Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: propesyonel

Arkadaslar merhaba. Turknete basvurdum. Turk telekomdan gelip bina girisindeki kabloya ismimi yazdilar. Ama turknete bildirim yapilmamis. Aktivasyon saglayamiyorlar. Port olayi ayarlanacak sanirim (ne oldugu hk fikrim yok) neyi bekliyorum tam olarak . sadece turknet online islem kullanici adimi ve sifremi aldim. Ordan gordugum kadariyla daha telefon no bile tanimlanmamis. Neden dünden beri bekliyorum biri anlatabilir mi.

gelen kabloyu eve çekip modeme girin bilgilerinix ile kurulum yapın.. ondan sonra net yoksa Türkneti arayıp sorun..

port olayı santral ile alakalı kurulum yapmadan anlayamazsınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internete giris icin kullanici adi ve sifrem henuz gelmedi. O yuzden kurulum yapmıyorum. Turknet Online isleme girdigimde tel no bile belirlenmemis oldugunu goruyorum. Ptesiyi beklemem gerekiyor sanirim.

• Arkadaslar port yok diye basvuru yapamiyorum. İstanbuldada bu sorun varsa dahada birsey demiyorum.
    Turk telekomdan port isteginde bulunmam gerekiyormus. Boyle bir sorunla karsilasan oldumu.

Kimileri vodadone sorunsuz bagladi diyor. Yoksa turknetin sorunumu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

Arkadaslar port yok diye basvuru yapamiyorum. İstanbuldada bu sorun varsa dahada birsey demiyorum.
    Turk telekomdan port isteginde bulunmam gerekiyormus. Boyle bir sorunla karsilasan oldumu.

Kimileri vodadone sorunsuz bagladi diyor. Yoksa turknetin sorunumu bu.

Hocam, adreste kapasite artırımına gidilmesi gerek bunu çözecek olan telekom müdürlüğü

• Turk.Nete geçiş yaptım bulunduğum yer 8 mbite kadar destekliyor. Bana daha önce kullandığım internet hızına göre yavaş geldi ancak daha önce hız testi yapmadığım için emin olamadım. Bu hızlar normal mi değilse ne yapmam gerekir...
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    PTT'nin kargo yapan kısmı bayağı hızlı çalışıyor bu aralar. Yurtiçi kaplumbağa kalır yanında.
  • propesyonel kullanıcısına yanıt
    ben 5 eylülde başvurdum 29 eylülde açıldı. 29 ekim oldu halen telefon numaram tanımlanmadı. bunları söylerken sürecin ne kadar uzayabileceği hakkında fikriniz olması gerektiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Turk.Nete geçiş yaptım bulunduğum yer 8 mbite kadar destekliyor. Bana daha önce kullandığım internet hızına göre yavaş geldi ancak daha önce hız testi yapmadığım için emin olamadım. Bu hızlar normal mi değilse ne yapmam gerekir...

8 mbit e kadar destekliyorsa normal tabiiki

• .Joe. kullanıcısına yanıt
    Yer neresi, sorun neymiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    istanbul esenler, en ufak bir fikrim/fikirleri yok.
  • 1 ekim de evraklar gönderildi hala ne gelen var ne giden onlarca kez telefon görüşmesi yaptım sonuç yok.
  • Bir ara internet sağlayıcıları kendi aralarında alt yapıyı ortak kullanmak için toplandılar hatta turk telekom davet edilmesine rağmen katılmamıştı. (Bu muhabbet TT'nin alt yapısını paylaşmamasından doğan sorundan ötürü) Turk telekom ekiplerine kaldığımıza göre anlaşma sağlanmış herhalde ki böyle bir uygulama var ama emin değilim doğrusu. Sürecin ağır ilerlemesi bence turk telekom kaynaklı, alt yapı ortak olursa rekabet kızışır bu da bize yarar ki turknetin kampanyası da bunu gösteriyor. Sabredelim arkadaşlar düzen oturana kadar mağdur olan arkadaşlarımız elbet olacaktır.. Sabır. :)

• Şubatta sözleşme bitiyor diye şimdiden araştırayım dedim 2 tane olumlu yorum dışında elle tutulur bir şey göremedim.
  • beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Benim apartmanda kablolar ankastre, kablo nasıl çekeceğim zaten bağlı kablolar aşağıdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Joe. kullanıcısına yanıt
    Nasıl ekmek su gibi Allah aşkına :) bu akdar bağımlısı olduğunuz için bu kadar agresif oluyorsunuz. :) İnternetin geç bağlanmasının sorumluluğu Türk Telekom'un sorunudur. Taahütsüz Ayda 60 TL'Ye internet veriyorlar 150 GB AKN veriyorlar. Yanlış anlamayaın reklam yapmak gibi bir amacım falan yok piyasadaki bütün telekominikasyon şirketleriyle karşılaştırın daha ucuzu ve çilesizi varsa buyrun geçin :)
  • Arkadaşlar yeni Türknet bağlattım 5 megabit hız alabiliyorum. 2 hafta öncesine kadar ttnet den 13 megabit alabilen hattım ne olduda şuan 5 megabit alabiliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum durumu anlatıyorum hattınız bu kadar destekliyor diyor. Zaten türk telekomun altyapısını kullanıyorsunuz nasıl 13 alan hattım burda 5 megabit olur? Yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsynnml

Nasıl ekmek su gibi Allah aşkına :) bu akdar bağımlısı olduğunuz için bu kadar agresif oluyorsunuz. :) İnternetin geç bağlanmasının sorumluluğu Türk Telekom'un sorunudur. Taahütsüz Ayda 60 TL'Ye internet veriyorlar 150 GB AKN veriyorlar. Yanlış anlamayaın reklam yapmak gibi bir amacım falan yok piyasadaki bütün telekominikasyon şirketleriyle karşılaştırın daha ucuzu ve çilesizi varsa buyrun geçin :)

bal gibi de reklam yapıyorsunuz senin gibi bir kaç üye daha var devamlı sorun telekomdan kaynaklı diyip duruyorsunuz bak arkadaşım bakkal işletmiyorsun,3 bayan bulup 20 metrekare dükkan kiralayıp iş yapılmaz bu kadar müşterin var ama yaptırım gücün sıfır sorun olduğu zaman telekom ile temasa geçip o sorunu halledemiyorsan piyasada işin ne görüyoruz günlerce bekleyenler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hsynnml H kullanıcısına yanıt
    hocam saygısızlık etmek istemem ama herkes interneti haber sitelerine mynete bakmak için kullanmıyor. benim internet üzerinden bir gelirim var ve turk.net yüzünden yaklaşık bir aylık bir kaybım söz konusu. bunu söylerken de ifade ettiğim gibi doğrudan bir ay beklemek problem değil (bu durum belirtilse yine kabul eder ara çözüm düşünürdüm) kesinti yaşamayacaksınız denilip bir ay bekletilmek sorun. hizmet koşulları açık açık sunulsa en geç 5 iş günü denilmese biz de ona göre hareket ederiz. burada firmanın savunulacak bir tarafı yok.

buraya gelenler zaten paketin muhteviyatını bilen insanlar ve maalesef ki bu koşullarda alternatifi olmadığı için biz de başvurduk ama iyisine iyi kötüsüne kötü demek de hakkım. şurası eksik burası sorunlu diye belirttiğim tamamen kendi yaşadığım şeyler ve bunların üzerine yorum yapıp da ekmek su değil bekleyiver nolucak demek saygısızlıktır. sizin gibi düşünsem zaten sorun etmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Joe. -- 29 Ekim 2016; 23:56:54 >

• işte bunlar hep tekelin zararları.
    hızım çok iyi ama bana mobilite lazım olduğundan vaz geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus6397

Arkadaşlar yeni Türknet bağlattım 5 megabit hız alabiliyorum. 2 hafta öncesine kadar ttnet den 13 megabit alabilen hattım ne olduda şuan 5 megabit alabiliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum durumu anlatıyorum hattınız bu kadar destekliyor diyor. Zaten türk telekomun altyapısını kullanıyorsunuz nasıl 13 alan hattım burda 5 megabit olur? Yardımcı olabilecek var mı?

modem değerlerini at bakalım.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.