Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım zaten 25 dolarlık bir üründü. Herhalde gelir artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargom 1.5 aydır gelmiyor normalde NL ile 1-2 hafta da gelirdi. Ayrıca 17track de TR ye giriş yaptığı yazıyor bizim PTT de öyle bir şey demiyor. Kayboldu mu ki?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

•  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Arkadaşlar bu ürün gümrüğemi takılmış anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Arkadaşlar bu ürün gümrüğemi takılmış anlayamadım

Ukim olsa gümrükte olurdu. dağıtım merkezinde 1-2 günde elinizde olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

orda da aynen en son edi-received kalmış durumda. Kaybolmuş olduğundan şüphelenmeye başladım, koruma süresi bitimine yakın dispute açacağım artık.
    Sizinki UKİM'de belki belge bekleniyordur, ptt sayfasına baktınız mı?

bizim üründen ama hala bir cevap yok bütün kargolar geldi gecte olsa o gelmedi ışık
  • Arkadaşlar benim gönderimde 2 günü geçti EDİ konumuna gelmedi. 21.12.17 de vermiştim siparişi
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    23.12 de çıkmış sizinki, nasıl 1.5 ay hesapladınız anlamadım. henüz 2.5 hafta olmuş, bunun 1 haftası yurtdışı tatildi zaten.
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Bazen oluyor öyle ama yola çıkmıştır 07.01 de. Sipariş tarihinin hiç önemi yok, Çinden çıkış tarihine bakacaksınız.
  • Arkadaşlar ugreenden 11.11 de ürün almıştım gelmeyince bende dispute açtım bana firmadan gelen mesaj aşağıda nasıl bir yol izelemem gerekir yardim lütfen

You have ordered the parcel at the 11.11 global shopping festival

All parcels have been delayed little time on customs

we tracked that parcel should have arrived your country

you should receive it soon

we have extended protection and parcel is very safe now

could you please kindly cancel the dispute not accept it?

Iris

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    Bu sıralar birçok kişi aynı durumu yaşıyor, dispute tam para iadesi ile sonuçlanır sonuçta vaat ettikleri sürede elinize ulaşmadı. Ayrıca kargonun kaybolduğunu sanmıyorum sonuçta takipli bir gönderi yakın zamanda TR ye girecektir ama artık dispute kapatmayın eğer ürün gelirse o zaman yeniden ödeme yaparsınız çünkü kapatırsanız sisten yeniden açmanıza izin vermeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 10 Ocak 2018; 10:54:36 >
  • Arkadaşlar aliexpress'ten 22.12.2017 tarihinde sipariş vermiştim. Aliexpress üzerinde gönderi yerel kargoya teslim edildi görünüyor. Fakat PTT kargodan sorgulama yapınca bir şey çıkmıyor.

UR876624144YP

Gönderi, yerel gönderim şirketinde
    2018-01-06 21:16:00 [GMT+8]

Menşe ülkesinden yola çıktı
    2017-12-27 22:22:30 [GMT+8]

Gönderi, havayolu tarafından kabul edildi
    2017-12-27 17:22:30 [GMT+8]

Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı
    2017-12-27 17:00:30 [GMT+8]

Gönderi, menşe ülkesi deposunda
    2017-12-27 02:00:38 [GMT+8]

Gönderi sevk edildi
    2017-12-27 02:00:38 [GMT+8]

Kargo şirketi tarafından alınmayı bekliyor
    2017-12-24 09:18:42 [GMT+8]
  • coderMX C kullanıcısına yanıt
    http://track.yw56.com.cn/en-US/

Bu siteden bakın Ptt takip numarası yazar orada. Şu kodla Ptt'den takip edebilirsiniz: RC124610106MY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euphrates.k -- 10 Ocak 2018; 11:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar ugreenden 11.11 de ürün almıştım gelmeyince bende dispute açtım bana firmadan gelen mesaj aşağıda nasıl bir yol izelemem gerekir yardim lütfen

You have ordered the parcel at the 11.11 global shopping festival

All parcels have been delayed little time on customs

we tracked that parcel should have arrived your country

you should receive it soon

we have extended protection and parcel is very safe now

could you please kindly cancel the dispute not accept it?

Iris
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 10 Ocak 2018; 12:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: euphrates.k

Bu siteden bakın Ptt takip numarası yazar orada. Şu kodla Ptt'den takip edebilirsiniz: RC124610106MY

Çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar ürünü teslim aldım. Ali Express sitesinden yapmam gereken bir tek onaylama işlemi kaldı dimi. Fatura falan gönderilir miydi? Bana gelmedi de..

Ben direk onaylayip geciyim mi?

• Oraya uğramadan bana geldi hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Beklemekte insanı yoruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Arkadaşlar ürünü teslim aldım. Ali Express sitesinden yapmam gereken bir tek onaylama işlemi kaldı dimi. Fatura falan gönderilir miydi? Bana gelmedi de..

Ben direk onaylayip geciyim mi?

Ürünü teslim aldığınıza göre onaylayıp geri bildirim bırakın Başka bir şeye gerek yok. Fatura paketten çıknaz ve gönderilmez
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Eğer gelen üründe hasar vs bir şey yoksa ve çalışıyorsa onayla gitsin. Olumsuz geri bildirim yapma 4-5 yıldız ver sevinsinler.
  • Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 10 Ocak 2018; 13:57:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Aliexpres ten aldıysanız mutlaka bir numara verilmiştir. Sipariş detayınızı kontrol edin.

RL760578210CN
  • 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.