Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dexter342 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
27.407
Cevap
693
Favori
1.542.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
Giriş
    12966 Mesaj

Postanız sanki İstanbul Avrupa yakasında bir şubeye gönderilmiş. Arkadaşının adresi İstanbul mu? satıcı aliexpresste kayıtlı adrese göndermiş olmasın. Ücretlerin üst kısmında alıcı adı soyadı şehir gibi detay bilgi oluyor bazen.
    |
    |
    lakers45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elektronik sigara ve aksesuarları için gümrük göz açtırmıyor artık, önceden şansa geçmiş olanlar çoktu şimdi yok gibi bir şey. Gümrükte kalmaz geri gönderiyorlar sonra ödediğin parayı geri almakla uğraşıyorsun.
    Ayrıca sigarayı bırakmak istiyorsanız e-sigara pek uygun bir çözüm değil. Bu sefer ona alışıyorsunuz, sağlığa zararlı değil masallarına da inanmayın. Bir de pilli bir şey, kalitesinden emin olmadığınız ürünleri satın alıp kullanmayın. Bunlardan cebinde patlayan oldu, çok riskli. Normal sigaradan da daha sevimsiz görünüyor; içişi vs adam bir içiyor sanki marihuana çekiyor gibi zevk alıyor. Çıkarıyor zippo çakmak gibi etrafa hava atıyor. Bence illet ve iğrenç bir şey. Onun yerine sigarayı azaltın veya kararlıysanız ALO171 i arayın.
    |
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

E-sigara yasaklı ürünler listesindedir. Geri iade edilir.
    İlla alacağın derseniz, bence parça parça alın. Çünkü küçük paketler fazla dikkat çekmez. Ayrıca satıcı iade olan pakette sorun çıkarırsa zararınız azalır.
    |
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD AM2 X2 5000+ COBRA (2,[email protected],0 GHZ) / ABIT KN9S NFORCE 550 / 512 MB XPERTVISION HD4850 DDR3 PCI-E / 4x1 GB OCZ+CRUCIAL DDR2 800 / 80 GB SEAGATE SATA2+1 TB SAMSUNG SATA2 / 16X SAMSUNG DL DVD-RW+16X LG DVD-RW / SKYSTAR 2.6D DIGITAL / CREATIVE SB AUDIGY VALUE 7.1 / THERMALTAKE W0116RE 750 WATT TOUGPOWER PSU / X - WARRIOR MODLU KASA / 22" ASUS VW222S LCD
  • Çavuş
    86 Mesaj

Merhaba

Ben İstanbul'da oturuyorum, sizinki gibi aynı rotayı izleyen kargom ( Başakşehir - Arnavutköy) dün elime ulaştı.PTT bazen tüm aşamaları belirtmiyor.Ben de ilk Arnavutköy yazısını gördüğümde şaşırmıştım.Fiyatı gümrük sınırının altında ise sıkıntı olmadan elinize ulaşır.
    |
    |

Merhabalar bu sabah İzmir'e geldi Yarın elimde olur büyük ihtimal
    Farklı bir rota kullanmamışlar izmire geçtiğinde Arnavutköy takip listesinden silinmişti. Direk Başakşehir > İzmir olarak gözüküyor
    |
    |
    Bahsedilenler: forumnik , hedgehog24

Orijinalden alıntı: lakers45

Farklı bir rota kullanmamışlar izmire geçtiğinde Arnavutköy takip listesinden silinmişti. Direk Başakşehir > İzmir olarak gözüküyor

Hafta sonları özellikle pazar günü ptt kargo işlem yapıyor mu? benim kargo da 5 Ocak sabahın beri hareket yok. İstanbul pim de takılı kaldı, hareket en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 7 Ocak 2018; 15:37:30 >

• Yüzbaşı
    622 Mesaj

Çok şanslısınız siparişimin bugün 42. Günü daha TR ye girmedi. (China post)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 7 Ocak 2018; 19:15:26 >
    |
    |
    Devilsbutcher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: okanhh

Çok şanslısınız siparişimin bugün 42. Günü daha TR ye girmedi. (China post)

china post ürünüm 1 aydır ortada yok..
    |
    |

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Hafta sonları özellikle pazar günü ptt kargo işlem yapıyor mu? benim kargo da 5 Ocak sabahın beri hareket yok. İstanbul pim de takılı kaldı, hareket en son.

Sorunuzun cevabı Hiç ummuyordum fakat pazar akşamı manisaya girişi yapıldı, yarın evimde olur

• Binbaşı
    1366 Mesaj

Gerçekten çalışıyormuş. Bunlar benim kargoyu neden bekletiyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ne sipariş vermiştiniz ve maliyeti ne kadar?
    |
    |
    h_k_yavuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TOPROAD Çalar Saat Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Kablosuz 3D Surround Stereo Hoparlörler Destek Handsfree TF FM AUX LED ekran

Tam adı bu.

30 euro altı gümrüğe girmez ama radyo (trt bandrol ücreti) olduğu için belki belli bir ücret talep ederler. O yüzden bekliyor olabilir. Yarın durumu daha net belli olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lakers45 -- 7 Ocak 2018; 22:5:5 >
    |
    |

Bekleyecez artık. öde derlerse ödeyecez.

|
    |
    |
    |

Bundan haberim var. Bakalım benim cihazı hangi gruba dahil edecekler.

|
    |

ürüne bağlı olarak değişmekle birlikte tamamının fiyatı 30Euro altında kalmak şartıyla 3-4 tane getirebilirsiniz. Gümrüğe tabi olursa ticari olarak değerlendirilme riski var. Amazon yerine aliexpressi kullanın çünkü amazon dhl ups vs ile gönderir bu firmaların hepsi gümrüğe beyan etmek zorunda. Riskli bir ürünse normal posta ile gönderilmesini tercih edin yine de aynı üründen aynı anda 5 ten fazla almayın. Ben 2 tane monitör aldım gümrüğe takıldı mesela.
    |
    |
    osansaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normal koşullarda sizin cihaz radyo kapsamında, 7Euro ödeyecekmiş gibi düşünün. Ama belli olmaz belki ücret çıkmayabilir.
    |
    |

Hayırlısı olsun gelsin de. Ama bunu postacıya öderim demi. ta Ankaraya çağırmazlar beni.
    |
    |
    forumnik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.