Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1426 Mesaj
    Arkadaşlar, bu hizmetin bölgemde olduğunu nereden sorgulayabilirim ?
    |
    |
    Ya beyler! Bu Türknet'in bir ara kampanyası vardı yine şu başıkta belirtilen ancak hızlar bölgenin desteklemesine göre 16 mbitten başlayıp 32, 64 ve 100 mbite kadar çıkabiliyordu. Yine taahhütsüz, 150 GB AKN ve 60 TL. 2-3 ay kadar önce aramıştım, hızım destekliyor mu diye ancak 2 gün içinde cevap gelir dediler dönen olmadı. Ben bir hafta sonra filan aradım yine sonuç yok. Hatta bana bu tespitlerin yapılması 1 ayı filan geçiyor gibisinden bir şey söylemişti çağrı merkezindeki şahsiyet. Ben de eyvallah demiştim. Daha hiç araya soran yok. Türknet'in bu kampanyasından yararlanıp da 16 mbitten fazlasını alan var mı?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

quote:

arkadaslar ayın 23 de ttnet ile sözlesmem bitiyor, duzgun bir teklif alamadım, bugun evrakları turknete gonderdim hayırlısıyla, icinede not olarak belirttim ayın 24 dunden sonra gecis yapın diye insallah macup etmezler, bence en guzel tarafı taahhut un olmaması, demekki kurum olarak kendilerine guveniyorlar, diger firmalarda bu sekilde kampanya yapsalar daha iyi olur yok 24 ay kendilerine gebe yapacaklar, Arkadas vatandas aldıgı hizmetten memnunsa neden baska firmayı dusunki ttnet den 39 tl internet 19,75 ev telefonu kullanıyordum, ciddi bir sorunda yasamadım aslında. mesela taahhutsuz deseki arkadas telefon + internet 60 tl demis olsaydı ben neden baskabir firmaya geceyimki degilmi 2006 dan beri ttnetteyim, hayırlısı bakalım memnun kalırsamda uzun yıllar burada kalırım. Herkese iyi forumlar dilerim.

arkadaslar bugun 25/09/2016 saat 14:30 itibariyle turknet!e gecmis bulunmaktayım, modene kullanıcı adı ve sifreyi girerek kullanmaya basladım bukardar hızlı davranacaklarını zannetmemistim bukadar olumsuz yorumlardan sonra :))
    ilk speedtest sonucumu yayınlıyorum. herkese kolaygelsin. 2. resimde ttnet speedtesti

16 mbps sonuçları mı bunlar ?

• Binbaşı
    1102 Mesaj
    quote:

quote:

arkadaslar ayın 23 de ttnet ile sözlesmem bitiyor, duzgun bir teklif alamadım, bugun evrakları turknete gonderdim hayırlısıyla, icinede not olarak belirttim ayın 24 dunden sonra gecis yapın diye insallah macup etmezler, bence en guzel tarafı taahhut un olmaması, demekki kurum olarak kendilerine guveniyorlar, diger firmalarda bu sekilde kampanya yapsalar daha iyi olur yok 24 ay kendilerine gebe yapacaklar, Arkadas vatandas aldıgı hizmetten memnunsa neden baska firmayı dusunki ttnet den 39 tl internet 19,75 ev telefonu kullanıyordum, ciddi bir sorunda yasamadım aslında. mesela taahhutsuz deseki arkadas telefon + internet 60 tl demis olsaydı ben neden baskabir firmaya geceyimki degilmi 2006 dan beri ttnetteyim, hayırlısı bakalım memnun kalırsamda uzun yıllar burada kalırım. Herkese iyi forumlar dilerim.

arkadaslar bugun 25/09/2016 saat 14:30 itibariyle turknet!e gecmis bulunmaktayım, modene kullanıcı adı ve sifreyi girerek kullanmaya basladım bukardar hızlı davranacaklarını zannetmemistim bukadar olumsuz yorumlardan sonra :))
    ilk speedtest sonucumu yayınlıyorum. herkese kolaygelsin. 2. resimde ttnet speedtesti

Pingin bu kadar fark etmesi şaşırttı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    154 Mesaj

Arkadaş maalesef ki telekomun alt yapı mağdurlarından. Santrale 3km kadar uzaktasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    *siteci* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kaç km uzakta olduğumuzu nasıl anlıyoruz?

|
    |
    zattirik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Xbox Live GT = OrhN
    Galatasaray 1905
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    dün internetim bağlandı ve çalışıyor ancak hız 8 ile 23 mbit arasında değişiyor. Ölçüm yaptığımda her defasında farklı sayı veriyor. Aradım bakacağız 50mbite kadar almanız lazım dedi

modem vdsl mi, değilse normaldir.

|
    |
    conqierors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    28 Hazıranda başvurmuşum dedim bir arayıp sorayım ne oldu vdsl diye desteklemiyormuşum

|
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    146 Mesaj
    Tüm olumsuz yorumlara rağmen ayın 23ü cuma günü hiç önceden internet hattı olamayan evime başvuru yaptım.Süreç nasıl ilerleyecek bakalım.Burdan bilgilendirmeye devam ederim.(kaç gün sürer bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim )

türknet müşteri hizmetlerini aradınız mı?

|
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sıfırdan bağlantılarda Telekom yoğunluğuna göre süre uzayabiliyor ya da 1 hafta içinde de bağlanabiliyor.

|
    |
    aqon23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zattirik

türknet müşteri hizmetlerini aradınız mı?

Bayramdan önceydi beni aradılar bilmemde Opet işlemleri hallolmadı bayram süresince de bir şey yapamayız dediler. İyi d dim ben de bayramda zaten yokum. Bayram sonrası cuma iş günüydü zaten haf onu geçtim onun üstünden de 1 hafta geçti. Arayan falan yok. Turknet çözemeyecek galiba bu işi.

|
    |

Orijinalden alıntı: gokhansar

quote:

quote:

onlarca olumsuz yoruma rağmen dün online başvuru yaptım bugün evrakları kargoluyorum.bakalım süreç nasıl ilerleyecek...kimlik fotokopisinin üzerine de türknet abonelik işlemleri için yazdım

vdsl modem olarakta teknosa'dan airties 5650 mağazadan teslim olarak alındı.fiyat diğer sitelere göre çok iyi

teknosa şaka gibi... siparişimi yurtdışı dns üzerinden (şirket bilgisayarı) verdiğim için siparişi iptal etmişler

evraklar dün öğlen kargo tarafından teslim edilmiş.Bugün öğlen saatlerinde sisteme girildi bakalım aktivasyon ne zmn gerçekleşecek...

Bu sabah itibariyle türktelekom tarafından telefon hattı bağlandı.Telefon numaram belli oldu.mh nin dediğine göre port için beklemeye geçtik, en kısa sürede k.adı ve şifre sms ile gelecekmiş bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    bende 1 hafta oldu baş vuralı bu gün aradım müşteri hizmetlerini henüz onay gelmemiş hat için Türktelekom mu ağırdan alıyor Turknet mi bilemedim?

iş yerimiz için TT dan fixnet e geçtik AKN yüzünden 48 saat sürdü geçmemiz

yalın mıydı hocam ttnet
    |
    |
    LuKeNs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    1 Mesaj
    yok hocam telefon hattı vardı
    |
    |
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,368
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.