Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evraklar ulaşmış hocam. Şimdi sırada tt'dan elemanların gelip port mort bişeyler ayarlaması gerekiyomus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam 25 gündür internetimin açılmasını bekliyorum.

Ben yandım siz yanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Arkadaşlar burda 75 mbps yazıyor ama speedtest ve torrent değerlerimde 55 mbps hız alıyorum neden böyle olabilir acaba ???

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Allah başka dert vermesin

• ekomeko E kullanıcısına yanıt
    Tam 35.gün bugün bende açılmasını bekliyorum.Bol sabır hocam
  • 007cengizbond kullanıcısına yanıt
    Hocam faturalandırma bağlandıktan sonra başlıyor zaten değil mi?
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Emin olmanın tek yolu denemek.
  • 28 Eylülde internetten başvuruyu yaptım. Aynı gün evrakları yolladım. 29 Eylülde evraklar Türknete ulaştı. 3 Ekimde internet hizmetini almaya başladım. Araya haftasonu girmese geçiş süreci daha kısa olurdu büyük ihtimalle. (Ttnetten Türknete geçiş yaptım)

Ayın 3ünden bu yana kullanıyorum. Sadece ilk gün birkaç kere kopma sorunu yaşadım. Yeni geçiş olduğu için müşteri hizmetlerini arama gereksinimi duymadım. İlk gün bahsettiğim kompa sorunu harici şu ana kadar bir problem yaşamadım. Kotam dolana kadar 11-12 mbit hız aldım. Şu an 3mbit hızla devam ediyorum. Bende ilk başlarda tereddütle yaklaşmıştım. Şu an keşke daha önceden başvursaydım diyorum.

Kendi adıma gözlemlediğim tek fark aynı hizmeti daha ucuza kullanıyor olmam. Ttnet müşterisi iken 16mbit 75 gb kotalı internete 82 tl ödüyordum, şu an Türknet 16mbit 150 gb kotalı internete 60 tl ödüyorum.

• 150GB AKK imiş, 150GB ne lan? Bir oyun 50GB günümüzde. Bir ülkede her şey mi değerinden fazla fiyata satılır arkadaş.
  • Arkadaşlar yeni bir sitede oturuyorum. Türknet i aradım altyapı var ama telefon hattı yok bulunduğunuz yerde, Türk telekom a internet hizmeti alacağınıza dair fax çekin hat kurulduktan sonra talebinizi karşılayabiliriz diyorlar. Bunlar kendileri halletmiyorlar mı bu işleri ?
  • İnternet başvurusunda ilk ay ücretsizdi,bana şuan fatura çıkardılar ama kullanmadığımdan ödemeyeceğimi söyledim hala beklemedeyim..
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Açıklama için teşekkür ederim hocam. Bende bugün başvuruyorum gözümü kararttım yine süreci buradan duyurmaya çalışacağım.

Peki bildiğiniz gibi turk net için modemi kendimiz temin etmemiz gerekiyor. Bunun için fiyatı uygun bir modem tavsiye edebilirmisiniz ( önceki sayfalarda modem vardı fakat biraz pahalı geldi)
    Siz halihazırda turk net aboneleri kullandığınız tam bir fiyat performans dediğiniz bir modem varmıdır ??
  • Arkadaşlar 2 gündür türknetin bayağı bi günahını aldım. Hat yok diye türkneti suçladım ama hata elektrikçideymiş evin içindeki kablo kısa devre yapıyormuş o yüzden evde hat yokmuş. Aynı elektrikçi gelip hatayı bulup çözdü şuan herşey düzgün gibi fakat ttnetde 13 megabit hız alıyordum şuan 5 megabit var ilk gün diye öyledir dedi mh leri.

Özet olarak 20 ekimde kargoya verdim 21 ekimde kargoya ulaştı. 25 ekimde kurulum yapıldı. Aslında aksilikler olmasa 25 ekimde kullanabilirdim fakat 27 ekimde halledebildik. Sonuç olarak 1 haftada (İstanbul/Bahçelievler) internet işlerim sonuçlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naega-

quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

Komik olan nedir acabaa

• Arkadaşlar sitesinden de başvuru yapamıyorum. "Adresinizde altyapı santral bilgisi bilinmediğinden başvurunuza devam edemiyoruz." diyor. Turknet i arıyorum ttnet e bildirim diyor. Ne anladım ben bu işten hizmeti türknetten alıcaz ama ttnet in peşinden mi koşucaz bir de ?
  • Aksam baglanan internnet, sabaha gitti. Nasil bir firma arkadaş bu. Nerden bulaşdım bilemiyorum. Ttnet ten teklifi kabul etmedigime pişmanim.

• Bende bugün ilk defa sorun yaşayarak aranıza katıldım telefon ve internet hattım sürekli gidip geliyor bu sorunun düzelmesi için işlemlerin hızlanması için nereye şikayet etmeliyim

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Haziran ayı gibi yazlık ttnet kampanyasından faydalandım. 1 ay boyunca abartısız sürekli internet gidiyordu hatta teknik adam ttneti arama direk beni ara demişti. Bu gibi sorunlar hep oluyor.

Gönderdiğim belgeler bugün şubeye ulaştı ama dağıtıma çıkmadı beklemedeyim ben de. Umarım haftaya kadar net gelir. Biraz sabır..

• quote:

Orijinalden alıntı: dEbE2

Açıklama için teşekkür ederim hocam. Bende bugün başvuruyorum gözümü kararttım yine süreci buradan duyurmaya çalışacağım.

Peki bildiğiniz gibi turk net için modemi kendimiz temin etmemiz gerekiyor. Bunun için fiyatı uygun bir modem tavsiye edebilirmisiniz ( önceki sayfalarda modem vardı fakat biraz pahalı geldi)
    Siz halihazırda turk net aboneleri kullandığınız tam bir fiyat performans dediğiniz bir modem varmıdır ??

bnm tavsiyem tt kampanyalı dağıtıp milletinde bunu 2 el veya sıfır olarak sattığı zyxel vmg3312-b10b modem..
    bn aldım gayet iyi dahili wifi anteni olmasına rağmen güzel çekiyor..
    sahibinden de felan uygun fiyata bulabilirsiniz.. modem ayrıca vdsl uyumlu dur 4 port ludur..

• Arkadaşlar tavsiyeye ihtiyacım var , en uygun hangi firma ve kampanya bana uyar sizce ?

- Evde sabit telefon yok, ihtiyacım yok
    - Mahallede altyapı sadece ADSL destekliyor
    - Akşamları internet ihtiyacım oluyor
    - Elimde kablosuz modem var.
    - Herhangi bir firmada aboneliğim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 28 Ekim 2016; 3:58:56 >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.