de 30 lira bonus yüklemişler. İyi yani.
    Diğer bir konu da, müşteri hizmetleri çalışanlarına buradan hakaret eden tipler var. İşleri olmayınca hemen bu çalışanlara hakaret etmişler. Ben her aradığımda çok kibar bir şekilde yardımcı oluyorlar. Sen memnun değilsen bağlatmak için uğraşma o zaman kardeşim. İnsanlara hakaret etme hakkını kimse sana vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: udem1982

Arkadaşlar merhaba,

şu anda türk telekom adsl kullanıcısıyım aralıkta taahhütüm doluyor bende türk nete geçmeyi planlıyorum bir kaç sorum olacak.

İki sene önce eve (sıfır ev) ilk defa taşındığımızda evde net yoktu, türk telekoma belki 10 kere dilekçe verdim zaten sizin oraya fiber kutusu koycaz diyip yan apartmandan hat çektiler. şimdi evin önüne kadar fiber geldi ama yine fiber kullanamıyoruz çünkü türk telekom kutu koymuyor.

Şimdi burada türk net gelip hat çekecek türk telekom gelip bişeyler yapacak deniyor ya bu iş nedir nereye ne hattı çekiyorlar??? türk nete geçince eldeki türk telekomdan olmayalım.

türknet hat felan çekmiyor öyle bi hizmetleri yok. işi halleden türk telekom

• Ekim Ayının başında başvurdum. Yaklaşık 20 gün sonra 6-7 kere kayıt artırarak bağlantıyı aldım. 8-9 mbit bağlantı alinca vdsl hizmeti almam gerektiği için hizin artması gerektiğini belirttim. 2 gun içinde 4 mbite şimdi ise 1 mbite kadar düştüm. Israrla Turk.Net e tahammül ediyorum.

• 35mbit diye anlaştık gelen hız vdsl2 de 8mbit. Anlayamadım gitti. Aradım arıza kaydı oluşturdular bakalım haberdar edeceğim.

• bugün beni ttelkomdan aradı mh 50 gb akn 63 tl den kullanıyorum yalın olarak. 75 gb 64.9 tl 100 gb 69.90 tl den kullanın 24 ay taahhüt verin eski müşterimizsiniz dedi. 8 kasımda taahhüt sürem doluyor. ben de türknet var bu kampanyadan bahsettim. hatun dediki öyle bir şey olsa biz veririz 59.90 dan dedi. onların altyapısı da bizim gibi fln konuştu. çok sıkntı yaşarsınız faln filan dedi ben de 100 gb akn 59.90 verin kabul edeyim dedim. yok olmazmış. kısacası ben de türkneti denemek istiyorum ama sıkntı yaşayan arkadaşlarda çok gibi. burda yazılanları okuyunca anladım ki ttelekom bilerek ve isteyerek türknetin işlerini aksatıyor sonuçta türknetin kendine ait bir altyapısı yok. kararsız kaldım ne yapsam bilemedim. telekom mu türknet mi?
  • Dün türk telekomdan ekip gelip ankastreye kablo çekip üstüne kağıt çekip ismimi yazmışlar. Aslında 20 saniyelik iş onu bizim daireye bağlamak ama yapmamışlar. Türkneti arayıp söyleyince de hazır kopyala yapıştır cevapları var binaya kadar yapıyorlarmış daireye biz çekecekmişiz(zaten hiçbir işi Türknet yapmıyor her arızaya türktelekom geliyor) Bugün boşu boşuna elektrikçi çağırdım adam geldi yaptı telefon hattı internet vs geldi fakat 5 10 dakika içinde hat bi anda gitti bu arada elektrikçi de evdeydi. Durumu gördü yarım saat uğraştı baktı adamlık biri durum yok bizlikde bi durum yok ama hat kesik. Günlerdir başıma gelmeyen kalmadı. Daha hizmet başlamadan 1 ton dert. Bunların olacağını bilsem 20 lira fatura 500 gb akn olacağını bilsem genede yapmam.

• Bi emin olamadım gitti. Bir yandan iyi yorumlar diğer yandan şikayetler..
  • Diğer internet tekellerine gıcıklığıma turk.net kullanmak istiyorum üstelik taahhut yok akn uygun fiyat uygun ama buradaki müşteri memnuniyetsizliğini görünce her seferinde başvuru sayfasından dönüyorum..
    Biraz önce müşteri hizmetleriyle de konuştum gayet yardımcı olmaya çalışan kibar birisi denk geldi ama son yorumu okuyunca tekrar vazgectim sanırım böyle böyle telefon internetiyle idare etmeyi öğrenicem :)

Şimdi illa apartman kutusundan 8 kat yukarıya internet kablosu çekmek zorundamıyım ben tam olarak anlamadım sanırım bunu elektrikci yapıyormus genelde ama benim dairemde telefon hattı ( 3 girişli priz ) var direk ondan cekilebilir mi ? yapanlar nasıl yaptı cevaplayabilirler mi ?
  • Cuma başvurdum bugün sabah telefon bağlandı öğlende internet açıldı. Elemanlar eve kadar girdiler bağladılar.

Edit: Hattı bağlamaya gelen ekip TT nin ekibiydi cihaz getirip ayarladılar...

Şu an ki hızım 55 mbps gayet güzel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR53 -- 27 Ekim 2016; 2:01:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEbE2

Diğer internet tekellerine gıcıklığıma turk.net kullanmak istiyorum üstelik taahhut yok akn uygun fiyat uygun ama buradaki müşteri memnuniyetsizliğini görünce her seferinde başvuru sayfasından dönüyorum..
    Biraz önce müşteri hizmetleriyle de konuştum gayet yardımcı olmaya çalışan kibar birisi denk geldi ama son yorumu okuyunca tekrar vazgectim sanırım böyle böyle telefon internetiyle idare etmeyi öğrenicem :)

Şimdi illa apartman kutusundan 8 kat yukarıya internet kablosu çekmek zorundamıyım ben tam olarak anlamadım sanırım bunu elektrikci yapıyormus genelde ama benim dairemde telefon hattı ( 3 girişli priz ) var direk ondan cekilebilir mi ? yapanlar nasıl yaptı cevaplayabilirler mi ?

tel prizi varsa apartman da alttan çekilmiştir.. tekrar çekmenize gerek yok.. sadece alttan bağlantı yapılacak, gelen tt ekibine rica edersen belki bağlarlar..
    sizin alttan daireye gelen kablo belli ise sizde bağlsrsınız gelen kabloyu dairenize giden kabloyu birbirinize baplıcaksın.. fazla sıkımtı yapacak bişi yok yani..

edit: tt üstteki arkadaşın bağlamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 27 Ekim 2016; 1:56:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Bi emin olamadım gitti. Bir yandan iyi yorumlar diğer yandan şikayetler..

bütün iss ler böyle zaten

dört dörtlük değil kimse tt den şikayet eden var dua edende, superonline da aynı şekilde..

• Arkadaşlar burda 75 mbps yazıyor ama speedtest ve torrent değerlerimde 55 mbps hız alıyorum neden böyle olabilir acaba ???

• quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

bugün beni ttelkomdan aradı mh 50 gb akn 63 tl den kullanıyorum yalın olarak. 75 gb 64.9 tl 100 gb 69.90 tl den kullanın 24 ay taahhüt verin eski müşterimizsiniz dedi. 8 kasımda taahhüt sürem doluyor. ben de türknet var bu kampanyadan bahsettim. hatun dediki öyle bir şey olsa biz veririz 59.90 dan dedi. onların altyapısı da bizim gibi fln konuştu. çok sıkntı yaşarsınız faln filan dedi ben de 100 gb akn 59.90 verin kabul edeyim dedim. yok olmazmış. kısacası ben de türkneti denemek istiyorum ama sıkntı yaşayan arkadaşlarda çok gibi. burda yazılanları okuyunca anladım ki ttelekom bilerek ve isteyerek türknetin işlerini aksatıyor sonuçta türknetin kendine ait bir altyapısı yok. kararsız kaldım ne yapsam bilemedim. telekom mu türknet mi?

nasıl öyle kampanya yokmuş

adam kandırıyor şerefsizler kendilerinden ucuz verdikleri için zorlarına gidiyor.. yalan dolanla tt abonesi yapmaya çalışıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

bugün beni ttelkomdan aradı mh 50 gb akn 63 tl den kullanıyorum yalın olarak. 75 gb 64.9 tl 100 gb 69.90 tl den kullanın 24 ay taahhüt verin eski müşterimizsiniz dedi. 8 kasımda taahhüt sürem doluyor. ben de türknet var bu kampanyadan bahsettim. hatun dediki öyle bir şey olsa biz veririz 59.90 dan dedi. onların altyapısı da bizim gibi fln konuştu. çok sıkntı yaşarsınız faln filan dedi ben de 100 gb akn 59.90 verin kabul edeyim dedim. yok olmazmış. kısacası ben de türkneti denemek istiyorum ama sıkntı yaşayan arkadaşlarda çok gibi. burda yazılanları okuyunca anladım ki ttelekom bilerek ve isteyerek türknetin işlerini aksatıyor sonuçta türknetin kendine ait bir altyapısı yok. kararsız kaldım ne yapsam bilemedim. telekom mu türknet mi?

adam kandırıyor şerefsizler kendilerinden ucuz verdikleri için zorlarına gidiyor.. yalan dolanla tt abonesi yapmaya çalışıyor..

hocam soylemeye çalıştığı şey 59 tl ye geç sıkntın hiçbitmez demek istedi. burda okuduklarım kadının dediğni doğrular nitelikte. 2 yıldır ttnet kullanıyorum bir kere aramadım internetim gitti diye. bana 100 gb akn 59.90 tl ye verseler kalırım. yok 69.90 tl ye vereceğim diyor. 10 gün daha bekleyeyim bakalım ne olcak olmadı biz de türknet macerasına 1 ay takılacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Cuma başvurdum bugün sabah telefon bağlandı öğlende internet açıldı. Elemanlar eve kadar girdiler bağladılar.

hayırlı olsun hocam. bu şekilde olunca insanın abone olası geliyor diğer yorumlarda korkutuyor bakalım 10 gün içinde nasıl bir yorum yazacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Cuma başvurdum bugün sabah telefon bağlandı öğlende internet açıldı. Elemanlar eve kadar girdiler bağladılar.

hayırlı olsun hocam. bu şekilde olunca insanın abone olası geliyor diğer yorumlarda korkutuyor bakalım 10 gün içinde nasıl bir yorum yazacağım.

Teşekkürler inşallah sende sorunsuz halledersin...

Benim yer istanbul bu arada geçiş gayet hızlıydı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

hocam soylemeye çalıştığı şey 59 tl ye geç sıkntın hiçbitmez demek istedi. burda okuduklarım kadının dediğni doğrular nitelikte. 2 yıldır ttnet kullanıyorum bir kere aramadım internetim gitti diye. bana 100 gb akn 59.90 tl ye verseler kalırım. yok 69.90 tl ye vereceğim diyor. 10 gün daha bekleyeyim bakalım ne olcak olmadı biz de türknet macerasına 1 ay takılacağız.

hep tt halt yemesi aynı hattan tt bir kere de bağlayınca nasıl sorunsuz veriyorsa, aynı şekilde türknet vb. iss lerde verebilmesi gerekir..
    mh size bunu alamazsınız diye apaçık söylüyorsa bu tt ipneliğidir ve bilerek yapılıyordur..
    böylelerine papuç bırakmamak lazım. bana şuan bedava bile verse taahhüt olmasa sn düşünmeden geçerim..
    Çünkü tt kaybettiği her müşteri fiyat ve müş politikasını her sefersinde yanlış olduğunu ve gözden geçirilmesini gerektiğini ispatlıyor, fiyat kırmaya kampanya yapmaya zorluyor..
    Rakip firmalar her zaman iyidir..

Sırf elektrikçiye uğraşmayıp geçmeyenlere, elimde olsa gidip karşılıksız bn bağlıcam. Bi çay ısmarlasa yeter

tt'ye o kadar bilenmişliğim var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 27 Ekim 2016; 2:31:53 >

• yorumlardakı hız testlerıne baktım 75/4 tanımlanmış hatlar 60 megabite 3.38 civarı çıkmış bi sınırlama mevcut gibi sanırsam çoğu kişide böyle ttnetde yüksek hız desteklerken turknette desteklemem gibi problemler olmuş nedense. bunun suçlusu kim acaba turknetmı yoksa turk telekommu. merak ettim açıkçası
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.